دوشنبه 13 دی 1400 - 10:56:01

دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش


 

 

دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش

رنگ و مش از پر طرفدار ترین تکنیک ها آرایشی برای خانم ها و برخی آقایان می باشد. این لاین آرایشی جزو بروزترین و مد ترین بین دیگر لاین ها می باشد و هر ساله روش های جدید تری برای انجام رنگ و مش روانه بازار می شود. در این مقاله قصد داریم به شما دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش که توسط خانم شورانگیز، از مدرس های رنگ و مش انجام می شوند را بدهیم. پس با ما همراه باشید.

 

فهرست مطالب:

 رنگ و مش چیست؟

انواع تکنیک های رنگ

آموزش انواع مش

 دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش چه فایده ای برای ما خواهد داشت؟

 چرا دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش؟

 در دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش چه میگذرد؟

 معرفی مدرس، برای ثبت نام دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش

 

 

دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش

 

رنگ و مش چیست؟

در اولین مرحله از رنگ و مش کردن مو باید رنگ قبلی مو را بردارید که اصطلاحا به این روش دکلره کردن یا دکلراسیون گفته می شود. بدین صورت که پودر دکلره و اکسیدان 9 یا 12 درصد را با هم ترکیب و از قسمت پشت سر و بخش پایینی شروع به رنگ زدن کنید. شماره اکسیدان به جنس موها بستگی دارد که اگر ظریف باشد از اکسیدان 9 درصد و چنانچه جنس موها ضخیم باشد، از اکسیدان 12 درصد استفاده می شود. مدت زمان انتظار برای رنگ گرفتن نیز به جنس و مقاومت مواد بستگی دارد که معمولا بین 20 تا 30 دقیقه به طول می انجامد. رنگدانه های مو طی فرآیند دکلره کردن از ساختمان مو خارج می شوند که منجر به روشن شدن مو می گردد.


اولین نکته ای که همیشه باید در مورد رنگ و مش کردن موها به خاطر داشته باشید، استفاده از مواد مرغوب است. حتما از آرایشگر خود بخواهید از بهترین مواد موجود برای رنگ و دکلره کردن موهایتان استفاده کند و مطمئن باشید که پرداخت هزینه های بیشتر ارزش آن را خواهد داشت. در ادامه بیشتر در مورد دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش توضیح می دهیم

 

 

انواع تکنیک های رنگ

1) آمبره
2) آمبره هایلایت
3) بالیاژ
4) آمبره معکوس
5) سامبره
6) هایلایت
7) لولایت
8) کالر ملت
9) Ecaille
10) Dip_dyed

 

 

دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش

 

آموزش انواع مش

در دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش میتوانید این موارد را فرا آموزید:

 

1) مش فویل

مش با فویل به صورتی است که ابتدا موها رو تقسیم میکنند و این قسمت ها را دکلره میکنند و داخل فویل قرار میدهند. بعد از به پایه رسیدن مو، رنگساژ را انجام می دهیم.

 

2) مش کلاهی

مش سوزنی با استفاده از کلاه، یکی از قدیمی ترین روش های لایت کردن مو است. به طور کلی، استفاده از کلاه برای مش کردن باعث می شود ریشه مو آغشته به مواد دکلره نشده و آسیب نبیند. روش کار مش سوزنی نیز دقیقه به مانند مش کلاهی است.

 

3) مش سوزنی

مش سوزنی با استفاده از کلاه، یکی از قدیمی ترین روش های لایت کردن مو است. به طور کلی، استفاده از کلاه برای مش کردن باعث می شود ریشه مو آغشته به مواد دکلره نشده و آسیب نبیند. روش کار مش سوزنی نیز دقیقه به مانند مش کلاهی است.

 

4) مش در هوای آزاد

رنگ مو بالیاژ یکی دیگر از ترندهای مش کردن مو است که بسیاری از خانم ها به خصوص هنرمندان و بازیگران را به خود جذب کرده است. در این تکنیک، قسمت های بالای مو که به ریشه نزدیک است، تیره مانده و هر چه به سمت پایین مو نزدیک می شویم، رنگ آن روشن تر می شود. در این روش، آرایشگر موهای شما را آزادانه رنگ می کند.

 

 

دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش


دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش چه فایده ای برای ما خواهد داشت؟

هنرجویان محترم، بعد از دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش خانم شورانگیز، شما تمام فوت و فن های مربوط به رنگ و مش و کار با مواد را یاد خواهید گرفت. علاوه بر آن شما تا 2 سال به هیچ آموزش و مکملی احتیاج نخواهید داشت. این آموزش ها منطبق با علوم مربوط به علم استفاده و کار با رنگ مو در جهان است. شما  بعد از این دوره می توانید با فعالیت در فضای مجازی و یا سالن های آرایشی، در آمد زایی داشته باشید.
این دوره ها از پرطرفدار ترین آموزش ها میباشد که با تمرین زیاد میتوانید برای کار خود بسیار حرفه ای شوید. هنرجویانی که مسمم به یاد گیری دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش هستند، میتوانند با هر سطح از تحصیل در این دوره ها شرکت کنند و به متخصص شاخه رنگ و لایت تبدیل شوند.

 

 

 

چرا دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش؟

شورانگیز موسوی: در دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش ، سعی کرده ام تا ریز به ریز به توضیح جزئیاتی بپردازم که معمولا در آموزشهای مشابه ، آنها را پیدا نمی کنید. برای مثال نقشه خوانی و کشیدن پلن کار به صورت بین المللی و توضیح کامل انواع جدا سازی مو و نمایش آنها در نقشه کار، در این محصول تشریح شده است و در ضمن به صورت جز به جز روی سر مدل زنده پیاده شده است.

آموزش رنگ و مش به صورتی توسط شورانگیز موسوی ، مدرس بین المللی رنگ، آموزش داده شده است که هنرجو میتواند با یاد گیری آن، آن را برای انواع مشتری ها با مدل موها وفرم سرهای مختلف شبیه سازی و اجرا کند. انواع تکنیک ها به نحوی آموزش داده شده که به راحتی میتوانید آن ها را فرا بگیرید.
پوش دادن درست، پوشش مرزها و از بین بردن مرزها و شدو روت صحیح، به نحوی که کاملا تیره و روشن در هم فید و ذوب شوند، آموزش داده میشود. این محصول یک آموزش کامل تکنیک رنگ موی آمبره است که با هدف مستقل سازی هنرجوهایی که در اجرای تکنیک آمبره برزیلی مشکلاتی دارند، ساخته شده است.

 

تمام نکاتی که برای بالا بردن پایه دکلره ای که روی موی قرمز لازم است ، در این آموزش، شرح داده شده است. در ضمن ،رنگساژ روی پایه ی دکلره ی بدست آمده ، به درستی شرح داده شده است. رنگساژی که با شسته شدن ، به سمت زیبا تر شدن میرود . البته آموزش کامل رنگ شناسی مو و رنگساژ در پکیج آموزش رنگساژ به نام معجزه رنگساژ توسط شورانگیز موسوی ارائه شده است.

 

 

دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش

 

در دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش چه میگذرد؟

1. یازده جلسه اموزش مبانی رنگ و رنگساژ بر مبنی جدیدترین دانش موجود در دنیا به صورت آنلاین
2. دوازده جلسه تکنیک عملی
3. دوازده جلسه کارورزی عملی و به همراه کمک مدرسی
4. پشتیبانی تا مرز استادکاری
5. آموزش مشتری مداری و روشهای درست برخورد با مشتری و افزایش فروش

جمعا حدود دویست ساعت آموزش عملی به همراه ده جلسه آنلاین درک مفهومی رنگساژ.

 

 

دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش

 

معرفی مدرس، برای ثبت نام دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش

خانم شورانگیز موسوی با سابقه 15 سال خدمت در زمنیه زیبایی فعالیت دارد. رشته تخصصی ایشان رنگ مو و سلامت پوست و مو می باشد. که در حال حاضر ایشان مشغول به آموزش هنرجویان خود نیز هستند. خانم شورانگیز موسوی نویسنده ی کتاب آموزش تضمینی مهارت ترکیب رنگ مو، و مدرس محصول آموزش آمبره ی برزیلی ، در تهیه این محصول، رنگساژ را به شکلی ارائه کرده که نه تنها تاثیر سایه قرمز قبلی ، روی موی دکلره شده نماند ، بلکه موی مدل بعد شسته شدن نیز زیبا باشد. برای ثبت نام در دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش میتوانید با خانم شورانگیز تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

 آیا با رنگ و مش کردن استحکام مو هامون از دست میره؟

 - خانم شورانگیز از بهترین مواد برای دکلره استفاده میکنند. و همینطور تجربه ایشان اجازه آسیب رسیدن به مو ها را نمی دهد.

 

 در دوره 0 تا 100 آموزش رنگ و مش چگونه میتوانم شرکت کنم؟

 - با تماس به شماره ای که در آخر مقاله قرار گرفته می توانید با خانم شورانگیز در ارتباط باشید.

 

 

فیلم های مرتبط

 

دوره آموزش 0 تا 100 رنگ و مش

آشنایی با پکیج آموزش رنگ و مش

 

 شورانگیز موسوی متخصص رنگ و احیا مو

 

شورانگیز موسوی مدرس رسمی برند بورمی و مدرس تخصصی و بین المللی رنگ و مش
 

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: