سه شنبه 01 مرداد 1398 - 22:38:48

رنگ مو روشن

 مرکز تخصصی رنگ و مش در الهیه

بهترین رنگ و مش کار در تهران
 

 
رنگ و مش

 

متداول ترین انواع رنگ و مش

 

انواع رنگ و مش و به طور کلی مش را عمل روشن نمودن لایه هائی از موی سر می گویند که می تواند برای یک قسمت و یا تمام قسمت های سر انجام شود و کاری است بسیار ظریف که زیبائی آن بستگی به ذوق و سلیقه و مهارت آرایشگر دارد. در صورتی که می خواهید در دوره آموزش رنگ و مش شرکت کنید مطالعه این مقاله به عنوان پیش زمینه به شما پیشنهاد می شود. اختلاف رنگ و مش با رنگ و زمینه مو نباید از 3 الی 4 درجه تجاوز کند زیرا زیاد بودن این اختلاف شخص را مُسن نشان خواهد داد.

پایه مو برای مش کردن باید بین شماره های 5 الی 7 باشد (یعنی رنگ متوسط) موهای روشن تر برای مش مناسب نبوده زیرا کمی این اختلاف باعث می شود که مش به صورت یک رنگ ناقص به نظر آید.

توجه: اگر می خواهید بدون نگرانی از سوختن موها، آن را دکلره نمایید از آرایشگرتان بخواهید هنگام دکلره اولاپلکس تراپی را فراموش نکند تا نه تنها آسیب کمتری به موهایتان برسد بلکه آن را تقویت نماید و از موخوره زدن یا هر نوع آسیبی به موهایتان جلوگیری نماید.

 
آموزش فوق تخصصی رنگ و مش


گاهی اوقات یک رنگ ومش ساده باعث تغییر چهره شده و به زیبایی آن می افزاید. اما رنگ کردن موها نیاز به تخصص دارد و بدون آموزش نمی توان رنگ موی مناسبی انجام داد. برای اینکه تکنیک های رنگ مو را بخوبی یاد بگرید، کافیست در یک آموزشگاه رنگ مو و زیر نظر یک مدرس باتجربه کاربامواد تمام نکات لازم را آموزش ببینید.

اگر به دنبال یک آرایشگاه و آموزشگاه رنگ و مش خوب در منطقه الهیه هستید سالن زیبایی رمیسا با مدیریت خانم رمیسا میرزایی  گزینه مناسبی میباشد. خانم رمیسا میرزایی متخصص و کارشناس رنگ و مش و همچنین احیاء مو، دوره دیده در کشورهای دبی، ترکیه و ایران هستند. ایشان در بیش از 20 لاین احیاء و دو لاین منحصر به فرد نسل جدید پروتئین تراپی و فیلر کلاژن در منطقه الهیه مشغول به فعالیت هستند.


 آرایشگاه تخصصی رنگ مو در شمال تهران


جهت برقراری ارتباط با خانم رمیسا میرزایی بهترین مدرس کاربامواد و کارشناس کراتین و احیاء مو می توانید با شماره تلفن ذیل تماس حاصل کنید:

09354779686

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: