دوشنبه 04 شهریور 1398 - 01:36:13

آمبره

 

آموزشگاه رنگ و مش در شمال تهران
آموزش رنگ و مش حرفه ای

 

عکس فوق آمبره و کوتاهی روی موی آسیب دیده


عکس قبل از آمبره و کوتاهی

رنگ و مش کار حرفه ای در شمال تهران

بهترین آرایشگاه کاربامواد الهیه

رنگ و مش

 

رنگ مو آمبره


رنگ آمبره بژ ، این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. آمبره یکی از تکنیک‌هایی است که در آن موها به چند رنگ تقسیم می‌شود و شما در میان موها از یک رنگ چندین طیف مختلف را می‌بینید.

تکنیک رنگ آمبره را باید به درستی آموخت و کاملا مانند دستور انجام داد. تکنیک رنگ آمبره، کار ساده‌ای نیست و شما برای موهای خود در خانه نمی‌توانید آن را اجرا کنید. اما برای موهای دیگران به شرط تسلط داشتن در کار رنگ مو، می‌توان از تکنیک رنگ آمبره استفاده کرد.

تکنیک رنگ آمبره بژ یکی از محبوب‌ترین رنگ مو‌ها را برای شما به نمایش می گذارد و بسیاری از خانم‌های ایرانی به واسطه رنگ پوست و رنگ چشمانشان طرفدار پر و پا قرص استفاده از تکنیک رنگ آمبره بژ هستند.

آموزش فوق تخصصی رنگ و مش


گاهی اوقات یک رنگ ومش ساده باعث تغییر چهره شده و به زیبایی آن می افزاید. اما رنگ کردن موها نیاز به تخصص دارد و بدون آموزش نمی توان رنگ موی مناسبی انجام داد. برای اینکه تکنیک های رنگ مو را بخوبی یاد بگرید، کافیست در یک آموزشگاه رنگ مو و زیر نظر یک مدرس باتجربه کاربامواد تمام نکات لازم را آموزش ببینید.

اگر به دنبال یک آرایشگاه و آموزشگاه رنگ و مش خوب در منطقه الهیه هستید سالن زیبایی رمیسا با مدیریت خانم رمیسا میرزایی  گزینه مناسبی میباشد. خانم رمیسا میرزایی متخصص و کارشناس رنگ و مش و همچنین احیاء مو، دوره دیده در کشورهای دبی، ترکیه و ایران هستند. ایشان در بیش از 20 لاین احیاء و دو لاین منحصر به فرد نسل جدید پروتئین تراپی و فیلر کلاژن در منطقه الهیه مشغول به فعالیت هستند.


 آرایشگاه تخصصی رنگ مو در شمال تهران


جهت برقراری ارتباط با خانم رمیسا میرزایی بهترین مدرس کاربامواد و کارشناس کراتین و احیاء مو می توانید با شماره تلفن ذیل تماس حاصل کنید:

09354779686

 


تماس با رمیسا میرزایی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: