شنبه 03 شهریور 1397 - 09:32:55

جدیدترین تکنیک های رنگ مو

آخرین روش های رنگ مو

آموزش آمبره، سامبره، کالر ملتینگ و فویل

 

 

آمبره، سامبره، بالیاژ، فویل و کالر ملتینگ. یکی از رایج ترین سوالات خانم ها درباره ی آخرین متدهای رنگ مو است. فرق آمبره، سامبره، بالیاژ، فویل و کالرملتینگ چیست؟ کدام روش برای شما مناسب است؟ در این مقاله از سایت آرایشگری رژلب به بررسی تفاوت ها و روش انجام هر یک از این روش ها میپردازیم.

 

 

رنگ کردن مو با تکنیک بالیاژ


بالیاژ لغتی فرانسوی است و به تکنیکی گفته می شود که در آن آرایشگر آزادانه رنگ را بر موهای شما می گذارد.در این روش نسبت به روش سنتی فویل نتیجه ی ملایم تر و طبیعی تری خواهیم داشت. این تکنیک بسیار پیشرفته است و بین ستارگان هالیوودی بسیار محبوب است. رشد ریشه باعث تغییر شدید در ظاهر نمی شود و نیاز به ترمیم رنگ ریشه کمتر از حالت های دیگر است.

 


رنگ کردن مو با تکنیک آمبره


آمبره یکی از محبوب ترین تکنیک های رنگ در سالهای اخیر است و به نظر می رسد که محبوبیت آن همچنان ادامه داشته باشد.در رنگ به روش آمبره رنگ تیره از ریشه شروع می شود و هر چه به ساقه می رسیم رنگ روشن تر است.رنگ مو با تکنیک سامبره


سامبره روش جدیدتری نسبت به آمبره است. سامبره ترکیبی از آمبره و بالیاژ است. تغییر رنگ از تیره به روشن ملایم تر از روش آمبره است.

 

آموزش تکنیک رنگ مو آمبره


رنگ کردن مو با تکنیک کالر ملتینگ


این روش مشابه آمبره و سامبره است با این تفاوت که از سه رنگ یا بیشتر استفاده می شود. لزوماٌ از رنگ تیره به روشن نمی رود. می توان از هر رنگی در ریشه شروع کرد و به هر رنگی در ساقه رسید.
 

 

رنگ کردن مو با تکنیک فویل


فویل هم چنان محبوب ترین روش برای تغییر دادن رنگ موست. با فویل می توان موها را هایلایت یا لولایت کرد.می توان به یک تغییر ساده بسنده کرد یا هایلایت و لولایت فراوانی داشت. در این روش رنگ مو، تغییر واضح تری ایجاد میشود.

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
پنجمین ماه سال را وارد کنید.
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: