سه شنبه 27 خرداد 1399 - 15:43:41

معرفی 2 مدرس حرفه ای اکستنشن مژه در تهران

 

بهترین مرکز اکستنشن مژه در تهران

خدمات و آموزش اکستنشن مژه تخصصی

 

معرفی بهترین مرکز اکستنشن مژه

 

 

در اکستنشن مژه، تارهای مژه دست ساز با روش فن سازی روی هر مژه گذاشته می شود. این روش باعث پرپشت شدن مژه و حالت دار شدن چشم های شما شده و نیاز به آرایش چشم روزانه را برطرف می کند. اکستنشن مژه دارای متدهای مختلفی است که از جمله آن ها می توان به اکستنشن مژه کلاسیک، اکستنشن مژه والیوم، اکستنشن مژه رنگی، اکستنشن مژه سه بعدی و ... اشاره کرد. اگر شما هم تصمیم دارید با انجام اکستنشن مژه از شر ریمل زدن های هر روزه راحت شوید و صبح که از خواب بیدار می شوید، چشمان زیبایی داشته باشید، با ادامه این مطلب همراه باشید. ما در ادامه 2 مدرس حرفه ای اکستنشن مژه در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد.

 


1. شیرین رمضان

 

 


خانم شیرین رمضان، مدیر مرکز فوق تخصصی اکستنشن مژه شیرین در غرب تهران هستند. ایشان علاوه بر ارائه خدمات جدیدترین متدهای اکستنشن مژه، به آموزش اصول آن نیز می پردازند. خانم رمضان با به کارگیری بروزترین فنون اکستنشن مژه و همچنین استفاده از مواد مرغوب و باکیفیت، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارند.

 

 

 

 


شما می توانید پس از مشاهده نمونه کارهای اکستنشن مژه خانم شیرین رمضان، در صورت تمایل جهت دریافت خدمات یا شرکت در کلاس های آموزشی با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایید.

 

 


2. مرجان قاسمی

 

 


خانم مرجان قاسمی یکی دیگر از بهترین مدرسان و متخصصان اکستنشن مژه در تهران هستند. ایشان مدیریت آموزشگاه مژه مرجان قاسمی را بر عهده دارند و در آن علاوه بر ارائه خدمات اکستنشن مژه، به آموزش نیز می پردازند. در ادامه، با نمونه کارهای خانم قاسمی بیشتر آشنا خواهید شد.

 

 

 

 

 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

rojelab.net narenjishop rojelab-insta
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: