جمعه 19 مرداد 1397 - 10:22:25

چگونه مو را به پایه دکلره 10 برسانیم


روش روشن کردن مو تا پایه دکلره 10
چگونه مو را بدون آسیب به پایه 10 برسانیم

روشن کردن مو


اگر با مفهوم پایه دکلره آشنایی داشته باشید میدانید که برای رنگ موهای روشن اعم از بلوند روشن، بلوند پلاتینه و بیشتر رنگ های فانتزی نیاز است که مو را به پایه دکلره 10 برسانیم به این معنی که پیگمنت های تیره مو را از بین ببریم و مو را سفید کنیم تا رنگ جدید به راحتی نشستن رنگ روی بوم سفید روی موها قرار گیرد. برای آموختن تکنیک های رساندن مو به پایه دکلره 10 این مقاله از سایت آرایشگری رژلب را دنبال کنید.
 


باید این نکته را مد نظر داشته باشید که دکلره کردن مو کار آسانی نیست و اگر این کار تحت نظر متخصص اینکار انجام نشود میتواند آسیب های جبران ناپذیری به موها وارد کند. با وجود اینکه بسیاری از افراد روش دکلره کردن مو را بلدند اما در رساندن مو به پایه دکلره 10 مشکل دارند. یکی از بهترین روش های رساندن مو به پایه 10 بدون آسیب "شوک اکسیژنه" است.
 


شوک اکسیژنه چیست؟

 

 

آموزش دکلره کردن مو


باید به این نکته توجه کنید که موی تیره را نمیتوان با یک مرحله دکلره به پایه 10 رساند و برای اینکه به پایه 10 برسیم باید مو 2 بار و در برخی موارد تا 3 مرحله شارژ شود به این معنی که دکلره مو تکرار شود.


انجام اینکار به این ترتیب است که در یک نوبت مو را به پایه 4 میرسانیم، در شارژ بعدی به پایه ده و در نهایت به پایه 10 میرسم.


برای آغاز کار باید پودر دکلره را با اکسیدان 9 درصد ترکیب کنید البته این درصد با توجه به جنس و ضخامت و نوع مو میتواند تا 12 درصد هم برسد.
توصیه من این است که اگر از اکسیدان 9 درصد در دکلره  مش هایتان استفاده نمایید ممکن است که کمی کار طولانی شود و زمان بیشتری ببرد اما نتیجه کار بسیار رضایتبخش و بدون آسیب دیدگی خواهد بود.

برخی مو ها اصولا راحت تر از سایر مو ها رنگ میگیرند که میتوانید در چنین مواقعی از تکنیک شوک اکسیژنه برای روشن کردن مو و رساند ن آن به پایه 10 استفاده کنید

اکسیدان 12 درصد و یا اکسیدان 3 که 40 حجمی میباشد را میتوان در رنگهای دو مرحله ای و روشن کردن مو بدون دکلره و همینطور در ترکیب با رنگهای کنتراست و یا هایلایت با رنگ و همینطور دکاپاژ موهای تیره استفاده نمود.

اگر برای روشن کردن مو از اکسیدان 12 درصد استفاده کردید برای شارژ مجدد، باید از اکسیدان شماره 2 و پودر دکلره آبی رنگ استفاده کنید.


برای اجرای تکنیک شوک اکسیژنه مراحل زیر را دنبال کنیددرمرحله اول که پودر را گذاشتید با اکسیدان 9 درصد حدودا به پایه میرسد
بعد از این مرحله  با آب سرد با آب پاش به مو شوک بدهید تا پیگمنت زردی داخل مو که به سطح مو آمده است ولی از فلس مو خارج نشده بالاتربیاید و از مو خارج شود.
پس از شستن دکلره با آب سرد و جدا کردن پیگمنت های زردی دوباره مو را به مواد میگیرید
  تقریبا 5 تا 10 دقیقه مکث به پایه 10 میرسید

در این مرحله میتوانید از رنگساژ استفاده کنید.

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (2)

چهارشنبه 07 شهریور 1397 - 15:45:41
بله من هم سوالم همین بود بعد که اسپری اب روی مو تموم شد مواد بگیریم دوباره شارژ کنیم که به پایه 10برسه؟
یکشنبه 21 مرداد 1397 - 11:23:30
ببخشیدوقتی آب رااسپری میکنیم روی موباییدموادروازموبگیریم بعددوباره براشارژموادبزاریم؟؟
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: