شنبه 09 شهریور 1398 - 17:08:32

دستگاه های فری کوانسی

 

 درمان صورت با هیدرودرمی امواج فرکانس بالا

هیدرودرمی یا فیشال های فرکانس

 

 

هر آنچه که در مورد دستگاه های فری کوانسی باید بدانید

بطور سنتی متخصصان از الکترود بنفش برای درمان پوست مستعد آکنه استفاده می کنند. زمانی که الکترود بنفش پوست را لمس می کند مقدار بسیار کمی نور فرابنفش ساطع می شود. تماس کوتاه مدت با مقادیر ناچیز UV بی خطر در نظر گرفته می شود (به پوست آسیب نمی رساند) و با مزایای ترمیمی و ضد- باکتریایی همراه است.
الکترودهای نارنجی عموما برای درمان پیری پوست استفاده می شوند زیرا تصور می شود گرمای بیشتری را به ناحیه تحت درمان هدایت می کنند که جریان خون را تقویت کرده و تولید سلولهای جدید در پوست را افزایش می دهد و نفوذپذیری محصولات را بهبود می بخشد.
مطالبی درباره شکل و اندازه الکترودهای هیدرودرمی فرکانس بالا: اصول و مبانی
الکترودهای هیدرودرمی فرکانس بالا در اشکال و اندازه های متنوعی موجود هستند که درمان نواحی مختلف صورت و بدن را تسهیل می کنند. شایع ترین اشکال مورد استفاده در الکترودها عبارتند از:
شکل الکترود ناحیه درمانی در نظر گرفته شده
قارچی شکل گونه ها، پیشانی، گردن، قفسه سینه، کمر
نوک تیز اطراف چشم، هدف گیری نقاط کوچک، لکه های آکنه کیستی
شانه ای پوست سر، مو
قاشق مانند گونه ها، پیشانی، گردن، پوست سر


 

فوائد درمان صورت با هیدرودرمی امواج فرکانس بالا چیست؟

درمان صورت با امواج فرکانس بالا یک جایگزین بی خطر و ملایم برای روشهای جراحی پلاستیک، لایه برداری[3] پوست با لیزر، لایه بردارهای شیمیایی پوست، تزریق کلاژن و بوتاکس و سایر روشهای تهاجمی برای بازسازی پوست می باشد. زمانی که از امواج فرکانس بالا برای اهداف ضد- پیری استفاده می شود، نتایج بدست آمده بسته به فرد و نوع پوست می توانند متفاوت باشند، همچنین نتایج بتدریج رخ می دهند، نه در یک شب! هر چند نشان داده شده است که امواج فرکانس بالا اثرات لیفتینگ[4] فوری و موقتی ایجاد می کنند، استعمال مداوم و روزانه می تواند نتایج درازمدت و ماندگارتر به همراه داشته باشد. جالب اینکه بسیاری از افراد مبتلا به آکنه تنها پس از چند روز استفاده از این دستگاه بهبود در ضایعات پوستی خود را مشاهده می کنند.

1) بهبود آکنه
اگر داروهای مورد استفاده برای درمان آکنه بمدت طولانی استعمال شوند بعضی اوقات ممکن است سیستم ایمنی بدن نسبت به آنها حساس شود. استفاده منظم از امواج فرکانس بالا همراه با یک لوسیون موثر برای درمان آکنه می تواند بهتر از سایر داروها و درمان های پرهزینه از پوست در برابر آکنه محافظت کند. امواج فرکانس بالا به آرامی باکتری های مسبب آکنه و سموم نامطلوب را در پوست حذف می کنند و همزمان تاثیر لوسیون ها و کرم های ضد- آکنه و سایر محصولات درمانی پوست را افزایش می دهند. حتی تنها پس از چند جلسه درمانی، نتایج حاصل از این روش می تواند بسیار چشمگیر باشد! سعی کنید از محصولات ضد- آکنه موثر و ملایم نظیر محلول حذف آکنه و اسکار پوستی استفاده کنید. Proactiv® Solution 3–Step System محصول مورد علاقه من می باشد که از یک فرمولاسیون ویژه حاوی میکرو کریستال بنزوئیل پراکسید برای حمله به چرخه آکنه بهره می برد که جوشهای موجود را حذف کرده و از تشکیل جوشهای جدید پیشگیری می کند. من این محصولات را می پسندم زیرا همراه با امواج فرکانس بالا موثر هستند و در عین حال اثر ملایمی بر روی پوست دارند که سبب قرمزی بیش از حد پوست نمی شود. بسیاری از مشتریان ما با استفاده از این محصولات موضعی ضد- آکنه همراه با دستگاه هیدرودرمی یا سیستم حرفه ای فرکانس بالا (برای متخصصان دارای مجوز) نتایج عالی گزارش کرده اند.

2) کاهش اندازه منافذ بزرگ و جوشهای تیره با هیدرودرمی
استفاده منظم از دستگاه صورت هیدرودرمی فرکانس بالا می تواند برای کاهش اندازه منافذ بزرگ، نرم سازی پوست، کنترل تولید سبوم اضافی و جلوگیری از ایجاد جوشهای تیره موثر باشد. اسپری ملایم مولکولهای اکسیژن تولید شده بواسطه جریان فرکانس بالا با نفوذ به عمق ناحیه آسیب دیده اندازه منافذ بزرگ را می کاهد و با حذف ضایعات و سموم نامطلوب اجازه می دهد این منافذ به اندازه طبیعی خود بازگردند. دریافته ام که ماسک های خاک رس یا گل بهترین محصولات برای استفاده در کنار درمان با امواج فرکانس بالا برای کمک به کاستن از اندازه منافذ بزرگ هستند. شرکت اوشی گلاوز یک ماسک خاکی عالی برای ترمیم پوست صورت تولید کرده است که حاوی ترکیباتی نظیر بنتونیت و کائولن به همراه مواد معدنی اقیانوسی غنی شده با کِلپ[5] و اسپیرولینا برای کاهش التهاب و سوزش پوست می باشد که به درخشندگی و سلامت پوستتان کمک می کند و شرکت پیور‌بادی نچرالز یک ماسک گلی پرفروش به نام دریای مرده را ارائه کرده است که سموم و چربی اضافی پوست را از پوست خارج می کند و به کاهش اندازه منافذ پوست کمک می کند.

3) کاهش خطوط ریز، چروک و پوست اضافی
اثر نوسانی هیدرودرمی امواج فرکانس بالا می تواند جریان خون موضعی را افزایش دهد که به نوبه خود باعث افزایش ارائه مواد مغذی به سطح پوست و بازسازی سلولهای لایه زیر پوست می شود. همچنین، امواج فرکانس بالای هیدرودرمی نوعی مولکول اکسیژن دار تولید می کنند که سبب طراوت، جوانی و درخشندگی پوست می شود. امواج فرکانس بالا می توانند پیدایش چروک و خطوط ریز را کاهش دهند، پوست ناحیه غبغب[6] را کشیده و ساختار کلی پوست را بهبود می دهند و از طریق افزایش تولید کلاژن سبب تقویت پوست می شوند. اطمینان حاصل کنید که از درمان با کیفیتی پیروی می کنید، محصولات موضعی آلی نظیر سرم درخشان کننده هیالورونیک اسید آلی که حاوی روشن کننده های طبیعی و سایر ترکیبات آلی است به تقویت پوست کمک می کند، ساختار پوست را بهبود می دهد، قابلیت ارتجاعی و انعطاف پذیری آن را بازیابی می کند و از طریق تقویت عملکرد محافظت از پوست روند پیری را کاهش می دهد. همچنین این سرم برای افراد دارای پوست مستعد آکنه همراه با سایر مشکلات پوستی ایده آل می باشد زیرا این محصول غیر- روغنی است، به آسانی جذب می‌شود، منافذ پوستی را مسدود نمی کند و حاوی عصاره های گیاهی آلی برای تسکین پوست است.

4) کاهش پف آلودی چشم توسط هیدرودرمی
اثر اکسیژن رسانی ضربانی ناشی از جریان فرکانس بالا به تخلیه سیستم لنفاوی کمک می کند و از تجمع مایع اضافی جلوگیری می کند در حالی که جریان خون را افزایش می دهد. نتیجه نهایی کاهش ظاهر خمار، خسته و پف آلود چشم ها می باشد. همچنین، هیدرودرمی امواج فرکانس بالا کمک می کنند محصولات مراقبت از پوست بطور کارآمدتری جذب شوند و در نتیجه اثربخشی آنها را افزایش می دهد.

5) درمان تیرگی دور چشم با هیدرودرمی
تحقیقات علمی جدید نشان داده اند که تیرگی دور چشم ناشی از پارگی مویرگ ها و نشت هموگلوبین است که رسوبات رنگدانه ای قرمز- آبی زیر چشم ایجاد می کنند. امواج فرکانس بالای هیدرودرمی حرکت جریان در این ناحیه را تسریع می کنند و کمک می کنند محصولاتی که برای زیر چشم استفاده می کنید بصورت عمیق تری در بافت پوست نفوذ کنند. استفاده از فرکانس بالا می تواند در محو سازی تیرگی زیر چشم بسیار موثر باشد و ظاهری شاداب تر، روشن تر و جوان تر به شما می دهد.

6) کاهش ظهور سلولیت[7]
استفاده منظم از درمان فرکانس بالا می تواند در کاهش ظهور سلولیت بسیار موثر باشد اگر همراه با یک محصول ضد- سلولیت با کیفیت استفاده گردد .
برای سالها، صنعت مراقبت از پوست به امواج فرکانس بالا متکی بوده است این تکنولوژی تولید مولکول اکسیژن به تخلیه لنفاوی کمک می کند، با ملایمت سلولهای مرده را از سطح پوست جدا می کند، جریان خون را افزایش می دهد، به تولید کلاژن و الاستین کمک می کند و متابولیسم سلولی سالم را تقویت می کند.

7) رویش موهای سالم تر توسط هیدرودرمی
جریان فرکانس بالای هیدرودرمی به واسطه نوسان سریع خود فرآیند تغذیه را بهبود می دهد، به آرامی سلولهای مرده را از سطح پوست جدا می کند، جریان خون موضعی را بهبود می بخشد، فعالیت موضعی غدد را تحریک می کند، حرارت ناحیه هدف را افزایش می دهد که سیستم عصبی را تسکین داده و با بهبود چشمگیر قابلیت جذب در پوست سر، اثربخشی کلی محصولات رشد مو را افزایش می دهد. سالهای بسیاری است که آرایشگاه ها از تکنولوژی فرکانس بالا هیدرودرمی برای احیای وضعیت پوست سر استفاده می کنند که می تواند به تقویت رشد موهای سالم تر کمک کند.
اهمیت کابل برق هیدرودرمی
مهم است که برای دستگاه فیشال[8] فرکانس بالا یا هیدرودرمی با توان بیش از 5 وات از کابل برق سه پین استفاده شود. پین سوم یک مشخصه ایمنی حیاتی است که از ریسک شوک الکتریکی برای شما یا دستگاه فیشال فرکانس بالا در طی استفاده از آن جلوگیری می کند. دستگاه های فرکانس بالا قابل حمل با کیفیت عالی دارای یک کابل برق سه پین برای افزایش ایمنی هستند.

آیا هیدرودرمی یا فیشال های فرکانس بالا بی خطر محسوب می شوند؟

فیشال های فرکانس بالا یک روش درمانی ملایم و بی خطر برای جوان سازی پوست محسوب می شوند با این حال توصیه های زیر باید رعایت گردند:
از مصرف محصولات اسید گلیکولیک یا AHA تهاجمی همراه با فیشال های فرکانس بالا خودداری کنید زیر آنها باعث خشکی بیش از حد پوست می شوند (بویژه در طی ماههای زمستان).
از این روش در نواحی دارای مویرگ های آسیب دیده، وریدهای عنکبوتی[9] و روزاسه[10] استفاده نکنید زیرا فرکانس بالا ممکن است این شرایط را تشدید کند.
اگر باردار هستید، دارای ضربان ساز یا سابقه بیماری قلبی هستید از این روش استفاده نکنید.
در طی درمان با فرکانس بالا از جواهرات فلزی استفاده نکنید تا از ریسک شوک اجتناب شود.
هرگز از یک دستگاه فرکانس بالا با لامپ شکسته استفاده نکنید.

 

 

اکسین طب بزرگترین وارد کنندگان تجهیزات پزشکی و زیبایی

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید: 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: