چهارشنبه 28 خرداد 1399 - 20:29:30

معرفی مراکز تخصصی آموزش کاشت و طراحی ناخن

 

با بهترین مراکز کاشت و طراحی ناخن آشنا شوید

آموزش و خدمات کاشت ناخن

 

 

 

توجه به زیبایی ناخن ها، تاثیر بسیاری در آراستگی ظاهر دارد. وب سایت رژلب، پیام های بسیاری را مبنی بر معرفی بهترین مراکز کاشت و طراحی ناخن در تهران دریافت کرده بود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا با ارائه این آیتم، به طور کامل و جامع به معرفی بهترین مراکز تخصصی آموزش کاشت و طراحی ناخن بپردازیم. با ما همراه باشید.

 


1. سالن زیبایی صورتی

 

 

 


خانم پونه سریع کار، مدیر موفق سالن زیبایی صورتی واقع در کویین سنتر الهیه هستند. ایشان بیش از 10 سال سابقه کاری مفید در حوزه تخصصی کاشت و طراحی ناخن دارند. حجم مشتریان خانم سریع کار به علت کیفیت بالای خدمات ایشان به حدی بالا است که ایشان تصمیم گرفتند از افراد حاذق و مورد تائید خود برای انجام خدمات آرایشی استفاده کنند. این گونه بود که سالن زیبایی صورتی افتتاح شد.

 

 

 

 

 

خانم سریع کار مدرس ارشد و بین المللی کمپانی یانگ نیل که یک شرکت امریکایی می باشد، هستند. کلیه دوره های آموزشی را نیز در خارج از کشور گذرانده اند. ایشان به هنرجویان خود مدرک بین المللی اعطا می کنیم که قابلیت ترجمه شدن را دارند. همه کارآموزان این مرکز می توانند زیر نظر خود خانم پونه در خارج از کشور نیز به فعالیت بپردازند. ورکشاپ های آموزش کاشت و طراحی ناخن به صورت تخصصی، گروهی و ماهیانه برگزار می شوند و به تمامی هنرجویان، مدرک بین المللی داده می شود.

 

 

2. سالن زیبایی کیمیا

 

 

 


سالن زیبایی کیمیا یکی از بهترین و حرفه ای ترین مراکز ارائه خدمات کاشت و طراحی ناخن در شرق تهران منطقه پیروزی است. این مجموعه دارای 5 طبقه مجزا است که کل طبقه دوم آن به خدمات و آموزش کاشت ناخن اختصاص دارد.

 

 

 

 


مجموعه زیبایی کیمیا با داشتن کادر حرفه ای و متخصص، تجربه خوبی از خدمات و آموزش کاشت و طراحی ناخن را در اختیارتان قرار می دهد.

 

 

3. سالن زیبایی تاپ رویال

 

 


یکی از لاین های پرطرفدار در سالن های زیبایی، کاشت و طراحی ناخن است که روزانه مراجعه کنندگان بسیاری را به خود اختصاص داده است. سالن زیبایی تاپ رویال با ارائه جدیدترین متدهای کاشت و طراحی ناخن در نیاوران، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

 

 

 


این مرکز مجهز به کادر حرفه ای و متخصص ناخن است که علاوه بر خدمات کاشت و طراحی ناخن، اقدام به برگزاری ورکشاپ ها و دوره های آموزشی نیز می کنند.

 


 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: