جمعه 27 شهریور 1394 - 16:45:37

آموزش بالیاژ موها با اکستنشن

 

اکستنشن مواگر از آن دسته مشتری هایی دارید که کمی در مورد موهای خود حساس بوده و نمی خواهند موهای خود را رنگ کنند می توانید به آن ها رنگ کردن موها با اکستنشن را پیشنهاد بدهید. در این روش موها تنها با اکستنشن رنگ گرفته و بسیار زیبا به نظر می رسند. از طرفی یکی ازمدل های محبوب رنگ مو در بین خانم ها بالیاژ است. در این روش که رنگ در پایین موها به صورت سایه روشن کمرنگ می شود منظره ای بسیار زیبا روی سر به وجود می آورد. در این مقاله نیز آموزش انجام بالیاژ با اکستنشن مو آورده شده است، تا بتوان بدون رنگ کردن موها به زیبایی بالیاژ دست یافت.
مرحله اول

اکستنشن مودر این آموزش از آن جایی که رنگ پایه موها 8 و یا بلوند تیره بود، می توان از رنگ موی بلوند بژ و زرد کمرنگ و پلاتونیوم استفاده کرد.
مرحله دوم

اکستنشن مودر این مرحله بدون تغییر رنگ موهای اصلی مشتری هایلایت هایی روی موهای او قرار می دهیم.
مرحله سوم

اکستنشن مواز رنگ موی بلوند بژ در قسمت پایینی موها استفاده کرده  و برای دست یافتن به ظاهری طبیعی تر در بالای موهای سر از اکستنشن به رنگ خود موها یعنی بلوند تیره پایه 8 استفاده کنید. هر چقدر به صورت نزدیک می شوید نیز از اکستنشن های روشن تری استفاده کنید تا صورت باز شود.
مرحله چهارم

اکستنشن موبا استفاده از قیچی خود قسمت های بالایی اکستنشن که تیره تر بودند را نازک کنید تا لایه های پایینی و روشن تر آن بهتر دیده شوند. برای کسانی که مدل موی مشخص تری می خواهند، می توانید از اکستنشن های رنگ روشن روی بالای سر نیز استفاده کنید.
مرحله پنجم

اکستنشن مودر انجام اکستنشن همان طور که بالای سر نزدیک می شوید، از اکستنشن زرد کمرنگ و در روی سر از اکستنشن پایه 8 استفاده کنید. اکستنشن پایه 8 به رنگ اصلی خود موهای مدل بوده و باعث می شود تا رنگ اکستنشن زرد کمرنگ بهتر خود را نشان دهد.
مرحله ششم

اکستنشن موبرای به وجود آوردن حالت مورب روی سر، از رنگ های بلوند پر رنگ و کمرنگ تری نیز می توانید استفاده کنید. این کار رنگ بالیاژ را زیباتر نیز می سازد.
مرحله هفتم

اکستنشن موهنگامی که قرار دادن اکستنشن روی موها پاییان یافت، کل سر را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که در هیچ نقطه ای از سر جای خالی باقی نمانده است.
مرحله هشتم

اکستنشن موپس از آن که قرار دادن موها پایان یافت، پایین موها را مرتب کرده و همه موها را به اندازه موهایمدل در آورید. برای لابه دادن به موها نیز از بالا به پایین عمل کرده و موهای تیره تر را لایه ای کوتاه کنید تا موهای پایینی خود را بهتر نشان دهند.
پس از پایان کار

اکستنشن مو

 

 فیلم آموزش اکستنشن مو

فیلم آموزش

 

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط رژلب دات کام
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

شنبه 28 شهریور 1394 - 21:39:58
خیلی خوب بود
ممنون
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: