پنجشنبه 20 مهر 1402 - 11:33:32

بهترین مدرس های رنگ و مش در تهران چه کسانی هستند؟

 

معرفی بهترین مدرسان رنگ مو

اگر به دنبال بهترین متخصص رنگ و مش هستید، بخوانید

 

بهترین مدرس رنگ و مش تهران

 

 

رنگ مو یکی از لاین های اصلی آرایش و زیبایی است و جهت نتیجه بهتر و جلوگیری از آسیب موها، باید توسط متخصص انجام شود. بسیاری از کاربران رژلب با این سوال مواجه هستند که بهترین مدرس های رنگ و مش در تهران چه کسانی هستند؟ ما در این مطلب قصد داریم حرفه ای ترین های این حوزه را به شما معرفی کنیم تا با مراجعه به آن ها، بهترین خدمات رنگ مو را دریافت کنید. پس با ما همراه باشید.

 


1. رمیسا میرزایی

 

مدرس رنگ و مش رمیسا میرزایی

 


اولین نکته ای که همیشه باید در مورد رنگ و مش کردن موها به خاطر داشته باشید، استفاده از مواد مرغوب است. حتما از آرایشگر خود بخواهید از بهترین مواد موجود برای رنگ و دکلره کردن موهایتان استفاده کند و مطمئن باشید که پرداخت هزینه های بیشتر ارزش آن را خواهد داشت. خانم رمیسا میرزایی، از آن جمله متخصصان رنگ و مش است که در کار خود از بهترین متریال استفاده می کند.

- مدرس آکادمی هرمس دارای مستری ایتالیا و انگلستان دوره دیده دبی و ترکیه
- ایشان معتقدند در لاین رنگ و مش و احیا مو برای داشتن یک موی سالم علاوه بر داشتن تخصص و تجربه داشتن علم شیمی مواد بسیار حائز اهمیت است.
- کار تخصصی همراه با مواد حرفه ای مکمل و لازمه کار در این لاین هستند


ایشان ابتدا به مشاوره دادن به مراجعه کننده می پردازند تا بهترین رنگ مو متناسب با رنگ پوست و چهره را ارائه دهند. سپس تکنیک های مختلف رنگ و مش اعم از دکلره کامل مو، هایلایت، آمبره، بلیاژ، سامبره و ... را بدون کوچکترین آسیب به موها پیاده سازی می کنند. خانم رمیسا میرزایی، مدرس حرفه ای رنگ و مش، مورد تایید سایت رژلب هستند و شما می توانید جهت بهره مندی از خدمات و همچنین شرکت در کلاس های آموزش رنگ مو ایشان با خیال راحت مراجعه کنید.

 

نمونه کارهای رنگ مو و رنگ و مش خانم رمیسا میرزایی

 

نمونه کارهای رنگ مو و رنگ و مش خانم رمیسا میرزایی

 


خانم رمیسا میرزایی متخصص و کارشناس رنگ و مش و همچنین احیاء مو، دوره دیده در کشورهای دبی، ترکیه و ایران هستند. ایشان در بیش از 20 لاین احیاء و دو لاین منحصر به فرد نسل جدید پروتئین تراپی و فیلر کلاژن در منطقه الهیه مشغول به فعالیت هستند.

 

 


2. خانم سبزعلی

مدرس رنگ مو خانم سبزعلی

 


اگر شما هم تصمیم دارید به زودی وارد رشته رنگ مو شوید و به دنبال یک مدرس حرفه ای و با تجربه هستید، ما به شما بهترین کلاس رنگ و مش (کار با مواد) به مدیریت سرکار خانم سبزعلی را پیشنهاد می کنیم. آکادمی رنگ و مش خانم سبزعلی با بیش از 10 سال سابقه کاری مستمر در این حوزه و با داشتن کادر حرفه ای، تجربه بسیار خوبی از فراگیری رنگ مو با کلیه جزئیات و تکنیک ها را در اختیارتان قرار می دهد. شما می توانید رنگ مو تخصصی را با جدیدترین تکنیک های رنگ و مش و لایت های جدید به صورت حرفه ای در آرایشگاه رنگ و مش خانم سبزعلی بیاموزید.
شما با مراجعه به سالن آرایشی و آموزشی خانم 
سبزعلی و شرکت در بهترین کلاس رنگ و مش (کار با مواد) این اطمینان را خواهید داشت که موهایتان در سلامت کامل رنگ یا دکلره می شوند و نگرانی از بابت آسیب رسیدن به آن نخواهید داشت. در ادامه با نمونه کارهای ایشان بیشتر آشنا خواهید شد.

 

نمونه کار رنگ مو و رنگ و مش خانم سبزعلی

نمونه کار رنگ مو و رنگ و مش خانم سبزعلی

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
پنجمین ماه سال را وارد کنید.
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (2)

مرسی
خیلی خوب بود
رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: