یکشنبه 03 آذر 1398 - 13:17:59

معرفی مجموعه سالن های زیبایی چهره آرایان به مدیریت خانم هنرمند

 

معرفی بهترین سالن آرایشی در شمال غرب و جنوب غرب

آموزش و خدمات کلیه لاین های آرایش و زیبایی در مجموعه زیبایی چهره آرایان

 

معرفی مجموعه سالن های زیبایی چهره آرایان به مدیریت خانم هنرمند

 


همه ما در زمانه ای قرار داریم که اهمیت بسیاری به زیبایی ظاهری داده می شود. بسیاری از خانم های سراسر جهان، روزانه وقت خود را در مقابل میز آرایش یا سالن های زیبایی سپری می کنند. در این بین، انتخاب سالن زیبایی حرفه ای و مشتری مدار بسیار حائز اهمیت می باشد. در ادامه این مطلب از سایت رژلب با ما همراه باشید تا به معرفی یکی از بهترین مجموعه های زیبایی تحت عنوان چهره آرایان به مدیریت خانم هنرمند بپردازیم.

 

مدل میکاپ و گریم عروس آرایشگاه چهره آرایان


سرکارخانم منیرهنرمند بیش از15سال سابقه کاری در زمینه آموزش و خدمات آرایشی دارند. ایشان دارای کارت مدیریت، مربیگری، کارشناسی و بازرسی در همین حیطه هستند. همچنین دارنده ایزو9001اتحادیه اروپا می باشند. مدیریت محترم مجموعه سالن های زیبایی چهره آرایان واقع در شمال غرب و جنوب غرب، دارنده مدارک بین المللی میکاپ، میکروپیگمنتیشن، کاربامواد و احیای مو از اسپانیا هستند. علاوه بر این، به کلیه هنرجویان عزیز که اقدام به فراگیری لاین های آرایش و زیبایی در این مجموعه می کنند، مدارک بین المللی اعطا می گردد.

 

مدل های جدید شینیون عروس در سالن زیبایی چهره آرایان به مدیریت خانم هنرمند


در این مرکز، آموزش و ارائه خدمات تمامی متدهای رنگ و مش اعم از هایلایت، آمبره، بالیاژ، سامبره، رنگ های فانتزی، انواع مدل های کوتاهی مو، انواع متدهای کاشت و طراحی ناخن، کار با مواد اولاپلکس، کراتین و صافی دائم مو، انواع متدهای میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن، فیبروز، انواع تکنیک های گریم و میکاپ عروس همراه با شینیون، لیفت و لمینت مژه و ابرو، اکستنشن مو و مژه، انواع متدهای پاکسازی پوست و ... انجام می شود.

 

مدل رنگ مو در سالن زیبایی چهره آرایان

 


شما می توانید جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات مرکز زیبایی چهره آرایان به مدیریت خانم منیر هنرمند با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 


واتس اپ تماس با چهره آرایان
تماس با چهره آرایان

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: