یکشنبه 10 مهر 1401 - 12:03:10

معرفی مراکز تخصصی آموزش کاشت و طراحی ناخن

 

با بهترین مرکز کاشت و طراحی ناخن آشنا شوید

آموزش و خدمات کاشت ناخن

 

 

بهترین مدرس کاشت و طراحی ناخن

 

توجه به زیبایی ناخن ها، تاثیر بسیاری در آراستگی ظاهر دارد. وب سایت رژلب، پیام های بسیاری را مبنی بر معرفی بهترین مرکز کاشت و طراحی ناخن در تهران دریافت کرده بود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا با ارائه این آیتم، به طور کامل و جامع به معرفی بهترین مرکز تخصصی آموزش کاشت و طراحی ناخن بپردازیم. با ما همراه باشید.

 

 

 

 


خانم فائزه خوش نیا ، مدیر موفق سالن زیبایی ریرا  واقع دراندرزگو هستند. ایشان بیش از 10 سال سابقه کاری مفید در حوزه تخصصی کاشت و طراحی ناخن دارند. حجم مشتریان خانم خوش نیا به علت کیفیت بالای خدمات ایشان به حدی بالا است که ایشان تصمیم گرفتند از افراد حاذق و مورد تائید خود برای انجام خدمات آرایشی استفاده کنند. این گونه بود که سالن زیبایی ریرا افتتاح شد.

 

 

 

 

 

خانم خوش نیا مدرس ارشد و بین المللی کاشت ناخن می باشد، هستند. کلیه دوره های آموزشی را نیز در خارج از کشور گذرانده اند. ایشان به هنرجویان خود مدرک بین المللی اعطا می کنیم که قابلیت ترجمه شدن را دارند. همه کارآموزان این مرکز می توانند زیر نظر خود خانم خوش نیا در خارج از کشور نیز به فعالیت بپردازند. ورکشاپ های آموزش کاشت و طراحی ناخن به صورت تخصصی، گروهی و ماهیانه برگزار می شوند و به تمامی هنرجویان، مدرک بین المللی داده می شود.

 

 

 

 

 

 


سالن زیبایی ریرا یکی از بهترین و حرفه ای ترین مراکز ارائه خدمات کاشت و طراحی ناخن در شمال تهران منطقه اندرزگو است.

 

 

 

 

 

 

 

 


یکی از لاین های پرطرفدار در سالن های زیبایی، کاشت و طراحی ناخن است که روزانه مراجعه کنندگان بسیاری را به خود اختصاص داده است. سالن زیبایی ریرا با ارائه جدیدترین متدهای کاشت و طراحی ناخن در اندرزگو، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

 

 

 


این مرکز مجهز به کادر حرفه ای و متخصص ناخن است که علاوه بر خدمات کاشت و طراحی ناخن، اقدام به برگزاری ورکشاپ ها و دوره های آموزشی نیز می کنند.

 

 

 

 

خانم فائزه خوش نیا مدرس ناخن

 

 

خانم خوش نیا علاوه بر ارائه جدیدترین خدمات کاشت و طراحی ناخن، به لاین آموزش نیز مشغول به فعالیت هستند. ایشان عضو انجمن تخصصی ناخن کاران ایران هستند و در کلاس های آموزشی کاشت ناخن در شمال تهران محدوده اندرزگو به ارائه جدیدترین متدهای روز دنیا می پردازند. تمامی کلاس های آموزشی کاشت و طراحی ناخن با ارائه مدرک بین المللی به هنرجویان عزیز همراه است و علاقه مندان بلافاصله پس از آموزش می توانند در مراکز زیبایی و تخصصی به فعالیت های حرفه ای خود بپردازند.

 

 

کاشت و طراحی ناخن فائزه خوش نیا

 

 

کاشت و طراحی ناخن شمال تهران

 

 

کاشت و طراحی ناخن شمال تهران

 

 


 


 

انجام کلی خدمات کاشت و طراحی به سبک اصولی با بهترین متریال وتنوع انواع طراحی

آموزش کلیه موارد فوق به صورت تخصصی


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: