چهارشنبه 09 تیر 1395 - 15:38:25

درباره ما - خدمات سایت رژلب

تهیه و تولید فیلم های آرایشی

در اختیار داشتن بستری حرفه ای جهت نمایش فیلم بصورت آنلاین و همچنین داشتن روزانه هزاران بازدید کننده علاقه مند به آرایش، ما را بر آن داشت تا با استفاده از تیم تخصصی فیلم سازی و تبلیغاتی اقدام به تهیه و تولید انواع فیلم های آرایشی در موضوعات ذیل نماییم.

  • - فیلم های آموزشی آرایشی

  • - معرفی محصولات

  • - معرفی سالن ها و مراکز زیبایی

لازم به ذکر است که سرورهای قدرتمند ما در داخل و خارج از کشور در حال پخش ویدئوهای آرایشی برای هزاران بازدیدکننده علاقه مند با سرعت بالا، بصورت آنلاین و رایگان هستند.تولید محتوا مطلب آرایشی

یک تیم تحریریه بصورت تخصصی، روزانه در حال ترجمه و گردآوری جدیدترین محتواهای آرایشی و زیبایی هستند

برند سازی محصولات آرایشی

گروه رژلب همواره با داشتن بزرگترین رسانه آرایشی ، بهترین گزینه برای محصول داران آرایشی بوده و ما با در اختیار داشتن متخصصین بازاریابی و فروش در این زمینه همیشه برای برند سازی و بالابردن میزان قابل توجه فروش این شرکت ها، همراه و همگام با آنها بوده ایم. 

مشاوره تبلیغاتی سالن های زیبایی

همواره یکی از دغدغه های اصلی سالن های زیبایی، جذب مشتری بوده و خواهد بود که خوشبختانه تیم تخصصی ما با بهره گیری از جدیدترین متدهای تبلیغاتی در بستر اینترنت و موبایل ، گامی موثر در رشد و ارتقاء بسیاری از سالن های زیبایی و آموزشگاه های آرایشی برداشته است و مشاوره رایگان در این زمینه از فعالیت های اصلی این گروه می باشد.

برگزاری همایش آرایشی

برگزاری سمینارهای تخصصی آرایشی توسط اساتید برتر آرایش کشور با هدف بالا بردن دانش آرایشگران و ارائه جدیدترین متد های آرایشی، از جمله فعالیت های گروه آموزشی ما می باشد.

انتخاب آرایشگاه

مشاوره از طریق تلفن، وب سایت و شبکه های اجتماعی به کاربران ما، این امکان را به آنها میدهد که سالن زیبایی و یا آموزشگاه آرایشی متناسب با نیاز خود را در کمترین زمان پیدا کنند.


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: