3 روز پیش - 14:10:07

معرفی بهترین مدرس کار با مواد

 

 

معرفی بهترین متخصص و مدرس کار با مواد و رنگ و مش

آموزش و خدمات رنگ مو و کراتینه در شمال تهران

 

معرفی بهترین مدرس کار با مواد

 

 

 

 

مطالبی که در این آیتم مطالعه خواهید کرد:

 

سرکار خانم مرجان مقدسی، بهترین مدرس کار با مواد کرج و تهران

آموزش بالیاژ موی بلند با بهترین مدرس کار با مواد

آموزش ویتامینه کردن مو با بهترین مدرس کار با مواد

آدرس و شماره تلفن بهترین مدرس کار با مواد کرج و تهران

سرکار خانم رمیسا میرزایی، بهترین مدرس کار با مواد و احیاء مو

روشن کردن مو بدون نیاز به دکلره توسط بهترین مدرس کار با مواد

صافی و احیاء مو توسط بهترین مدرس کار با مواد

بررسی اشتباهات رایج رنگ و مش توسط بهترین مدرس کار با مواد

آدرس و شماره تماس بهترین مدرس کار با مواد خانم میرزایی

سرکار خانم مهشید عاشوری بهترین مدرس کار با مواد در غرب تهران

آموزش رنگساژ مو توسط بهترین مدرس کار با مواد

روشن کردن موهای آسیب دیده با پروتئین درمانی

هایلایت مو توسط بهترین مدرس کار با مواد

آدرس و شماره تماس بهترین مدرس کار با مواد در غرب تهران محدوده سعادت آباد

 

 

به دلیل درخواست مکرر شما عزیزان مبنی بر معرفی بهترین مدرس کار با مواد در تهران، در این آیتم از سایت رژلب تصمیم گرفتیم به معرفی دو مورد از بهترین مدرسان و متخصصان رنگ و مش و کار با مواد بپردازیم. پس اگر شما هم به دنبال بهترین مدرس کار با مواد در تهران هستید، مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید.


سرکار خانم مرجان مقدسی، بهترین مدرس کار با مواد کرج و تهران


سرکار خانم مرجان مقدسی یکی از بهترین مدرسان و متخصصان رنگ و مش در کرج و تهران هستند. ایشان دارای بیش از 10 مدرک معتبر رنگ و مش هستند. سرکار خانم مرجان مقدسی یکی از بهترین مدرسان و متخصصان رنگ و مش در شهرک وحدت کرج هستند. ایشان دارای بیش از 10 مدرک معتبر رنگ و مش هستند.
خانم مرجان مقدسی بیش از 21 سال سابقه کاری مفید در حوزه رنگ و مش دارند و با اساتید برجسته کشور همکاری داشته اند. ایشان جزء اولین اشخاصی هستند که مدرک کراس داس خود را از کشور دبی دریافت کرده اند

 

 

معرفی مدرس کار با مواد خانم مرجان مقدسی

 


در ادامه شما را دعوت به مشاهده چند نمونه کار از سرکار خانم مرجان مقدسی می کنیم.

 


آموزش بالیاژ موی بلند با بهترین مدرس کار با مواد


برای بالیاژ موی بلند می توان از پدل استفاده کرد. برای بالیاژ موی بلند ابتدا پودر و دکلره را با هم ترکیب می کنیم. توجه داشته باشید که غلظت پودر دکلره شما باید بسیار زیاد باشد به حدی که با برگرداندن کاسه رنگ، از آن سرازیر نشود. استفاده از پدل برای تکنیک های رنگ و مش باعث می شود تمام قسمت های مو به مواد آغشته شود و کار با سرعت بیشتری انجام می شود.
در تکنیک بالیاژ از روش پوشینگ استفاده می کنیم. لایه موها را بسیار نازک دسته بندی کرده و چند پوش کوتاه روی آن ایجاد می کنیم. در مرحله بعد، پدل را به همراه فویل در زیر لایه مو قرار داده و موادگذاری را انجام می دهیم. قلمو را باید به اشکال مختلف عمودی، افقی و ضربدری روی مو حرکت دهیم تا هیچ تاری از مو بدون مواد باقی نماند.

 

مدل بالیاژ موی بلند توسط بهترین مدرس کار با مواد


آموزش ویتامینه کردن مو با بهترین مدرس کار با مواد


افرادی که پس از رنگ و مش کردن و استفاده مکرر از مواد رنگ مو و دکلره موهایشان حساس و آسیب پذیر شده است، می توانند از ویتامینه کردن برای ترمیم استفاده کنند. به این عمل اصطلاحا لینک دی تراپی نیز گفته می شود. لینک دی تراپی با عملکردی که دارد، پیوندهای مو را به هم متصل کرده و منجر به درمان اساسی موهای خشک و آسیب دیده می شود. در واقع این روش برای درمان موهای خشک و آسیب دیده بسیار موثر است.


برای ویتامینه کردن مو می توانید از مواد مختلف استفاده کرده و نوع درمان موهای آسیب دیده را شخصی سازی کنید. برای این کار می توان از نوعی محلول دو فاز به همراه نرم کننده مخصوص استفاده کرد. این دو محصول را می توان به طور جداگانه یا ترکیب با هم مورد استفاده قرار داد.

 

آموزش ویتامینه مو توسط بهترین مدرس کار با مواد

 


پس از اینکه فاز یک و دو مواد ویتامین مو را با هم ترکیب کردیم، نوبت به اضافه کردن فوم مو می رسد. استفاده از فوم مو منجر به آبرسانی بیشتر موها شده و در مقابله با خشکی مو بسیار موثر است. استفاده از ماسک مو ویال ها نیز کمک بسیاری به ارتقاء سطح سلامت مو می کند.

 

رنگ مو کرج


آدرس و شماره تلفن بهترین مدرس کار با مواد شمال تهران


خانم مرجان مقدسی در کرج و تهران مشغول به فعالیت هستند. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات رنگ و مش و همچنین کار با مواد ایشان می توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

مدرس کار با مواد سرکار خانم رمیسا میرزایی

 

سرکار خانم رمیسا میرزایی، بهترین مدرس کار با مواد و احیاء مو


یکی دیگر از بهترین مدرس کار با مواد در شمال تهران، سرکار خانم رمیسا میرزایی هستند. ایشان بیش از 8 ساب سابقه کاری مفید در حوزه رنگ مو و کار با مواد دارند و دوره های آموزشی خود را در داخل و خارج از ایران گذرانده اند. خانم میرزایی دوره های آموزشی خود را نزد اساتید به نام همچون استاد منیر، استاد عابد و ... گذرانده اند. ایشان هر ماهه دوره های آموزشی و ورکشاپ های رنگ و مش و کار با مواد را برگزار می کنند.


دوره های آموزشی کلاس های رنگ و مش خانم میرزایی به صورت خصوصی و نیمه خصوصی تشکیل می شوند. هنرجویان پس از شرکت در دوره های آموزشی و کار روی مدل زنده می توانند مدرک دریافت کنند و در بهترین مراکز رنگ و مش در سراسر کشور مشغول به کار شوند.
در ادامه این مطلب نظر شما را به مشاهده نمونه کارهای خانم رمیسا میرزایی جلب خواهیم کرد.


روشن کردن مو بدون نیاز به دکلره توسط بهترین مدرس کار با مواد


اولین نکته ای که باید در مورد روشن کردن مو بدون نیاز به دکلره بدانید، استفاده از رنگ های سری سرد است. معمولا رنگ های خانواده خاکستری، زیتونی و دودی بهترین گزینه برای روشن کردن مو بدون نیاز به دکلره هستند. نکته بعدی، استفاده از اکسیدان شماره 2 و 3 است. در حالت عادی معمولا مواد رنگ مو بین 30 تا 40 دقیقه روی موها می مانند. برای روشن کردن مو بدون دکلره شما می توانید این زمان را به یک ساعت افزایش دهید.

 

روشن کردن مو بدون نیاز به دکلره توسط بهترین مدرس کار با مواد

 


برخی رنگ موها جدیدا به کاتالوگ رنگ مو اضافه شده اند که بدون نیاز به دکلره می توانند موها را تا پایه 8 دکلره روشن کنند. به این رنگ موها اصطلاحا رنگ مو سه صفر نیز گفته می شود. یکی دیگر از بهترین مواد جهت روشن کردن مو بدون نیاز به دکلره، دکوکرم است. این محصول نیز نیاز شما به مصرف دکلره و آسیب های ناشی از آن را برطرف می کند.


صافی و احیاء مو توسط بهترین مدرس کار با مواد


معمولا افرادی که به طور مداوم از رنگ مو و دکلره استفاده می کنند، از مشکلاتی نظیر آسیب شدید مو، خشکی و گره خوردن مو گلایه دارند. برای برطرف کردن این مشکلات می توان از روش صافی و احیاء مو استفاده کرد. در مبحث احیاء مو، شناخت آناتومی موها و میزان آسیب دیدگی آن بسیار حائز اهمیت است.


به طور کلی ما دو نوع کراتینه مو داریم؛ یک نوع که کاربرد تراپی و ترمیم موهای آسیب دیده دارد و نوع دیگر جهت صافی دائم مو کاربرد دارد. برخی افراد از موهای بسیار خشکی برخوردار هستند و دهیدراته بودن آن ربطی به استفاده مداوم رنگ مو و سایر عوامل ندارد. این افراد علاوه بر این که باید مصرف آب و میوه و سبزیجات خود را افزایش دهند، می توانند از آبرسان های حرفه ای و همچنین مواد ویتامینه مو که توسط متخصصان در سالن های زیبایی انجام می شود، استفاده کنند.

 

مدرس صافی مو خانم رمیسا میرزایی

 


مواد احیاء مو معمولا به دو دسته تقسیم می شوند: مواد احیاء گرم و مواد احیاء سرد. مواد احیاء سرد معمولا حاوی هیالورونیک اسید هستند و برای موهایی که به درصد بالایی از آسیب دیدگی دچار شده اند، کاربرد دارد. در این تکنیک ما مجاز به استفاده از سشوار و اتو مو نخواهیم بود. مواد احیاء گرم برای جذب نیاز به مصرف وسایل حرارتی مانند اتو مو و سشوار دارند. از جمله مواد احیاء سرد می توان به ویتامینه، آبرسان های سالنی و ... اشاره کرد. مواد احیاء گرم نیز شامل بوتاکس، فیلر و کلاژن هستند.


بررسی اشتباهات رایج رنگ و مش توسط بهترین مدرس کار با مواد


یکی از متداول ترین اشتباهاتی که اغلب رنگ و مش کاران به آن دچار می شوند، این است که به جای رنگ ریشه، رنگ مو را روی کل موها قرار می دهند. این کار باعث آسیب رسیدن به موها در رنگ روشن و دکلره شده و همچنین افزایش عمق در رنگ موهای تیره خواهد شد. افرادی که به دلیل رشد مو ریشه موهایشان درآمده و نیاز به ترمیم دارد، فقط باید رنگ ریشه قرار داده شود و سپس از یک رنگساژ مناسب برای کل مو استفاده شود تا احتمال آسیب رسیدن به موها کاهش یابد.


دومین اشتباه این است که اغلب رنگ مو اکسیدان را به صورت چشمی ترکیب می کنند. توجه داشته باشید که هر برند از رنگ مو و اکسیدان دارای نسبت معینی هستند که رعایت آن برای کسب نتیجه بهتر، الزامی است. به طور مثال، روی برخی از بسته های رنگ مو درج شده که نسبت 1:1 یک به یک. یعنی شما باید به میزان مساوی از رنگ مو را با اکسیدان ترکیب نمایید. برخی دیگر از رنگ موها نیز دارای نسبت 1:1.5 یا 1:2 هستند که به ترتیب باید نسبت به رنگ مو از 1.5 برابر و 2 برابر اکسیدان استفاده شود.

 

اشتباهات رنگ مو با مدرس کار با مواد

 


چنانچه ترکیب رنگ مو به درستی انجام نشود، باعث تیره تر یا روشن تر به نظر رسیدن رنگ موها خواهد شد. اشتباه بعدی که اغلب افراد انجام می دهند، این است که از رنگ موی خیلی تیره برای پوشش بهتر تارهای سفید مو استفاده می کنند. در صورتی که ما می توانیم با انتخاب خانواداه رنگی درست و همچنین ترکیب رنگ صحیح، حتی از رنگ های روشن نیز برای پوشش بهتر تارهای سفید مو استفاده کرد.


نکته حائز اهمیت بعدی، استفاده از پودر دکلره یا ریموور برای پاک کردن رنگ مو مشکی از روی موها است. برخی افراد سعی می کنند با استفاده از رنگ مو موهای مشکی خود را روشن کنند که تفکر اشتباهی است و منجر به زردی یا قرمز شدن موها خواهد شد. برای اینکه موها به پایه 9، 10 و 11 برسند، باید حتما از دکلره استفاده شود و سایر روش ها پاسخگو نخواهند بود.

 

اشتباهات رنگ و مش توسط مدرس کار با مواد


آدرس و شماره تماس بهترین مدرس کار با مواد خانم میرزایی


خانم رمیسا میرزایی در حال حاضر در محدوده پارک وی تهران مشغول به فعالیت هستند. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات رنگ و مش بهترین مدرس کار با مواد خانم میرزایی می توانید با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایید.

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

معرفی بهترین مدرس کار با مواد در غرب تهران سرکار خانم مهشید عاشوری

 

 

سرکار خانم مهشید عاشوری بهترین مدرس کار با مواد در غرب تهران

 

خانم مهشید عاشوری بیش از 10 سال سابقه کاری مداوم و مفید در حوزه رنگ و مش دارند. ایشان با داشتن کادر حرفه ای رنگ مو و همچنین تجربه بالایی که در زمینه تکنیک های بروز کار با مواد دارند، بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند. علاوه بر لاین خدمات، شما می توانید جدیدترین متدهای رنگ و مش را در آکادمی رنگ مو خانم عاشوری واقع در غرب تهران تهرانپارس بیاموزید. کلاس های آموزش رنگ مو غرب تهران، به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شوند. خانم عاشوری، بهترین مدرس رنگ مو غرب تهران واقع در سعادت آباد، از بهترین مواد و متریال برای انجام خدمات تخصصی رنگ و مش استفاده می کنند. به همین دلیل شما می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از سوزاندن موها یا آسیب رسیدن به آنها، به ایشان مراجعه کنید.

 

آموزش رنگساژ مو توسط بهترین مدرس کار با مواد

 

رنگساژ مو در واقع یک روش بسیار خوب برای رنگ کردن موها است که درخشش و سلامت آن را حفظ می کند. رنگساژ کردن باعث می شود رنگ موی شما ماندگاری بیشتری داشته باشد و همچنین احتمال خشکی و موخوره شدن مو بسیار کاهش می یابد. روش های رنگساژ مو بسته به نوع آن ممکن است گاهی اوقات در فرآیند رنگ آمیزی نیز به کار برود. مواد شیمیایی موجود در رنگ مو منجر به خشک و ضعیف شدن موها و همچنین آسیب رسیدن به آن می شود. از رنگساژ مو می توان به عنوان نوع جدیدی از رنگ مو که به تقویت و احیای مو کمک می کند، استفاده کرد.

 

رنگساژ مو توسط بهترین مدرس کار با مواد

 

 

رنگساژ را می توان هم روی موهای دکلره شده و هم روی موهای طبیعی به کار برد. اگر قصد دکلره کردن موها را دارید، باید ابتدا روش مورد نظر را پیاده سازی نمایید. بعد از انجام دکلره و بی رنگ نمودن موها، آب اضافی مو را گرفته و تیوپ رنگ انتخاب شده را با 50 سی سی اکسیدان کرم 3% یا 25 سی سی اکسیدان 6% و 25 سی سی آب مخلوط کرده روی موهای مش شده یا دکلره شده کامل نم دار ماساژ دهید و بعد از مکث 5 الی 15 دقیقه موها را آب کشی نموده و از یک شامپو اسیدی استفاده نمایید. پس از رنگساژ کردن موها، بسیار حائز اهمیت است که مراقبت های بعد از رنگ مو را به طور کامل به جا بیاوریم. درست است که رنگساژ میزان آسیب های احتمالی مو را به حداقل می رساند؛ اما رعایت نکات ایمنی قبل و بعد کمک بیشتری به سالم بودن موها می کند.

 

روشن کردن موهای آسیب دیده با پروتئین درمانی

 

برای افرادی که قبلا از مواد دکلره برای مش کردن موهای خود استفاده کرده بودند و در حال حاضر قصد رنگ و مش کردن مجدد موهایشان را دارند، باید نهایت دقت و وسواس را به خرج داد. چرا که موی این افراد به دلیل استفاده مکرر از مواد دکلره بسیار حساس و آسیب پذیر است و توصیه می شود از روش های پروتئین درمانی استفاده کرد تا احتمال سوختگی و پودر شدن موها به حداقل برسد. توجه داشته باشید که برای موهای آسیب دیده نمی توان از هر برند موادی استفاده کرد. برای اینکه موها حالت نرم و ابریشمی به خود بگیرد، استفاده از مواد اولاپلکس یکی از بهترین راهکارها برای پروتئین درمانی می باشد.

 

پروتئین درمانی مو توسط بهترین مدرس کار با مواد

 

هایلایت مو توسط بهترین مدرس کار با مواد

 

هایلایت مو به معنی مش کردن مو به رنگ روشن لابلای موهای تیره است. این روش را می توان بر اساس رنگ هایی که در قسمت پایه مو و مش مورد استفاده قرار می گیرند، در انواع مختلفی دسته بندی کرد. هایلایت همان مش بروز رسانی شده است که به وسیله فویل انجام می شود. هایلایت دارای زیر دسته های مختلفی است که از جمله آنها می توان به بالیاژ، آمبره، سامبره و لولایت اشاره کرد. امروزه روش های بالیاژ و آمبره بسیار پرطرفدار و کاربردی هستند. در ادامه عکس نمونه کار هایلایت توسط بهترین مدرس کار با مواد غرب تهران را مشاهده خواهید کرد.

 

هایلایت مو توسط بهترین مدرس کار با مواد

 

 

آدرس و شماره تماس خانم مهشید عاشوری، بهترین مدرس کار با مواد در غرب تهران محدوده سعادت آباد 

 

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات رنگ و مش بهترین مدرس کار با مواد در غرب تهران محدوده سعادت آباد می توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (8)

مرسی
عالی خسته نباشید
جمعه 24 مرداد 1399 - 19:00:52
یه دنیا ممنون دوست عزیز. رژلب به کاربرانی مثل شما افتخار می کند
جمعه 24 مرداد 1399 - 19:00:06
ممنون از ارسال نظرات خوب و سازنده تان :)
جمعه 24 مرداد 1399 - 18:59:31
مرسی از شما دوست عزیز و گرامی که وب سایت رژلب را دنبال می کنید. بی نهایت سپاسگزاریم
جمعه 24 مرداد 1399 - 18:38:17
همیشه بهترین سایت و مرجع هستید مرسی از مطالب خیلی خوبتون
جمعه 24 مرداد 1399 - 18:28:14
هر دو این مدرس ها بسیار کار درست و حرفه ای هستند. مرسی که بهترینا رو همیشه پیشنهاد می کنید
جمعه 24 مرداد 1399 - 18:19:04
مرسی از سایت خوبتون همیشه بهترین مطالب رو میذارید
رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: