چهارشنبه 29 مرداد 1393 - 17:26:53

گزارش نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی مرداد 93

 

 نمایشگاه های آرایشی و بهداشتی

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی-آقای امیر اخلاقی

 در  سال دو مرتبه نمایشگاه  آرایشی بهداشتی را برگذار میکنیم  یکبار در تابستان و یکبار در زمستان و این به دلیل تقسیم بندی محصولات آرایشی بهداشتی به دو دسته زمستانه و تابستانه است و اکنون چهاردهمین دوره برگذاری این نمایشگاه است.

این نمایشگاه برای زیر مجموعه های مختلفی  که به نوعی با تندرستی و زیبایی  مردم در ارتباط هستند  چه در زمینه های پوست و مو و تندرستی و...برگذار شده.و هدف معرفی محصولات آرایش بهداشتی برندینگ هست و مبحث فروش در این نمایشگاه مطرح نیست. در هر دوره برای معرفی بهتر محصولات واحد های برگذار کننده  هدایا و پکیج های تبلیغاتی را برای بازدید کنندگان در نظر می گیرند.و حضور کارشناسان مختلف محصولات آرایشی و بهداشتی در هر غرفه و پاسخگویی به سوالات و ابهامات بازدیدکنندگان این نمایشگاه را بسیار کاربردی تر و مفید تر کرده است.

طی سالهایی که گذشت ما به این نتیجه رسیدیم که بهترین شیوه برای فرهنگسازی در مباحث تندرستی و زیبایی مردم آشنایی با محصولاتی هستش که دارای مجوز بهداشت هستند اصالت دارند و اهداف سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت را تامین می کنند.

در حال حاضر سیاست برگذارکننده ها و سازمان غذا و دارو برای حضور شرکت کنندگان در این نمایشگاه ها دعوت  ازتولید کننده ها و یا وارد کننده های مستقلی هست که مردم آشنایی کمتری باهاشون داشتند و یا دارند و محصولات آرایشی و بهداشتی این برندها  از نظر تامین سلامت و زیبایی مردم در درجه بالایی از کیفیت و اهمیت قرار دارد.

چرخی در نمایشگاه به روایت گزارشگر رژلب دات کام

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی

در بین غرفه ها برندها و محصولات آشنا  و قدیمی زیادی به چشم می خورد از جمله محولات گریم  حرفه ای گریماس ،محولات مراقب از پوست و مو و رنگ موهای بریول و  هالیوود استایل ،محصولات حرفه ای گریم سوشیا و محصولات آرایش و میکاپ استاویتا ..

همچنین  بهترین تجهیزات برقی آرایشی مثل اتو مو و سشوارها و انواع حالت دهنده های مو و ماشین های اصلاح و....را می شد در دو غرفه مک استایل و در غرفه شرکت اطلس طلایی ایرانیان پویا که نماینده انحصاری محصولات برقی پروویو هست ،دید و اطلاعات خوبی کسب کرد.

و اما برای کسانی که به پوست خود اهمیت زیادی می دهند باید بازدید از سه غرفه محصولات مراقبت از پوست میستین و بتیس و سرا دی کوپرا را پیشنهاد می کردیم.

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

جمعه 19 دی 1393 - 18:39:03
اطلاع رسانی چند روز قبل از شروع نمایشگاهها میتونه برای ما که در شهرستان زندگی میکنیم مفید باشه چه بسا بتونیم ما هم شرکت کنیم تشکر
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: