یکشنبه 08 مهر 1397 - 15:40:18

آموزش صحیح کانتور کردن به روش کیم کارداشیان

آموزش آرایش کردن به روش کیم کارداشیان
آموزش صحیح کانتور کردن صورت

 

کانتور کردن صورت به روش معروف کیم کارداشیان


در این مقاله از سایت آرایشی رژلب، میخواهیم در مورد کانتور کردن صورت به روش کیم کارداشیان یا K-Beauty صحبت کنیم. این روش یک روش بسیار ظریف و زیبا برای کانتور صورت به حساب می آید. شاید شما به این فکر کنید که کانتور را کیم کارداشیان اختراع  و ابداع کرده باشد اما او فقط نسل جدیدی از کانتور را در ویدیویی معرفی کرد.
این سبک از آرایش در کره بسیار جا افتاده است و کره ای ها به دنبال روند این آرایش هستند. خیلی از شخصیت های برجسته سینما این روند رو پیروی میکنند. امروزه بیشتر زنان کره ای کانتور کردن صورت را بخش مهمی از آرایش صورت خودشان میدانند.

 

آموزش کانتور کردن صورت برای آرایش

 

تکنیک کانتورکردن چیست؟

کانتور کردن  روشی است که از خطوط مو شروع میشود. از رنگ تیره برای کانتور و رنگ روشن برای هایلایت کردن و براق کردن بعضی دیگر از نقاط است. مرحله بعدی کانتور کردن پیشانی و اطراف صورت است. از براش کانتور برای گونه ها استفاده کنید.


علاوه بر کانتور کردن حالت v صورت، کره ای ها تیغه های بینی رو نیز کانتور کردند این کار در جهت باریک کردن بینی انجام میشود. همچنین کانتور را در گوشه های داخلی بینی انجام میدهند. برای باریکی بینی دو خط باریک روی تیغه ها بکشید و ان را تا نوک بینی ادامه دهید.


اگر میخواهید بینی شما کوچکتر نشان داده شود نوک بینی را کانتور تیره کنید و به خوبی آن را پخش کنید و هایلایتر را روی برآمدگی بینی بکشید ولی به صورت نصفه خط را بکشید این کار توهمی در بیننده به وجود می آورد که دماغ شما کوچکتر به نظر میرسد.
کانتور کردن صورت را به صورت خیلی آرام شروع کنید و آن را به خوبی روی صورت پخش کنید.

 

برای کانتور کردن از چه محصولاتی استفاده کنیم؟

اگر در کانتورکردن مبتدی هستید پس بهتر است از پالت های پودری استفاده کنید. پودر باعث راحت تر پخش شدن روی پوست میشود همچنین استفاده از کانتورینگ حالت ماتی به آرایش میدهد. اما برای افرادی که دارای پوست خشک هستند این روش توصیه نمیشود، چرا که پودر روی صورت پوست خشک چا می اندازد و تمامی خطوط روی صورت معلوم است.

برای کانتورکردن حتما مطمئن باشید که از براش مناسبی برای ان کار استفاده میکنید.

برای پوشش بهتر از پالت های کرمی کانتور استفاده کنید. هنگام استفاده از از این کرم ها حتما براش یا پد اسفنجی داشته باشید. برای جذب و پخش پد های اسفنجی یا همان بیوتی بلندر ها بهترین گزینه است. بیتوی بلندر ها برای قسمت های بزرگ مناسب هستند و یک براش زاویه دار اسفنجی به شما کمک میکند تا دسترسی راحتری به کناره های بینی و گوشه های چشم داشته باشید.

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: