دوشنبه 29 آبان 1402 - 17:29:55

مصاحبه با بهترین مدرس ناخن

معرفی بهترین مدرس ناخن در تهران

مصاحبه با بهترین مدرس ناخن

 

 

امروزه کاشت و طراحی ناخن به دلیل این که جلوه بی‌نظیری به ظاهر افراد می‌دهد، بسیار پرطرفدار است و روزانه خانم‌های بی شماری برای کاشت ناخن به سالن های زیبایی مراجعه می کنند. از این رو لاین کاشت و طراحی ناخن به یکی از پول سازترین خدمات آرایشی و زیبایی تبدیل شده است و افراد زیادی نسبت به فراگیری آن اقدام می‌کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا با ارائه این مطلب از سایت رژلب، به معرفی و مصاحبه با بهترین مدرس ناخن بپردازیم تا تصمیم گیری راحت تری در انتخاب مرکز آموزش و خدمات کاشت و طراحی ناخن داشته باشید.
 

 


مصاحبه با بهترین مدرس ناخن

اگر به دنبال بهترین مدرس و متخصص کاشت و طراحی ناخن در شمال تهران هستید، سایت رژلب به شما سرکار  ..... را پیشنهاد می کند. این  بزرگوار دارای چندین سال سابقه کاری مفید در حوزه ناخن هستند و خدمات فوق تخصصی کاشت، ترمیم و طراحی ناخن انجام می دهند. همینطور مدرس مانیکور و پدیکور تخصصی و درمانی مدرس کاشت ناخن و انجام کلیه خدمات ناخن در امور زیبایی و درمانی می باشند.

 

 

 

مدرس ناخن شمال تهران


چه چیز باعث شد تصمیم بگیرید وارد عرصه کاشت و طراحی ناخن شوید؟


لاین ناخن یکی از جذاب ترین لاین های آرایشی است. بازی با رنگ ها و خلق طرح های جدید و زیبا بهترین انگیزه من برای ورود به لاین کاشت و طراحی ناخن بود.

 

مدرس ناخن شمال تهران


اصول اولیه کاشت و طراحی ناخن به چه صورت است؟

قبل از انجام هر کار، حتما باید ابتدا مانیکور خشک یا روسی انجام دهیم. به این صورت که ابتدا با استفاده از سوهان دستی، فرم ناخن ها را به سلیقه مشتری در می آوریم. سپس با استفاده از فرز دورگیر، سطح ناخن ها را دورگیری می کنیم. به این ترتیب، کوتیکول های ناخن را به عقب می رانیم.
از بین بردن کوتیکول های مرده سطح ناخن بسیار حائز اهمیت است. چرا که اگر این کار را به درستی انجام ندهیم، زیر ناخن هوا می گیرد و جلوه زیبایی ندارد. در مرحله بعد، با استفاده از نیپر، کوتیکول های سطح ناخن را جدا می کنیم. برای از بین بردن چربی سطح ناخن می توان از بافر استفاده کرد. یک بافر نرم را روی ناخن می کشیم تا چربی طبیعی ناخن برداشته شود.
برای ژلیش ناخن طبیعی حتما نیاز به یک پرایمر، بیس کات و تاپ کات مخصوص ژلیش هستیم. در مرحله اول باید ضد قارچ را روی ناخن ها بزنیم. تمام سطح ناخن باید تحت پوشش ضد قارچ قرار بگیرد. پس از اینکه ضد قارچ خشک شد، نوبت به زدن پرایمر می رسد. در مرحله بعد بیس کوت را روی ناخن ها زده و میگذاریم در دستگاه ال ای دی به مدت یک دقیقه خشک شود.
پس از اینکه بیس کوت خشک شده، لاک ژل را به سلیقه مشتری روی ناخن ها می زنیم. توجه داشته باشید که فاصله یک میلی متری بین صدف ناخن و کوتیکول ها باید رعایت شود. پس از اینکه ژلیش همه ناخن های یک دست را انجام دادیم، دوباره ناخن ها را به مدت 60 ثانیه در دستگاه ال ای دی قرار می دهیم تا خشک شود. در مرحله آخر از تاپ کوت برای افزایش دوام لاک ژلیش و جلوه زیبای آن استفاده می کنیم.


 

 

مدرس کاشت ناخن شمال تهران


دوره آموزش کاشت و طراحی ناخن نزد بهترین مدرس ناخن به چه شکل است؟


هر ماهه دوره های آموزشی و ورکشاپ های تخصصی کاشت و طراحی ناخن در مرکز زیبایی و کاشت و طراحی بهترین مدرس ناخن برگزار می شود. علاقه مندان به یادگیری لاین ناخن می توانند آموزش های تخصصی را نزد بهترین مدرس ناخن بگذرانند. دوره های آموزشی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی برگزار می شوند.
افرادی که به هر دلیل تمایل به یادگیری لاین ناخن به طور کاملا خصوصی و تک نفره دارند نیز می توانند با انتخاب بهترین مدرس ناخن آموزش های خود را آغاز کنند.

 

مدرس کاشت ناخن شمال تهران


آیا به کارآموزان مدرک معتبر کاشت ناخن اعطا می شود؟


بله حتما، پس از گذراندن دوره های آموزشی کاشت و طراحی ناخن، مدرک بین المللی به هنرجویان عزیز اعطا می شود. مزیت مدرک کاشت و طراحی ناخن این است که قابلیت ترجمه شدن را دارد. یعنی این که هنرجویان پس از گذراندن دوره های آموزشی کاشت ناخن با داشتن این مدرک معتبر می توانند در هر نقطه ای از جهان که تمایل داشتند، به فعالیت های حرفه ای بپردازند.

 

معرفی مدرس طراحی ناخن

 

 


آیا هنرجویان کاشت و طراحی ناخن سریعا جذب بازار کار می شوند؟


بله کارآموزان لاین کاشت و طراحی ناخن پس از اخذ مدرک می توانند زیر نظر خودم به فعالیت بپردازند. این هنرجویان در دوره های آموزشی کاشت ناخن تکنیک های جدید و بسیاری را می آموزند و به دلیل تخصص بالایی که کسب می کنند، قابلیت فعالیت در بازار کار را به خوبی دارند.

 

مدرس کاشت ناخن


قیمت کاشت و طراحی ناخن در مرکز ناخن  چگونه است؟


کلیه خدمات کاشت و طراحی ناخن در مرکز ناخن از مناسب ترین قیمت و توسط کادر حرفه ای ناخن و بهترین مدرس ناخن انجام می شود. 

 

 

مدرس طراحی ناخن شمال تهران


دلیل قیمت مناسب کاشت و طراحی ناخن در مرکز ناخن خانم.... چیست؟


بنده علاقه مند بودم یکی از ویژگی های منحصر بفرد سالن، همین قیمت مناسب خدمات آن باشد. امروزه رقابت در میان سالن های زیبایی به حدی بالاست که قیمت مناسب می تواند یکی از بارزترین ویژگی های سالن زیبایی باشد و منجر به مشتری مداری بهتر شود. البته قیمت مناسب باید در کنار کیفیت بالا ارائه شود و در واقع بدون آن هیچ معنایی ندارد.

 

مدرس طراحی ناخن شمال تهران


آیا قیمت مناسب خدمات باعث عدم اعتماد مشتریان شما نمی شود؟


ما برای اینکه در کنار قیمت مناسب خدمات خود اعتماد مشتریان را نیز جلب کنیم، تصمیم گرفتیم مواد مصرفی را در مقابل مراجعه کننده باز کنیم و مورد استفاده قرار دهیم. تمامی برندهای استفاده شده در تکنیک های کاشت و طراحی ناخن از جنس مرغوب و اورجینال بوده و این اطمینان را به مشتریان می دهیم که خیالشان در رابطه با کیفیت بالای خدمات مقرون به صرفه کاملا راحت باشد.

 

مدرس کاشت و طراحی ناخن


انواع خدمات تخصصی کاشت و طراحی ناخن


لمینیت ناخن

لمینیت یا همان کاور کردن ناخن ها، راهکاری زیبا و طبیعی برای افرادی است که قادر به بلند کردن ناخن هایشان نیستند. استفاده از لمینت ناخن باعث می شود تا طول عمر ناخن های طبیعی افزایش یابد و دچار شکستگی یا ترک خوردن نشود. لمینت ناخن جایگزین بسیار خوبی برای کاشت ناخن است و مواد آن کاملا روی صدف ناخن را می گیرد و از ان محافظت می کند. در واقع از روش لمینت ناخن برای مقاوم سازی ناخن ها استفاده می شود. مواد لمینت ناخن بسیار سبک است و برخلاف روش های کاشت ناخن، صدمه ای به صدف ناخن وارد نمی کند.
در روش لمینت ناخن برخلاف کاشت ناخن که بستر ناخن را سوهان می کشند و بسیار نازک می کنند، مواد روی صدف ناخن قرار می گیرد و شیارها یا پستی و بلندی های سطح آن را به خوبی پوشش می دهد. همچنین، در کاشت ناخن از تیپ استفاده می شود که فرم مصنوعی به ناخن ها می دهد و به دلیل اینکه بافت مواد در کاشت ناخن سنگین تر است، ممکن است برخی افراد با آن احساس راحتی نکنند. در صورتی که در لمینت ناخن به این شکل نبوده و ناخن ها در پایان کار بسیار طبیعی به نظر می رسند.

 

مدرس طراحی ناخن

 


کاشت ناخن آکریلیک و ژله ای


کاشت ناخن آکریلیک سال هاست که از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و به وسیله یک مایع مونومر و پودر پلیمر انجام می شود. ناخن های آکریلیکی تنها با قرار گیری در معرض هوای محیط سفت شده و مانند ناخن طبیعی دیده می شود.  ناخن های ژله ای مانند زدن لاک روی ناخن ها صورت می گیرد که با استفاده از بیس کت، تاپ کت و لاک انجام می گیرد. ناخن های آکریلیکی به اندازه ناخن های ژله ای طبیعی نیستند و برخی خانم ها به مواد آن حساسیت دارند. ناخن های ژله ای بی رنگ هستند؛ به همین دلیل ضخیم بودن ژل تاثیری روی رنگ ناخن نداشته و ناخن علاوه بر استحکام بیشتر، طبیعی تر نیز به نظر می رسند.

 


کاشت ناخن بیبی بومر


بیبی بومر یک نوع طراحی ناخن است که در ترکیب رنگ آن از حدود دو سوم رنگ صورتی یا هلویی و یک سوم در قسمت لبه ناخن از رنگ سفید استفاده می شود که به صورت سایه روشن روی سطح ناخن نمایان است.
کاشت بیبی بومر از جمله کاشت های ساده و زیبا است که در آن پودرها در هم محو شده و از تنالیته رنگی پرطرفدار هلویی و سفید گچی استفاده می شود. البته می توان از پودرهای رنگی نیز برای این کار استفاده کرد و برای زیبایی هر چه بیشتر، از نگین اتریشی استفاده نمود. معمولا بهتر است درطراحی ناخن بیبی بومر از کاشت پودری استفاده کرد؛ اما استفاده از ژل یا رنگ آکریلیک با استفاده از اسفنج نیز میسر می شود.

 

مدرس دیزاین ناخن


کاشت ناخن گریم


کاشت ناخن گریم یکی از مدرن ترین شیوه های کاشت ناخن است که برای ناخن های کوتاه و پهن بسیار مناسب می باشد. دلیل این امر نیز کاوری که روی ناخن های زیری می کشند است که آن را بسیار زیبا نشان داده و اثرات استفاده از این روش در پایان کار بسیار نمایان است. در روش کاشت ناخن گریم، ترمیم ناخن های آسیب دیده که از طریق مشکلات ساختاری از قبلی کوتاهی پایه، بد رنگی و ظاهر نه چندان زیبا به وجود آمده اند، به راحتی صورت می گیرد.

از متداول ترین شیوه های گریم و کاشت ناخن می توان به ساخت بیس و پس از آن اعمال تغییرات روی آن و برعکس اشاره کرد. در روش گریم ناخن، استحکام ناخن بسیار بیشتر از زمان کاشت ناخن به روش های دیگر است. چرا که در صورت آسیب دیدگی، از خط لبخند ناخن به بالا قابل تعویض است و صدف ناخن نیز معمولا سالم می ماند. این روش به دلیل آن که مهارت بالایی را در کنترل مواد و استفاده از قلم های گرد و همچنین سرعت دست بالا می طلبد، روشی پر چالش تر، محبوب تر و صد البته پر هزینه تر خواهد بود.

 

 

بهترین مدرس کاشت ناخن


کاشت ناخن کروم


کاشت ناخن کروم یکی از انواع کاشت ناخن پودری است. پودر کروم با یک نوع لیکوئید ترکیب شده و مانند روش پودری روی ناخن کاشت می شود. ظاهر کاشت ناخن کروم براق است و جلوه خیره کننده ای را به همراه دارد.

 

 

کاشت ناخن فرنچ


کاشت ناخن فرنچ یکی از قدیمی ترین انواع طراحی ناخن است که هنوز هم طرفداران بسیاری دارد. در این سبک طراحی ناخن شیک، از یک رنگ روشن مانند کرم یا هلویی برای پایه ناخن استفاده می شود. از خط لبخند تا نوک ناخن ها نیز معمولا به رنگ سفید در می آید. اما با گذشت زمان و روی کار آمدن مدل های مختلف کاشت و طراحی ناخن، کاشت ناخن فرنچ نیز دستخوش تغییراتی شد. به طور مثال، امروزه از انواع رنگ های مات و شاین برای قسمت فرنچ ناخن استفاده می شود و تنها از رنگ سفید استفاده نمی شود. علاوه بر این، طراحی ناخن فرنچ را می توان همراه با انواع اکسسوری ها مانند سنگ و نگین به کار برد تا از حالت سادگی خارج شود.

 

 


 در آخر اگر صحبتی برای کاربران سایت رژلب دارید، بفرمایید


برای تمام مردم سرزمین به خصوص کاربران عزیز سایت رژلب آرزوی سلامتی و تندرستی دارم. همچنین، به عنوان سخن آخر قصد دارم به کاربران توصیه کنم که قبل از انتخاب سالن زیبایی جهت انجام خدمات تخصصی آرایشی و زیبایی و همچنین انتخاب بهترین مدرس ناخن حتما تحقیقات لازم را به عمل بیاورند تا بهترین نتیجه حاصل شود. سلامتی و زیبایی ما انسان ها از اهیمت بالایی برخوردار است و نباید به هر قیمتی با آن برخورد شود. امروزه سالن های زیبایی بسیاری در سطح کشور افتتاح می شوند که از تبحر و تجربه لازم برخوردار نبوده و مراجعه به آن ها ممکن است سلامت و زیبایی شما را تحت شعاع قرار دهد. پس در انتخاب آرایشگاه خود دقت بسیاری به خرج دهید.

 

 

انجام کلی خدمات کاشت و طراحی به سبک اصولی با بهترین متریال وتنوع انواع طراحی
آموزش کلیه موارد فوق به صورت تخصصی

جهت انجام مشاوره خدمات و آموزش از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید👇👇

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر خانم مریم صدوق مدیریت سالن زیبایی مریم در پیروزی شرق تهران به پیج اینستاگرام مراجعه کنید

 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (12)

دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 - 10:41:40
بسیار زیبا
عالی
مرسی
تشکر
جمعه 24 مرداد 1399 - 18:09:10
بله دوست عزیز سالن صورتی یکی از بهترین ها در حوزه کاشت و طراحی ناخن است
جمعه 24 مرداد 1399 - 18:08:12
مرسی از شما دوست عزیز که نظرتان را با سایر کاربران به اشتراک گذاشتید
جمعه 24 مرداد 1399 - 18:06:55
ممنون از ثبت نظر مفید و سازنده تان دوست عزیز و گرامی
جمعه 24 مرداد 1399 - 17:39:10
چه مدلای شیک و جذابی حتما پیشتون میام
رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: