سه شنبه 05 شهریور 1398 - 13:16:34

آموزش نیدلینگ

 

خدمات و آموزش نیدلینگ خشک وتر

جوانسازی و رفع چین و چروک پوست

 
 

 

میکرونیدلینگ با درماپن چیست؟


میکرونیدلینگ با درماپن برای نیدلینگ عمودی پوست است که تاثیری هم مرتبه با لیزر و قابل مقایسه با پیلینگ شیمیایی دارد، در این روش با دستگاهی بنام درماپن منافذ و کانال‌های بسیار ریزی در پوست ایجاد می‌شود و هنگامیکه پوست اقدام به ترمیم این منافذ می‌نماید اجباراً بایستی مقادیر بسیار زیادی کلاژن بسازد و البته اگر نقصی مانند اسکار آکنه وجود داشته باشد این نقیصه را هم ترمیم می‌نماید.

استفاده همزمان از فاکتورهای رشد پلاکتی یا همان PRP بصورت تزریقی یا موضعی می‌تواند نتایج شگفت انگیز این درمان را بطور فاحشی ارتقاء بدهد. همچنین بعنوان مکملی در روش درمانی مزوتراپی بکار می‌رود. نیدل‌های این دستگاه Medical Steel بوده و با ضربات کاملا عمودی کمترین آسیب را ایجاد می‌کند. این درمان کاملا بدون درد می باشد.برخی از موارد استفاده از میکرونیدلینگ

جوانسازی و رفع چین و چروک پوست

یکی از بزرگترین عوامل ایجاد چین و چروک وافتادگی پوست کاهش غلظت کلاژن و الاستین می‌باشد، در این روش با ایجاد منافذ بسیار ریز که با چشم به راحتی قابل دیدن نمی‌باشند، سلول‌های بنیادی پوست تحریک کرده ،لذا پروسه ترمیم فعال شده و پوست هنگامی که مشغول ترمیم این منافذ می‌گردد مقدار زیادی کلاژن می‌سازد. بین 3 تا 5 جلسه درمان برایجوانسازی پوست لازم است. که فاصله بین جلسات حدود 6 هفته می‌باشد. همچنین در درمان گودی زیر چشم، خط خنده و خطوط دور لب و بخصوص کلاژن سازی بسیار دقیق عمل می‌کند.

 درمان جای جوش و آکنه و کوچک کردن منافذ باز پوستدر این روش منافذ بسیار ریز و ظریفی که در پوست ایجاد می‌شوند موجبات نفوذ عروق جدید و رشته‌های کلاژن به کف اسکار اکنه را فراهم می‌نماید. حال با تحریک سلول‌های بنیادی موجود در پوست آثار ترمیمی پوست به بهترین شکل صورت می‌گیرد. این روش در کنار سلول‌های بنیادی گیاهی در درمان ناصافی‌های پوست که ناشی از جوش‌های آکنه، آبله مرغان، سالک می‌باشد، بسیار کار آمد بوده و امیدهای بسیار ارزنده ای ایجاد نموده است.


 

 

 

 بهترین مرکز خدمات و آموزش نیدلینگ خشک وتر در کرج


اگر برای خدمات و آموزش نیدلینگ خشک وتر در کرج به دنبال یک مدرس حرفه ای و با تجربه هستید، به شما پیشنهاد می کنیم مرکز آموزش و خدمات تاتو رنسانس را انتخاب کنید. جهت برقراری ارتباط با این مرکز می توانید از طریق روش های زیر اقدام نمایید.

از جمله دیگر خدمات مرکز میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ رنسانس می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • خط چشم بن مژه شیدینگ چشم
  • خط لب رژلب شیدینگ لب
  • انواع هاشور ساده نچرال تیغ ماهی
  • تاتوماژیکی
  • سایه وشیدینگ ابرو
  • بلیدینگ فیبروز
  • کامو
  • تغییر بدرنگی ابرو ودکاپاژ
  • ریمورارگانیک و اسیدی
  • قاب سایه

 

تمامی خدمات به صورت حرفه ای با برندهای کاملا اورجینال ساخت کشور امریکا و همچنین لوازم یکبارمصرف در محیطی کاملا بهداشتی انجام می شود. کلیه خدمات مربوط به میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ فیبروز همراه با بی حسی قوی وعالی بدون خونریزی و اسکار توسط تیم حرفه ای رنسانس انجام میشود.

 

تاتو خط چشم

 

آموزش تاتو خط چشم


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: