شنبه 22 بهمن 1401 - 12:35:45

آموزش تخصصی کراتین مو و معرفی بهترین ها

 

بهترین مراکز آموزش و خدمات کراتین مو

معرفی مراکز کراتینه مو تهران

 

بهترین مرکز کراتین مو

 


کراتین تراپی، روشی برای صاف کردن دائمی موها است که نیاز شما به مصرف روزانه اتو مو و سشوار را از بین می برد. بسیاری از کاربران عزیز رژلب درخواست داشتند تا بهترین مراکز کراتین مو را خدمتشان معرفی کنیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم با ارائه این آیتم، بهترین متخصصان کراتینه مو در تهران را به شما معرفی کنیم.

 


1. مرکز کراتینه مو بهرامی

 

 


خانم رزا بهرامی حدود 11 سال در حوزه کراین و احیاء مو فعالیت می کنند. در مرکز فوق تخصصی کراتینه مو بهرامی، از 29 برند برتر جهان و همچنین جدیدترین دستگاه های کراتین مو از جمله مایکرومیست، نانو استیم اسپری گان و ... استفاده می شود.

 


در واقع ایشان از سه نوع کراتین نظیر کراتین صافی، کراتین احیاء و کراتین پلاس برای صافی مو استفاده می کنند. کراتین صافی بیشتر در صاف کردن موها کاربرد دارد. کراتین احیاء، درصد بالایی از ترمیم موها را به دنبال دارد. کراتین پلاس نیز تلفیقی از دو مورد قبلی است که برای خانم های ایرانی بهترین گزینه محسوب می شود.

 

 

2. رمیسا میرزایی

 

 

 

خانم رمیسا میرزایی دارای مستری ایتالیا و انگلستان دوره دیده دبی و ترکیه
ایشان معتقدند در لاین رنگ و مش و احیا مو برای داشتن یک موی سالم علاوه بر داشتن تخصص و تجربه داشتن علم شیمی مواد بسیار حائز اهمیت است
کار تخصصی همراه با مواد حرفه ای مکمل و لازمه کار در این لاین هستند

 

 


شما می توانید جهت بهره مندی از خدمات رنگ مو و همچنین احیاء مو یا شرکت در کلاس های آموزشی ایشان با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

 

3. ایلناز قربانی

 

 


از دیرباز، خانم ها تمایل زیادی به آراستگی موهایشان داشتند. این موضوع باعث شد رفته رفته روش دائمی صاف کردن مو ابداع شود. اگر شما هم قصد انجام صافی دائم مو یا کراتین را دارید و برای انجام خدمات تخصصی مو نظیر صافی و کراتینه مو به دنبال یک کراتین کار حرفه ای در شمال تهران هستید، پیشنهاد وب سایت رژلب به شما سرکار خانم ایلناز قربانی است.

 

کراتین مو قربانی

 

 

علاقه مندان به شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات صافی و احیاء مو بهترین مرکز کراتین مو شمال تهران می توانند با شماره های درج شده تماس حاصل نمایند.

 

 

 

 خانم ایلناز قربانی بهترین مدرس مو در تهران. برای بهره مندی از خدمات تخصصی ایشان روی کادر زیر کلیک کنید.


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: