شنبه 10 تیر 1396 - 11:48:05

بهترین مارک دکلره مو

پودر دکلره خوب

بهترین پودر دکلره مو

 

بهترین مارک دکلره مو 

یکی از بهترین مارک دکلره مو، پودر دکلره وال وار است . از مزایای پودر دکلره وال وار رساندن مو به پایه بالا در زمان کوتاه بدون آسیب دیدن مو است. اگر موها قبلا دکلره داشته بدون سوختگی و دمیج شدن مو به راحتی می توان با این پودر ، دکلره مو را انجام داد. با پودر دکلره وال وار می توان موهای اکستنشن طبیعی را بدون دمیج شدن به پایه رسوند. با استفاده از این پودر دکلره مو هیچ آسیبی به موهای شما نخواهد رسید.

پودر دکلره مو

همه‌ی ما قبل از دکلره و روشن کردن موها نگرانی هایی داریم و خانم هایی را در اطراف خودمان دیده ایم که بعد از دکلره مو دچار مشکلاتی شده اند. فکر کردن به  احتمال سوختن مو، شکستگی یا  به اصطلاح دمیج شدن و زبر شدن انتهای موها ممکن است مانع شود که حتی برای  یکبار  این کار را امتحان کنیم.

از سویی دیگر  روشن کردن موها می‌تواند امکان‌ داشتن رنگ موهای متنوع را برایتان به وجود بیاورد و  به محض اینکه برای اولین بار یک دکلره خوب و صحیح داشته باشید تعجب می کنید که چرا تا الان موهایم را روشن نکرده بودم.برای اینکه بتوانید بدون هیچ گونه آسیبی موهایتان را دکلره کنید چند نکته خیلی مهم است.

  1. پودر دکلره خوب
  2. دکلره کردن صحیح مو
  3. استفاده از شماره اکسیدان مناسب
  4. چند روز قبل از دکلره کردن موها را نشوریید

 

پودر دکلره چگونه عمل می کند؟

پودر دکلره یک ماده‌ی شیمیایی است که رنگدانه‌های طبیعی را از تارهای موی شما خارج می‌کند. می‌توانید پودر دکلره  را با انواع مختلف اکسیدان مخلوط کرده تا میزان قدرت آن را تغییر دهید.

باید توجه داشته باشید اولین باری که موهایتان را دکلره می‌کنید، بافت و رنگ موها تغییر می‌کند، زیرا در واقع رنگدانه‌های مو را از بین برده‌اید. هنگامیکه مواد شیمیایی فعال می‌شوند، پودر دکلره  بطور طبیعی گرما تولید می‌کند. از آنجا که ریشه‌های مو به سر نزدیک‌تر است، از بقیه‌ی قسمتهای مو، گرمتراست. بنابراین ریشه‌ی موها به احتمال زیاد بدلیل گرمایی که از پوست سر شما منتشر می‌شود، بهتر از بقیه‌ی قسمتهای مو روشن می‌شوند.بهتر است درهنگام دکلره کردن مو، روی ریشه‌ها از یک فرمول ضعیف‌تر استفاده کنید  تا مطمئن بشید که مو بطور یکنواخت روشن می‌شود.

انتظار نداشته باشید که موهای شما یک ساعت بعد از دکلره، به حالت طبیعی برگردد. اما اگر موقع دکلره‌ مو، بدرستی از موها مراقبت کرده باشید، می‌توانید از آسیب دیدگی جلوگیری کرده و ظاهر آن را سالم نگه دارید. استفاده صحیح و به جا از شماره های اکسیدان و دااشتن یک پودر دکلره خوب و زمان مکث مناسب می تواند بدون هیچ نگرانی موهای شما را به پایه مو دلخواه برساند.
 

پودر دکلره خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  1. پودر دکلره خوب غبار ندارد. یعنی وقتی از فاصله 30 سانتی متری پودر دکلره را داخل ظرف می ریزیم غباری بلند نمی شود.
  2. پودر دکلره خوب بعد از ترکیب با اکسیدان کف نمی کند

پودر دکلره وال وار حاوی چربی ست، هنگامی که دست شسته میشود دست کاملا حالت چرب است، این چربی باعث براق بودن موی دکلره شده می شود و هم از آسیب دیدن مو جلوگیری می کند. علت کراتینه داشتن این پودر چرب بودن پودر است.

 

بهترین پودر دکلره مو چه مارکی است؟

مارک وال وار را به دلیل داشتن استانداردهای خوب می توان جز بهترین پودر های دکلره ایرانی قرار داد. پودر دکلره وال وار از مواد اولیه اسپانیایی اما در کشور عزیزمان ایران تولید می شود و همچنین این پودر دکلره پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان به شماره 16/10599 را دارد.

پس با خیال راحت می توانید به منظور بی رنگ کردن موی سر از پودر دکلره وال وار استفاده کنید. این پودر دکلره علاوه بر اینکه موهای شما را به پایه دلخواه می رساند با ایجاد یک لایه نامرئی بر سطح مو از آسیب رساندن به موی سر جلوگیری می کند.
 

پودر دکلره وال وار در دو رنگ سفید و آبی و در بسته بندی 500 گرمی در بازار موجود است. 
 

روش استفاده پودر دکلره وال وار

در یک ظرف غیر فلزی مقدار یک حجم از پودر دکلره را با دو حجم از اکسیدان وال وار  مخلوط کرده تا خمیر یکنواختی به دست آید و به منظور رساندن مو به پایه دلخواه طبق جدول زیر عمل کنید

مدت زمان مکث 30 دقیقه 40 دقیقه 50 دقیقه
درجه روشن کنندگی پایه 5 پایه 7 پایه 9

یک پیمانه پودر وال وار + 2 پیمانه اکسیدان را ترکیب می کنیم تا قدرت آن کم و زیاد نشود.

چگونه از موهای دکلره شده مراقبت کنم؟

وقتی موهایتان را دکلره می‌کنید، چربی های طبیعی را از بین می‌برید و باید به مو و پوست سرتان فرصت دهید تا چربی از دست رفته را دوباره جایگزین کند. می توانید با استفاده از ماسک مو وال وار لطافت و درخشندگی را به موهایتان برگردانید. زیرا وجود روغن بادام و پرووتئین موجود در این ماسک غذای کاملی برای موهای دکلره شده را فراهم می کند.

 


تفاوت پودر دکلره آبی و سفید

پودر دکلره و آبی و سفید هر دو دارای یک قدرت هستند ولی پودر دکلره آبی به دلیل داشتن دانه های آبی، رنگ نارنجی و زری مو را بخوبی از بین می برد، البته این بدان معنی نیست که بگوییم پودر آبی از پودر سفید قوی تر است.

 

 


 

تلفن فروش محصولات وال وار

 
 وال وار بهترین رنگ مو ایرانی
روش استفاده از واریاسیون
چگونه با دکوکرم موها را روشن کنیم؟
ویدئو آموزش دکلره کردن مو 
آموزش ترکیب رنگ مو از کاتالوگ وال وار

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (2)

شنبه 10 تیر 1396 - 23:52:35
کارتون عالیه ، فیلم های آموزشی تون هم بسیار بسیار عالیه
شنبه 10 تیر 1396 - 23:44:07
بسیار زیبا
رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: