دوشنبه 26 خرداد 1399 - 21:13:14

معرفی 5 نفر از بهترین مدرس های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

 

بهترین مرکز فیبروز در تهران

اگر به دنبال مدرس میکروبلیدینگ خوب هستید، بخوانید

 

معرفی بهترین مراکز میکروبلیدینگ در تهران

 

 

امروزه مراکز مختلفی از فیبروز و میکروبلیدینگ راه اندازه شده اند که نیاز مراجعه کنندگان را به خوبی برطرف می کنند. اما در این بین پیدا کردن بهترین مرکز تاتو که روی اصل رعایت اصول و بهداشت پیش برود، کار دشوار و زمانبری است. به همین دلیل، تصمیم گرفتیم تا با ارائه این مطلبی که پیش رو دارید، به معرفی 5 نفر از بهترین مدرس های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن بپردازیم. با ما همراه باشید.

 

 

1. مریم صدوق

 


هر گاه تصمیم به انجام آرایش دائم گرفتید، به پیگمنت آرتیستی مراجعه کنید که از حرفه ای بودن و بهداشتی بودن وسایل وی اطمینان خاطر داشته باشید. داشتن مدرک معتبر و محیط تمیز می تواند خیال شما را تا اندازه ای راحت کند. علاوه بر این، بسیار حائز اهمیت است که پیگمنت آرتیست، آموزش های لازم در خصوص رنگدانه های پوستی را دیده باشد تا از جابجایی رنگدانه ها در سطح پوست جلوگیری به عمل بیاید. اگر به دنبال پیگمنت آرتیستی هستید که از همه این قابلیت ها برخوردار باشد، پیشنهاد وب سایت رژلب به شما سرکار خانم مریم صدوق است.

 

 

 

 

 

 

خانم صدوق، سالیان سال است که در حوزه آرایش دائم و انواع روش های میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ و فیبروز تبحر دارند. نمونه کارهای ایشان نیز گواهی بر میزان حرفه ای بودن ایشان است.

 

 

2. نسترن خورشیدی

 


اگر به دنبال بهترین مرکز تاتو در نیاوران هستید، پیشنهاد ما به شما سرکار خانم نسترن خورشیدی می باشد. خانم نسترن خورشیدی مدرس و پیگمنتر متخصص و دارای مدرک بین المللی آکادمی Axford انگلیس- دارای مدارک رژووی آمریکا- کمپانی pmcs استرالیا و دارای مدرک انجمن پزشکی سازمان ملل متحد UN در زمینه میکروپیگمنتیشن میکروبلیدینگ و مدرک پداگوژی می باشد.

 

 

 

 

 

شما می توانید جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات خانم خورشیدی با شماره تلفن درج شده در ذیل تماس حاصل نمایید.

 

 

3. حسنا قادری

 


خانم حسنا قادری، مدارک میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ خود را تحت نظر اساتیدی همچون برانکو بابیک، بهار ارسلان، اعرابیان، سیلوا سلی و ... دریافت کرده اند. ایشان علاوه بر ارائه خدمات فیبروز، میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن، به آموزش لاین آرایش دائم نیز می پردازند.

 

 

 

 

 

خانم قادری، به مدت 12 سال در زمینه آموزشی با اخذ مدرک مربیگری بین المللی از کشورهای استرالیا، چک و انگلیس، مشغول فعالیت می باشند. ایشان در سال 1396 به عنوان کارآفرین برتر جوان از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور معرفی شدند. افتخار ایشان، پرورش و آموزش هنرجویانی است که در داخل و خارج از کشور مشغول به کار هستند. خانم قادری همواره تمام تلاش خود را می کنند تا نقش بانوان در اجتماع را پررنگ تر نشان دهند.

 

 


4. شقایق قنبری

 


سرکار خانم شقایق قنبری از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه های مراقبت زیبایی آغاز نمود و با توجه به رشته تحصیلی و سابقه کار در بیمارستان به عنوان سوپروایزر، توجه ویژه به رعایت اصول بهداشتی و ایمنی کار از ابتدا تا به امروز اولویت کاری ایشان قرار داده شد. خانم قنبری دارای گواهینامه بین المللی آمیا آلمان و مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای و نیز مدرک مربیگری فنی و حرفه ای می باشند.

 

 

 

 

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن شقایق قنبری به صورت کاملا حرفه ای به انجام خدمات و آموزش تکنیک های جدید و به روز در زمینه پوست، میکروپیگمنتیشن و چهره شناسی می پردازد.
با توجه به پرخطر بودن روش های تاتو صورت، نیاز مبرم به دانش پزشکی، استانداردهای بهداشتی و ایمنی، لوازم یکبار مصرف و تجهیزات ایمن با مجوز وزارت بهداشت وجود دارد. در مرکز فوق تخصصی میکروپیگمنتیشن شقایق قنبری تاتو ایمن با بالاترین استاندارد های بهداشت و کیفیت بین المللی تحت نظارت خانم قنبری با سالها تجربه در زمینه بهداشت و درمان انجام می شود.

 

 

5. دکتر رضایی

 


خانم دکتر مهری رضایی مدیر و موسس آموزشگاه های مراقبت زیبایی هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته پزشکی ازدانشگاه علوم پزشکی تهران  درسال1370می باشند و حدود 23 سال به طبابت در زمینه پوست وزیبایی پرداخته اند.
درسال 1386 با توجه به علاقه ای که درزمینه آموزش مراقبتهای زیبایی وپوست داشته اند، اقدام به تاسیس آموزشگاه فنی حرفه ای می کنند. باتوجه به درایت وتوانمندی، مدیریت صحیح و همچنین بکارگیری مربیان ورزیده ودلسوز بسیار در کار خود موفق بوده اند وهرساله  صدها هنرجو در آموزشگاههای ایشان موفق به گذراندن مهارت واخذ گواهینامه مهارت می شوند.

 

 

 

 


آموزش آرایش دائم امری بسیار حساس و مهم از نظر زیبایی و بهداشت محسوب می شود. با توجه به اینکه خانم رضایی  پزشک هستند، اطلاعات دقیق علمی در زمینه آناتومی، فیزیولوژی، بیماریهای مرتبط، مراقبتهای قبل وبعدازانجام آرایش دائم را دارند. دراین مجموعه رعایت دقیق استریلیزاسیون انجام می شود و ازدستگاه های مورد تائید وزارت بهداشت و محصولات یکبار مصرف بهداشتی و استاندارد استفاده می شود و شما با خیال راحت می توانید به این مرکز مراجعه کنید.

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: