جمعه 06 دی 1398 - 12:52:40

دستگاه درما اف یا اتو صورت Creation Of Beauty DERMA-f پاک کننده صورت

برای خرید این محصول با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
09145171651 عزیزی
09373734083 خضرزاده

پیج اینستاگرام زیبا مد: Zibamod_com
کانال تلگرام زیبا مد : Zibamod_com@

معرفی درما اف (اتو صورت)
درما اف یا اتو صورت جزو دستگاه های جوان سازی و پاک سازی پوست میباشد این دستگاه در واقع یک درم ابرژن فراصوتی بوده که هم مناسب برای استفاده در خانه‌‌ می‌باشد و هم کاربردی در سالن ها آرایشگاه ها.استفاده از آن تخصص لازم را نمیخواهد و بسیار آسان میباشد.در این دستگاه با کمک خصیصه الکترونیکی فراصوتی یونها حبابهای بسیار ریز با سرعت بالا تولید‌‌ می‌نماید که کمک به تمیز کردن، جوانسازی و تغذیه پوست میکنند. بر روی این دستگاه سه دکمه تعبیه شده ، سه سیستم مختلف که تمام نیازهای زیبایی شما را برآورده‌‌ می‌نماید. استفاده از این دستگاه کاملا بدون درد (بر خلاف درمانهای درم ابرژن مرسوم) میباشد و همچنین استفاده استفاده از آنبسیار راحت میباشداین دستگاه بسیار سبک و خوش دست میباشد و همچنین چون شارژی میباشد قابل حمل و نقل است.
روش و مراحل استفاده از دستگاه درما اف (اتو صورت)
مرحله اول : پس از روشن کردن دستگاه سوئیچ برق را سه بار لمس کنید و با این کار لامپ لیفتینگ روشن میشود و این بدین معنی است که دستگاه آماده به کار است
مرحله دوم : تیغه دستگاه را روی پوست مالش دهید . در مدتیکه جریان ماساژ از طریق نوک دست شما عبور کند باید با انگشت محل را لمس کنید اگر هنگام استفاده از دستگاه از دستکش استفاده کنید ، هیچ اثر یونی نخواهید داشت زمان این حالت 5 دقیقه‌‌ می‌باشد که دستگاه پس از این مدت بطور اتوماتیک خاموش‌‌ می‌شود لطفا با تکان دادن دستگاه آب روی تیغه را از آن جدا کنید ، جمع شدن آب زیاد ممکن است باعث لرزش تیغه‌‌ می‌شود.


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: