شنبه 18 خرداد 1398 - 17:18:14

نکات مهم درباره خرید رژلب

نحوه انتخاب رنگ رژلب

معرفی یکی از بهترین برندهای رژلب در جهان

 

نکات خرید رژلب

نکات مهم خرید رژلب

 

کلمات رژلب و ماتیک، ریشه در زبان فرانسوی دارند و به فرآورده آرایشی گفته می شود که حاوی مواد رنگی، روغن مخصوص، موم و نرم کننده پوست بوده و در فرآیند رنگ دادن به لب ها کارایی دارد. امروزه انواع گوناگونی از رژلب تولید و عرضه شده اند که معروف ترین آن ها نوع چرخشی و جامد می باشد. برای بسیاری از خانم ها همواره این سوال وجود دارد که چگونه می توان یک رژلب خوب خریداری کرد؟ در این مقاله سعی کردیم نکات کلیدی در مورد رژ لب را ارائه دهیم، با وب سایت رژلب همراه باشید.

 

بدون شک می توان رژلب را یکی از پر مصرف ترین لوازم آرایشی دانست . در هنگام خرید و استفاده از رژلب بهتر است همواره نکاتی از قبیل رنگ رژ، برند، ترکیبات به کار رفته و ... را مد نظر داشته باشید.

 

انتخاب رنگ رژ لب

اگر رنگ پوستتان تیره است

بیشترین حق انتخاب را دارید. رنگ گوجه ای، انواع تناژ شکلاتی، تناژ مختلف قرمز، رنگ های روشن و انواع تناژ نارنجی برای شما مناسب هستند.

اگر رنگ پوستتان متوسط است و ته زمینه طلایی دارد

تمام طیف های قرمز به شما تعلق دارند؛ بنفش با ته زمینه قهوه ای، صورتی یا قهوه ای با ته زمینه قرمز.

اگر پوست روشن دارید

می توانید از رنگ های روشن مانند بژ، صدفی و صورتی استفاده کنید.

اگر پوستتان زمینه زرد دارد

قرمز گرم با ته زمینه نارنجی استفاده کنید. همچنین، بهتر است از مصرف رنگ هایی که ته زمینه سرد دارند، پرهیز کنید.

اگر پوست زمینه زیتونی دارد

از قرمز خالص یا قرمز که ته زمینه قهوه ای در خود دارد استفاده کنید. از قرمزهایی که صورتی یا نارنجی زیاد دارند، بپرهیزید.

اگر پوست تیره با زمینه صورتی دارید

از رژ قرمز یا رنگهایی با ته رنگ صورتی استفاده کنید. استفاده از قرمزی که ته زمینه نارنجی یا هلویی دارد، بپرهیزید.

اگر پوست تیره با زمینه زرد دارید

از قرمز گرم با ته زمینه نارنجی استفاده کنید.

رنگ رژلب متناسب برای هر رنگ پوست

برای نتیجه بهتر از قرمزی استفاده کنید که زمینه قهوه ای داشته باشد؛ چرا که قهوه ای یک سایه خنثی است، قرمزی که زمینه قهوه ای داشته باشد با هر پوستی سازگار است.
در انتخاب نوع رژ لب دقت کنید رژلب های ارزان قیمت دارای سرب بالایی می باشند و به شدت برای شما مضر هستند.

 

رژلب گریماس

نکاتی درباره رنگ رژلب


معجزاتی که مداد لب به همراه می آورد


یکی از مهم ترین ویژگی های مداد لب، برجسته کردن و افزایش دوام رنگ رژلب هایتان است. نحوه استفاده از این محصول نیز به این صورت است که قبل از زدن رژ، خط لب هماهنگ با آن را روی تمام سطح لب بزنید.

 

ترفندهای بزرگ تر نشان دادن لب ها


خط لب تان را یک میلیمتر بیرونتر از خط لب  بکشید و بعد رژ بزنید.


ترفندهای کوچک تر نشان دادن لب ها


ابتدا اطراف لب تان را کرم پودر بزنید و سپس با خط لب فرم لب تان را بکشید و سپس رژ بزنید.
در صورتی که دوست داشته باشید هارمونی آرایشتان را کاملا حفظ کنید، می توانید از آی شدو رژهای گریماس به وسیله کلیزینگ لوشن به عنوان زیر ساز رژلب استفاده نمایید و سپس رژ لب را روی لب استفاده کنید.
برای شاین روی لب هایتان نیز می توانید از گلوس های گریماس یا پرلایت های همین برند استفاده نمایید .


انواع رژلب

 

رژلب های مختلفی در بازار وجود دارند که از نظر جنس و بافت با هم متفاوت بوده و به روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه قصد داریم شما را با انواع رژلب ها آشنا کنیم.

رژلب های کرمی

رژلب های کرمی دارای پوشش خوبی بوده و براق هستند. این رژلب ها معمولا ماندگاری بالایی داشته و موجب برجسته به نظر رسیدن لب ها می شوند. رژلب های کرمی برای موقعیت های مختلف قابل استفاده هستند. لیپ استیک گریماس، یکی از معدود برندهای ایمن و عاری از سرب است که گزینه مطلوبی برای استفاده روزمره محسوب می شود.

روش استفاده از لیپ استیک گریماس

این ماده آرایشی را می توانید به وسیله قلم موی SL6 مورد استفاده قرار دهید.

کاربرد تکنیکی رژلب گریماس

به وسیله مداد گریماس یا آیشدو رژ، لب را طراحی کرده و روی آن از لیپ استیک یا ترکیب آن با کرم میکاپ استفاده کنید. در نهایت برای افزایش ماندگاری آن، با استفاده از فیکسینگ پادر، نسبت به تثبیت رژلب اقدام نمایید.

رژلب های مات

رژلب های مات به یکی از محبوب ترین رژلب ها در بین خانم ها تبدیل شده و کامل ترین پوشش دهی و بیشترین ماندگاری را به همراه دارند. این رژلب ها طیف رنگی گسترده ای داشته و برای مجالس گزینه مناسبی محسوب می شوند. از جمله معایب این رژلب می توان به خشکی لب ها اشاره کرد.

رژلب های شفاف

این رژلب ها برای دختر خانم ها و آرایش روزمره گزینه بسیار خوبی هستند. جلوگیری از خشکی لب یکی از بارزترین ویژگی های این نوع رژلب است. رژلب مایع به نسبت انواع دیگر رژلب دارای دوام و ماندگاری بیشتری است؛ از این رو گزینه بهتری برای استفاده روزانه و مهمانی ها می باشد. این نوع رژلب از بافت نرم و لطیفی برخوردار بوده و براقیت خاصی به لب ها می بخشد. در ادامه این بخش از سایت رژلب قصد داریم به معرفی یکی از بهترین برندهای رژلب مایع بپردازیم تا همیشه در مهمانی ها و مجالس بدرخشید.

 

رژلب گریماس

رژلب مایع گریماس

 

گلوس یا رژلب مایع گریماس

گلوس به دلیل وجود مواد اولیه مرغوب موجب نرمی لب های خشک می شود و جلوه بیشتری به میکاپ می بخشد. این محصول لب ها را براق کرده و برای ایجاد میکاپ متالیک نیز مناسب است.

روش استفاده از رژلب مایع گریماس

به وسیله قلم مو می توان آن را به صورت خالص یا روی رژلب استفاده نمود.

کاربرد گلوس رژلب

این ماده آرایشی موجب جلوه بیشتر میکاپ شده و لب ها را برجسته تر نشان می دهد.
توصیه: گلوس در مرحله نهایی میکاپ لب یا بعد از فیکس رژلب به کار می رود.

لاک لب

لاک لب شبیه به رژلب های مات بوده و براق نمی باشد. ماندگاری این نوع رژلب بسیار بالا بوده و از آن جایی که پوشش دهی مناسبی نیز دارد، گزینه ایده آلی برای عروس خانم ها به حساب می آید.

رژلب متالیک

پرلایت، پودری با بافت نرم است که بسیار سبک و با پوشش دهی بالا بوده که در چندین رنگ درخشان عرضه می شود. از این محصول می توان در تکنیک کانتورینگ صورت، سایه چشم و رژلب استفاده کرد.

روش استفاده از پرلایت گریماس

با قم موهای سری V و PR1 می توان به عنوان سایه روی زیرساز کاموفلاژ استفاده کرد. همچنین می توان با استفاده از قلم موهای P یا PS به عنوان برنزر نیز از آن استفاده نمود. جهت ایجاد هایلایتر روی استخوان گونه می توانید با استفاده از قلم موهای IMW6 سطح درخشانی را ایجاد نمایید. یکی از پرکاربردترین ویژگی های پرلایت، زدن رژلب است. پس از این که رنگ مورد نظر را روی لب ها قرار دادید، کمی از پرلایت را با استفاده از قلموی مخصوص آرایش روی رژلب قرار دهید تا شاین به نظر برسد.

کاربردهای پرلایت گریماس

این محصول فوق العاده را می توانید برای ساتنی شدن سایه ها استفاده کنید. علاوه بر این، با ترکیب پرلایت و کلنزینگ لوشن نیز می توانید رنگ غلیظ تری برای ایجاد خطوط بسیار براق داشته باشید.


 

رژلب گریماس

پرلایت گریماس

 

نحوه خرید محصولات آرایش و گریم گریماس

 

برند هلندی گریماس تمام لوازم آرایش و گریم حرفه ای را تحت پوشش قرار داده که دسترسی به آن ها نیز به راحتی صورت می گیرد. محصولات گریماس هلند از طریق شبکه سراسری فروشگاه های حرفه ای به راحتی در دسترس شما مصرف کنندگان، سالن داران و آموزشگاه داران قرار دارد. برای مشاهده مراکز مجاز فروش محصولات گریماس، کافیست روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، کافیست از طریق راه های ارتباطی ذیل اقدام کنید:

تلفن: 02149163000

موبایل: 09124707403

آدرس: تهران – فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس – انتهای خیابان ولیعصر – روبروی درب شمالی مترو صادقیه – نبش کوچه هفتم – پلاک 2 – ساختمان آریا – طبقه سوم – واحد 10 و 11


همچنین از طریق سایت رسمی گریماس نیز می توانید نسبت به خرید محصولات اقدام کنید.

 

 

www.grimas.ir


واتس اپ تماس با کمپانی گریماس

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: