شنبه 11 آبان 1398 - 16:47:17

اکستنشن مژه در کرج

 

نکات اکستنشن مژه که باید بدانید

معرفی یکی از بهترین متخصصان اکستنشن مژه در کرج

 

اکستنشن مژه

مرکز تخصصی اکستنشن مژه در کرج 

 


امروزه برای هر چه زیباتر شدن چشم ها از روش های مختلفی استفاده می شود که اکستنشن مژه یکی از این موارد است. اکستنشن مژه برای خانم هایی که از آرایش چشم روزانه خسته شده اند و تمایل دارند طبیعی تر به نظر برسند نیز گزینه عالی محسوب می شود. اگر به دنبال یک مرکز فوق تخصصی اکستنشن مژه در کرج هستید، پیشنهاد می کنیم مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید.
روش کار در اکستنشن مژه به این صورت است که تارهای طبیعی یا مصنوعی را روی مژه های فرد نصب می کنند. این روش معمولا هر سه هفته نیاز به ترمیم دارد. روش های مختلفی برای انجام اکستنشن مژه وجود دارد که از جمله آن ها می توان به اکستنشن مژه کلاسیک، اکستنشن مژه والیوم، اکستنشن مژه ابریشمی، اکستنشن مژه رنگی و ... اشاره کرد که بنا به درخواست مشتری و فاکتورهای دیگر همچون تناسب با اجزای چهره انجام می شوند.


مراحل انجام اکستنشن مژه


در اولین مرحله باید مژه ها را به وسیله ضد قارچ به خوبی شستشو داد تا عاری از هر گونه آلودگی شود. سپس پرایمر را روی تارهای مژه می زنیم تا آماده پذیرش چسب شوند. مدت زمان یک دقیقه مکث لازم است تا محلول روی مژه ها خشک شود و سپس پد مخصوص را زیر پلک پایین چشم نصب می کنیم. توجه داشته باشید که پد یا چسب مورد استفاده در پلک پایین نباید با لثه داخلی چشم در تماس باشد؛ چرا که احتمال بروز حساسیت و خارش را افزایش می دهد. پس از این که پدها را در ناحیه گفته شده چسباندیم، از مشتری می خواهیم چشم های خود را ببندد و فرآیند چسباندن مژه ها را آغاز می کنیم. برای اکستنشن مژه باید از چسب های مخصوص و باکیفیت موجود در بازار استفاده کرد تا آسیبی به مژه های طبیعی وارد نکند. همچنین، بهتر است از مژه مصنوعی ساخته شده از الیاف طبیعی استفاده نمایید که وزن کمتری داشته و طبیعی تر به نظر می رسند.
پس از انجام اکستنشن مژه، هر روز آن را شانه کنید. به این صورت که یک چشم خود را بسته و به کمک براش تمیز و خشک ریمل، مژه ها را به سمت بالا شانه بزنید. این کار را به آرامی برای چشم دیگر نیز انجام داده و از برخورد براش با ریشه مژه ها خودداری کنید.

 

اکستنشن مژه

آموزش اکستنشن مژه در کرج

 

مراقبت های بعد از اکستنشن مژه


پس از انجام اکستنشن یا ترمیم آن، تا 24 ساعت از رفتن به حمام، استخر و سونا خودداری کنید. هیچ گاه مژه های اکستنشن شده را نکشید؛ چرا که موجب کنده شدن مژه های طبیعی نیز خواهد شد. اگر تصمیم دارید اکستنشن مژه را ریموو کنید، این کار را به متخصص بسپارید تا با استفاده از محلول های مخصوص انجام دهد. بعد از اکستنشن مژه از مصرف فرمژه و لوازم آرایشی ضد آب اجتناب کنید تا طول عمر آن افزایش یابد.
چنانچه به دنبال یک متخصص حرفه ای اکستنشن مژه در کرج هستید، پیشنهاد وب سایت رژلب به شما سرکار خانم مرجان بلالیان است. شما می توانید جهت بهره مندی از خدمات یا شرکت در کلاس های آموزشی ایشان با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

سالن زیبایی کرج


تماس با مرجان بلالیان
تماس با مرجان بلالیان

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: