شینیون مناسب مو

دوشنبه 16 مهر 1397 - 18:03:44

نحوه ی انتخاب شینیون مناسب مو به چه عواملی بستگی دارد؟

شینیون مناسب با انواع مو چگونه است؟

شینیون مناسب چهره

انتخاب شینیون مناسب

برای اینکه شینیون مناسب  با چهره فرد را داشته باشیم, نوع جنس مو یکی از مهمترین ارکان یک شینیون خوب و زیبا به حساب می آید. یک شینیون کار باتجربه و حرفه ای در روز با  توجه به مراجعه زیاد مراجعه کننده با انواع جنس موهای مختلف سرو کار دارد که با توجه به نوع جنس مو فرد و علم لازم نسبت به شناخت جنس مو  و چهره فرد میتواند شینیون زیبایی را خلق کند. در این مقاله از سایت آرایشگری رژ لب به بررسی شینیون مناسب مو با توجه به جنس مو پرداخته شده است.

 

 

شینیون مناسب برای انواع موها

شنیون مناسب موهای نازک


شینیون مناسب موهای ظریف و نازک

افرادی که جنس موهای آنها از نوع جنس مو ظریف و نازک است, دارای حجم کم و نازک از  جنس مو هستند. شینیون آن ها نیز دوام زیادی نخواهد داشت. برای دوام و حالت دادن به این نوع جنس مو ظریف و نازک برای انجام شینیون حتما باید از ابزارهای کمکی، پرپشت کننده و حالت دهنده استفاده کرد. بهتر است این افراد از مدل شینیون مو بسته استفاده کنند.


شینیون مناسب موهای کم پشت و نازک

افرادی که جنس موهای آنها از نوع جنس مو کم پشت و نازک است, دارای حجم خیلی  کم و نازک از مو هستند. برای انجام شینیون برای این افراد با توجه به حجم مو کم آنها از پوش دادن زیاد مو برای استحکام و دوام بیشتر شینیون برای این افراد باید استفاده کرد. برای پر پشت دیده شدن حجم زیاد در شینیون این افراد از پودرهای پرپشت کننده و سفت کننده  حجم مو استفاده کنید و معایب چهره و مو را به حداقل برسانید. بیشترین مدل شینیون برای این افراد شینیون مو بسته است.

 

شینیون مناسب موهای ناسالم

اگر مراجعه کننده به شما مراجعه کند و از جنس موهای سالمی برخوردار نباشد مطمئنا جنس مو و بافت مو نیز ظریف بوده و سالم نخواهد بود. پس در نتیجه شینیون زیبایی نخواهید داشت. بهتر است برای این نوع افراد با توجه به جنس مو ناسالم از موهای مصنوعی بین موها طبیعی این افراد باید استفاده کرد و موهای ناسالم را بپوشاند. شینیون این افراد با توجه به موی مصنوعی میتواند هم شینیون بسته و هم نیمه باز باشد


شینیون مناسب موهای زبر و ضخیم

افرادی که جنس موهای آنها از نوع جنس مو زبر و ضخیم اس, دارای حجم تقریبا زیاد و زبر از مو هستند.
برای شینیون کردن این افراد با جنس موهای زبر و ضخیم ضروری است که قبل از درست کردن و آراستن مو آنها حتما از  نرم کننده مو استفاده کنید. مانند اسپرهای نرم کننده و یا دوفاز های موجود در بازار برای نرم کردن این نوع از جنس مو که بتوان راحت تر روی موها شینیون انجام داد. برای نرم کردن این موها از اتو و سشوار نیز  می توان استفاده کرده و برای کنترل زبری مو این افراد می توان از مقداری ژل یا کرم به موها استفاده کرد. مدل مو بسته یا شینیون مو بسته برای این نوع موها مناسب تر است زیرا موها  محکم در هم پیچیده شده و حالت خود را از دست نمی دهد.


شینیون مناسب موهای مجعد و فردار

افرادی که جنس موهای آنها از نوع جنس مو مجعد و فردار است, دارای حجم مو خوب هستند.
مدل های شلوغ شینیون مو و یا مدل های بسته مو که هیچ قسمت ای از مو باز نباشد بهترین گزینه برای این افراد میباشد.  جهت انجام شینیون برای این نوع از جنس موها بعد از استفاده از  لوسیون مناسب و یا اسپری های موجود مناسب این نوع مو در بازار، موها را براشینگ کرده و صاف میکنیم,  اگر مو های مجعد و فردار خوب صاف نشده مجددا  اتو مو بکشید و موها را صاف کنید تا بتوانید به بهترین حالت ممکن این نوع جنس مو را شینیون کنید.

 

مطالب مرتبط با شینیون:

انتخاب شینیون مناسب چهره

انتخاب شینیون مناسب با لباس

انتخاب شینیون مناسب مهمانی

نکات مهم در شینیون مناسب

 

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط سایت آرایشگری رژلب دات کام

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم


فیلم های مرتبط
در این فیلم آموزش شینیون کلاسیک را  می بینیم.
این مدل شینیون می تواند مدل مویی مناسب برای عروس خانمهای ساده پسنده باشد.

فیلم آموزش شینیون فر جمع

امسال بافت های ریز در شنیون بسیار مد شده است .
این شینیون نه سادگی شینیون های اروپایی را دارد و نه شلوغی شینیون های عربی را.
این شینیون مناسب افراد قد بلند است

آموزش شینیون 2013

در این ویدئو، از آموزشگاه آرایشگری نقره نگار، مدل شینیون جدید مناسب برای صورت کشیده را آموزش می بینید. برای شرکت در کلاسهای آموزشی شینیون و سایر رشته های آرایشی با شماره 09354860394 تماس بگیرید.

شینیون مو پایین سر

شینیون كمربندی را میتوان در تكه های ریزتر و شلوغ تر نیز كار كرد كه بستگی به اندازه سر مدل و سلیقه مدل دارد

آموزش شینیون کمربندی

در این فیلم یکی از جدیدترین شینیون های کلاسیک را میبینید .

فيلم آموزش شينيون جديد

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "زیبا" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: