جمعه 27 آبان 1401 - 21:05:40

معرفی بهترین مدرس کار با مواد

 

 

معرفی بهترین متخصص و مدرس کار با مواد و رنگ و مش

آموزش و خدمات رنگ مو و کراتینه در شمال تهران

 

معرفی بهترین مدرس کار با مواد

 

 

مطالبی که در این آیتم مطالعه خواهید کرد:

 

 

 

به دلیل درخواست مکرر شما عزیزان مبنی بر معرفی بهترین مدرس کار با مواد در تهران، در این آیتم از سایت رژلب تصمیم گرفتیم به معرفی دو مورد از بهترین مدرسان و متخصصان رنگ و مش و کار با مواد بپردازیم. پس اگر شما هم به دنبال بهترین مدرس کار با مواد در تهران هستید، مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید.

 

مدرس کار با مواد سرکار خانم رمیسا میرزایی

 

سرکار خانم رمیسا میرزایی، بهترین مدرس کار با مواد و احیاء مو


یکی دیگر از بهترین مدرس کار با مواد در شمال تهران، سرکار خانم رمیسا میرزایی هستند. ایشان بیش از 8 سال سابقه کاری مفید در حوزه رنگ مو و کار با مواد دارند و دوره های آموزشی خود را در داخل و خارج از ایران گذرانده اند. خانم میرزایی دوره های آموزشی خود را نزد اساتید به نام همچون استاد منیر، استاد عابد و ... گذرانده اند. ایشان هر ماهه دوره های آموزشی و ورکشاپ های رنگ و مش و کار با مواد را برگزار می کنند.


دوره های آموزشی کلاس های رنگ و مش خانم میرزایی به صورت خصوصی و نیمه خصوصی تشکیل می شوند. هنرجویان پس از شرکت در دوره های آموزشی و کار روی مدل زنده می توانند مدرک دریافت کنند و در بهترین مراکز رنگ و مش در سراسر کشور مشغول به کار شوند.
در ادامه این مطلب نظر شما را به مشاهده نمونه کارهای خانم رمیسا میرزایی جلب خواهیم کرد.


روشن کردن مو بدون نیاز به دکلره توسط بهترین مدرس کار با مواد


اولین نکته ای که باید در مورد روشن کردن مو بدون نیاز به دکلره بدانید، استفاده از رنگ های سری سرد است. معمولا رنگ های خانواده خاکستری، زیتونی و دودی بهترین گزینه برای روشن کردن مو بدون نیاز به دکلره هستند. نکته بعدی، استفاده از اکسیدان شماره 2 و 3 است. در حالت عادی معمولا مواد رنگ مو بین 30 تا 40 دقیقه روی موها می مانند. برای روشن کردن مو بدون دکلره شما می توانید این زمان را به یک ساعت افزایش دهید.

 

روشن کردن مو بدون نیاز به دکلره توسط بهترین مدرس کار با مواد

 


برخی رنگ موها جدیدا به کاتالوگ رنگ مو اضافه شده اند که بدون نیاز به دکلره می توانند موها را تا پایه 8 دکلره روشن کنند. به این رنگ موها اصطلاحا رنگ مو سه صفر نیز گفته می شود. یکی دیگر از بهترین مواد جهت روشن کردن مو بدون نیاز به دکلره، دکوکرم است. این محصول نیز نیاز شما به مصرف دکلره و آسیب های ناشی از آن را برطرف می کند.


صافی و احیاء مو توسط بهترین مدرس کار با مواد


معمولا افرادی که به طور مداوم از رنگ مو و دکلره استفاده می کنند، از مشکلاتی نظیر آسیب شدید مو، خشکی و گره خوردن مو گلایه دارند. برای برطرف کردن این مشکلات می توان از روش صافی و احیاء مو استفاده کرد. در مبحث احیاء مو، شناخت آناتومی موها و میزان آسیب دیدگی آن بسیار حائز اهمیت است.


به طور کلی ما دو نوع کراتینه مو داریم؛ یک نوع که کاربرد تراپی و ترمیم موهای آسیب دیده دارد و نوع دیگر جهت صافی دائم مو کاربرد دارد. برخی افراد از موهای بسیار خشکی برخوردار هستند و دهیدراته بودن آن ربطی به استفاده مداوم رنگ مو و سایر عوامل ندارد. این افراد علاوه بر این که باید مصرف آب و میوه و سبزیجات خود را افزایش دهند، می توانند از آبرسان های حرفه ای و همچنین مواد ویتامینه مو که توسط متخصصان در سالن های زیبایی انجام می شود، استفاده کنند.

 

مدرس صافی مو خانم رمیسا میرزایی

 


مواد احیاء مو معمولا به دو دسته تقسیم می شوند: مواد احیاء گرم و مواد احیاء سرد. مواد احیاء سرد معمولا حاوی هیالورونیک اسید هستند و برای موهایی که به درصد بالایی از آسیب دیدگی دچار شده اند، کاربرد دارد. در این تکنیک ما مجاز به استفاده از سشوار و اتو مو نخواهیم بود. مواد احیاء گرم برای جذب نیاز به مصرف وسایل حرارتی مانند اتو مو و سشوار دارند. از جمله مواد احیاء سرد می توان به ویتامینه، آبرسان های سالنی و ... اشاره کرد. مواد احیاء گرم نیز شامل بوتاکس، فیلر و کلاژن هستند.


بررسی اشتباهات رایج رنگ و مش توسط بهترین مدرس کار با مواد


یکی از متداول ترین اشتباهاتی که اغلب رنگ و مش کاران به آن دچار می شوند، این است که به جای رنگ ریشه، رنگ مو را روی کل موها قرار می دهند. این کار باعث آسیب رسیدن به موها در رنگ روشن و دکلره شده و همچنین افزایش عمق در رنگ موهای تیره خواهد شد. افرادی که به دلیل رشد مو ریشه موهایشان درآمده و نیاز به ترمیم دارد، فقط باید رنگ ریشه قرار داده شود و سپس از یک رنگساژ مناسب برای کل مو استفاده شود تا احتمال آسیب رسیدن به موها کاهش یابد.


دومین اشتباه این است که اغلب رنگ مو اکسیدان را به صورت چشمی ترکیب می کنند. توجه داشته باشید که هر برند از رنگ مو و اکسیدان دارای نسبت معینی هستند که رعایت آن برای کسب نتیجه بهتر، الزامی است. به طور مثال، روی برخی از بسته های رنگ مو درج شده که نسبت 1:1 یک به یک. یعنی شما باید به میزان مساوی از رنگ مو را با اکسیدان ترکیب نمایید. برخی دیگر از رنگ موها نیز دارای نسبت 1:1.5 یا 1:2 هستند که به ترتیب باید نسبت به رنگ مو از 1.5 برابر و 2 برابر اکسیدان استفاده شود.


چنانچه ترکیب رنگ مو به درستی انجام نشود، باعث تیره تر یا روشن تر به نظر رسیدن رنگ موها خواهد شد. اشتباه بعدی که اغلب افراد انجام می دهند، این است که از رنگ موی خیلی تیره برای پوشش بهتر تارهای سفید مو استفاده می کنند. در صورتی که ما می توانیم با انتخاب خانواداه رنگی درست و همچنین ترکیب رنگ صحیح، حتی از رنگ های روشن نیز برای پوشش بهتر تارهای سفید مو استفاده کرد.


نکته حائز اهمیت بعدی، استفاده از پودر دکلره یا ریموور برای پاک کردن رنگ مو مشکی از روی موها است. برخی افراد سعی می کنند با استفاده از رنگ مو موهای مشکی خود را روشن کنند که تفکر اشتباهی است و منجر به زردی یا قرمز شدن موها خواهد شد. برای اینکه موها به پایه 9، 10 و 11 برسند، باید حتما از دکلره استفاده شود و سایر روش ها پاسخگو نخواهند بود.

 

 

آدرس و شماره تماس بهترین مدرس کار با مواد خانم میرزایی


خانم رمیسا میرزایی در حال حاضر در محدوده الهیه تهران مشغول به فعالیت هستند. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات رنگ و مش بهترین مدرس کار با مواد خانم میرزایی می توانید با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

بهترین مدرس کار با مواد

 

 

آموزش و خدمات آمبره توسط بهترین مدرس کار با مواد

در تکنیک بالیاژ باید قسمت پشت موها را به دو دسته تقسیم کنیم. دسته بندی موها به صورت مایل و زیگزاگی می باشد. موادگذاری در متد بالیاژ باید در زاویه صفر درجه انجام شود. در این تکنیک باید قلمو را رو به سمت بالا روی موها بکشیم و خوب مواد را روی مو فید کنیم. فید کردن رنگ مو در متدهای بالیاژ و آمبره به دو روش انجام می شود. یک مدل فید با استفاده از مواد دکلره و مدل دیگر فید با استفاده از مواد رنگ مو انجام می شود.
ما به شما تکنیک های فید کردن با رنگ مو را توصیه می کنیم. به دلیل اینکه زردی و نارنجی کمتری را برای موها به دنبال دارد. فید کردن مو از پایین به بالا باعث می شود از مواد کمتری در متد بالیاژ استفاده شود. اینکه فید کردن را تا چه حد به ریشه موها نزدیک کنیم، به سلیقه مشتری و بیس رنگ موهای وی بستگی دارد. پس از اینکه قسمت پایین موها کاملا موادگذاری شد، روی موها را با یک ورق سوییت مش می پوشانیم.

پس از اینکه لایه اول مو را موادگذاری کردیم، لایه دوم را از قسمت صدفی مو کمی ضخیم تر جدا می کنیم. لایه ها را از قسمت افقی و عمودی به دو قسمت تقسیم کرده و لایه بالا را به ترتیب روش قبل موادگذاری می کنیم. موادگذاری را از پایین مو به سمت بالا انجام داده و قبل از اینکه به ریشه موها برسیم آن را خوب فید می کنیم. پس از پایان موادگذاری، یک لایه سوییت مش زیر و یک لایه روی موهایی که موادگذاری کردیم، قرار می دهیم.

بالیاژ قسمت های کناری مو را به صورت مایل انجام داده و آن را تا نیمه های سر ادامه می دهیم. باید توجه داشته باشیم که لایه ها حتما به طور قرینه انجام شوند تا پایان کار تمیز از آب در بیاید. تکنیک بالیاژ برای افرادی مناسب است که تمایل ندارند موهایشان خیلی بلوند شود.

 

اشتباهات رنگ و مش توسط مدرس کار با مواد

 

 

معرفی بهترین مدرس کار با مواد در شمال تهران

 

 

آموزش و خدمات بالیاژ توسط بهترین مدرس کار با مواد

 

در تکنیک بالیاژ باید قسمت پشت موها را به دو دسته تقسیم کنیم. دسته بندی موها به صورت مایل و زیگزاگی می باشد. موادگذاری در متد بالیاژ باید در زاویه صفر درجه انجام شود. در این تکنیک باید قلمو را رو به سمت بالا روی موها بکشیم و خوب مواد را روی مو فید کنیم. فید کردن رنگ مو در متدهای بالیاژ و آمبره به دو روش انجام می شود. یک مدل فید با استفاده از مواد دکلره و مدل دیگر فید با استفاده از مواد رنگ مو انجام می شود.
ما به شما تکنیک های فید کردن با رنگ مو را توصیه می کنیم. به دلیل اینکه زردی و نارنجی کمتری را برای موها به دنبال دارد. فید کردن مو از پایین به بالا باعث می شود از مواد کمتری در متد بالیاژ استفاده شود. اینکه فید کردن را تا چه حد به ریشه موها نزدیک کنیم، به سلیقه مشتری و بیس رنگ موهای وی بستگی دارد. پس از اینکه قسمت پایین موها کاملا موادگذاری شد، روی موها را با یک ورق سوییت مش می پوشانیم.

 

نمونه کارتوسط بهترین مدرس کار با مواد

 

پس از اینکه لایه اول مو را موادگذاری کردیم، لایه دوم را از قسمت صدفی مو کمی ضخیم تر جدا می کنیم. لایه ها را از قسمت افقی و عمودی به دو قسمت تقسیم کرده و لایه بالا را به ترتیب روش قبل موادگذاری می کنیم. موادگذاری را از پایین مو به سمت بالا انجام داده و قبل از اینکه به ریشه موها برسیم آن را خوب فید می کنیم. پس از پایان موادگذاری، یک لایه سوییت مش زیر و یک لایه روی موهایی که موادگذاری کردیم، قرار می دهیم.بالیاژ قسمت های کناری مو را به صورت مایل انجام داده و آن را تا نیمه های سر ادامه می دهیم. باید توجه داشته باشیم که لایه ها حتما به طور قرینه انجام شوند تا پایان کار تمیز از آب در بیاید. تکنیک بالیاژ برای افرادی مناسب است که تمایل ندارند موهایشان خیلی بلوند شود.

 

نمونه کار توسط بهترین مدرس کار با مواد

 

دکلره کامل مو توسط بهترین مدرس کار با مواد

 

انجام دکلره کامل مو یکی از دشوارترین تکنیک های رنگ و مش است که نیاز به دقت و تبحر بالایی دارد. در صورتی که شخص کار خود را به درستی انجام ندهد، احتمال آسیب دیدن و حتی شکنندگی موها بسیار افزایش می یابد. خانم میرزایی یکی از بهترین متخصصان و مدرسان رنگ مو در شمال تهران محدوده نیاوران هستند و دکلره کامل مو را بدون هیچ گونه آسیب و زردی انجام می دهند.
برای تغییر رنگ مو از تیره به روشن، بهترین، سریع ترین و موثرترین راهکار استفاده از پودر دکلره است. اما این روش باید با احتیاط خاصی انجام شود تا به مو آسیب نرسد. تغییر اساسی رنگ مو به لطف پودر دکلره به همراه اکسیدان مناسب انجام می شود. این عمل منجر به باز شدن کوتیکول های مو شده و رنگدانه ها را از بین می برد.
اخیرا رنگ موی پایه 10 یا اصطلاحا رنگ مو یخچالی بسیار ترند شده است. البته که برای انجام این کار پیشنهاد ما به شما این است به سالن های زیبایی و نزد متخصصین باتجربه رنگ و مش مراجعه کنید تا میزان آسیب به موهایتان به حداقل برسد. معمولا سفید کردن یا به پایه 10 رساندن موهای سالم و نچرال بهتر انجام می شود؛ اما انجام این کار روی موهای از قبل رنگ شده نیز امکان پذیر است. با این تفاوت که برای رنگ موی جدید که انتخاب کرده اید باید به رنگ قبلی خود توجه داشته باشید.

 

نمونه کار بهترین مدرس کار با مواد

 

 

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (8)

مرسی
عالی خسته نباشید
جمعه 24 مرداد 1399 - 18:00:52
یه دنیا ممنون دوست عزیز. رژلب به کاربرانی مثل شما افتخار می کند
جمعه 24 مرداد 1399 - 18:00:06
ممنون از ارسال نظرات خوب و سازنده تان :)
جمعه 24 مرداد 1399 - 17:59:31
مرسی از شما دوست عزیز و گرامی که وب سایت رژلب را دنبال می کنید. بی نهایت سپاسگزاریم
جمعه 24 مرداد 1399 - 17:38:17
همیشه بهترین سایت و مرجع هستید مرسی از مطالب خیلی خوبتون
جمعه 24 مرداد 1399 - 17:28:14
هر دو این مدرس ها بسیار کار درست و حرفه ای هستند. مرسی که بهترینا رو همیشه پیشنهاد می کنید
جمعه 24 مرداد 1399 - 17:19:04
مرسی از سایت خوبتون همیشه بهترین مطالب رو میذارید
رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: