شنبه 11 خرداد 1398 - 16:56:34

بهترین آرایشگاه رنگ و مش در الهیه

رنگ و مش کار حرفه ای در شمال تهران

آرایشگاه خوب برای رنگ مو الهیه

رنگ و مش کار حرفه ای شمال تهران

 

 

انواع رنگ مو 


رنگ موهای دسته سرد شامل: رنگ های با بیس آبی، بنفش، سبز هستند که معمولا آن ها را با اصطلاحاتی مانند خنک، یخی، پلاتینیوم و خاکستری به کار می برند.

رنگ های دسته گرم شامل رنگ های با بیس قرمز، نارنجی، زرد هستند که با نام های دارچینی، قهوه ای مایل به قرمز، افتابی، مسی، طلایی و گاهی گرم شناخته می شوند.

از لحاظ گرمی و سردی موها را می توان به سه دسته قرمز، قهوه ای و بلوند نیز تقسیم بندی کرد.


این نکته لازم به ذکر است که رنگ موهای بلوند و قهوه ای هم بیس سرد و هم بیس گرم دارند ولی رنگ موهای با بیس قرمز معمولا بیس گرم داشته و به ندرت دیده می شود که بیس سرد داشته باشند.


از پایه  5 تا پایه 10 را می توان در دسته موی بلوند قرار داد. البته در برخی از این پایه ها، بیس بلوند قرمز است. بلوند تنوع رنگی بالایی دارد و بلوند پلایتینیومی، خاکستری و یا بلوندهای گرم تری مانند طلایی و عسلی از جمله این رنگ ها هستند.


رنگ قهوه ای پایه 1 تا  پایه 6 بوده و بیس آن گرم است. البته رنگ موهای خاکستری قهوه ای و یا مشکی با رگه هایی از آبی می تواند بیس سرد داشته باشد.رنگ موی قرمز معمولا در سرتاسر چرخه رنگ مو دیده می شود ولی درجه تیرگی و روشنی آن متفاوت است

 

آرایشگاه خوب برای رنگ و مش در الهیه 

در سالن تخصصی خانم شبنم حضرتی کلیه امور رنگ مو و دکلره صورت میگیرد.

با توجه به رنگ دلخواه مشتری تمام خدمات رنگ و مش ،احیا و کراتین مو و اکستنشن مو طبیعی صورت میگیرد.

رنگ و مش که توسط خانم شبنم حضرتی استفاده می شود جدیدترین متد روز دنیا می باشد .

از بهترین مواد اورال(Loreal) و سی بی سی (CBC)استفاده میشود. کلیه روش های رنگ مو و مش در این مجموعه باعث سوختگی مو نمیشود و مواد احیا کننده دارد.

تمام پودرهای دکلره اولاپلکس و مواد احیا کننده دارد.

برای کسانی که دوست ندارند موهای خود را دکلره کنند و در عین حال رنگ مو روشن دوست دارند بهترین توصیه استفاده از اکستنشن ترکیبی می باشد.

در این روش ابتدا ریشه مو رنگ میشود و سپس از ترکیب چند رنگ مو طبیعی به عنوان اکستنشن ترکیبی برای مشتری استفاده میگردد.

بهترین ترکیب رنگ و مش و دکلره توسط خانم شبنم حضرتی به صورت مجزا انجام میشود.

 

موهای خود را به دست کارشناس و متخصص کراتین و رنگ و مش  در مرکز کراتین و اکستنشن مو شبنم حضرتی بسپارید تا همیشه موهای زیبا و سالم داشته باشید، خانم شبنم حضرتی در این حوزه با استفاده از بهترین برندترین مواد رنگ و احیا در دنیا و به کارگیری بهترین تکنیک های روز جهان زیبایی و سلامت را به موهای شما عرضه میدارد.

جدیدترین تکنیک های رنگ و مش، آمبره، بالیاژ، هایلایت و... ، کراتین تراپی ، ویتامینه مو تقویت کننده ریشه سر و آبرسان ها و دیپ هیرهای قوی و اکستنشن مو، صافی و احیاء مو

 

 

برای کسب اطلاع از کلاس های آموزشی وخدمات تخصصی سالن زیبایی شبنم حضرتی  می توانید با شماره های 09308650016 , 09122577121 تماس بگیرید  

 
 

 

 

آدرس سایت شبنم حضرتی

https://shabnamhazrati.com

 

آدرس اینستاگرام شبنم حضرتی

 shabnamhazrati_beautyhouse@

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: