شنبه 14 دی 1398 - 16:56:39

انواع مدل کوتاهی مو پرطرفدار 2020

 

 

مدل مو باب ترند سال 2020

انواع مدل کوتاهی مو سال 2020 به پیشنهاد رژلب

 

کوتاهی مو

مدل کوتاهی مو 2020

 

 


برای مدل موی خود در سال 2020 چه ایده ای دارید؟ اگر اخیرا از مدل موهای همیشگی و تکراری خود هسته شده اید و به دنبال ایده های جدید هستید، ما در ادامه پیشنهاداتی برای شما داریم. برای این که بهترین نتیجه را از کوتاهی مو بگیرید، قبل از مراجعه به آرایشگاه حتما در مورد مدل موی مد نظرتان اطمینان حاصل نمایید. ویژگی های ظاهری خود را بشناسید و مدل مویتان را متناسب با آن انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر چانه بلندی دارید، می توانید مدل موی باب متوسط را برای خود انتخاب کنید تا طول آن عادی تر به نظر برسد. در ادامه مطلب انواع مدل کوتاهی مو پرطرفدار 2020 به معرفی جدیدترین مدل های کوپ خواهیم پرداخت تا انتخاب راحت تری داشته باشید. با وب سایت رژلب همراه باشید.


مدل مو باب 2020


یک مدل موی باب زیبا هیچ گاه از مد نمی افتد. مدل موهای باب در دهه 60 میلادی محبوبیت بسیاری پیدا کردند و تاکنون افراد مشهور بسیاری از این مدل مو استفاده کرده اند. سال 2020 میلادی، سال خوبی برای ظاهر کلاسیک است. شستشو و نگهداری مدل موی باب بسیار آسان بوده و همین موضوع در جذابیت مدل فوق تاثیر شگرفی خواهد داشت.
شما می توانید از انواع مدل های باب مانند باب نامتقارن یا لایه ای ایده بگیرید. البته قبل از انتخاب آن حتما تناسب آن با مشخصات چهره خود را نیز در نظر داشته باشید. بهتر است ابتدا از مدل موی باب معمولی شروع کنید و در صورت تمایل سایر مدل ها را نیز امتحان نمایید.

 

کوتاهی مو باب

مدل کوتاهی مو باب سال 2020


مدل موی متوسط


با شروع یک دهه جدید، به نظر می رسد که شاهد روی کار آمدن دوباره مدل موی دهه 70 تا 80 میلادی خواهیم بود. البته که می توان با کرلی های شلخته، آن را از حالت قدیمی خارج کرد و ظاهر پیشرفته تری به آن بخشید. مدل موی متوسط تا سر شانه با اکثر چهره ها سازگاری داشته و جلوه زیبایی را رقم خواهد زد. بسته به سبک چهره خود می توانید مدل موهای جلوی سرتان را کوتاه کنید.

 

مدل مو متوسط

مدل کوتاهی مو متوسط


مدل موی ریچل


ظاهرا علاوه بر روی کار آمدن مدل موی دهه 80 میلادی، باید شاهد بازگشت مدل موی سال 90 میلادی نیز باشیم. مدل موی ریچل که به صورت لایه ای کوتاه می شود، دوباره از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. این سبک مو در دهه 90 توسط بازیگر معروف هالیوودی، جنیفر آنیستون متداول شد. حال باید منتظر باشیم تا ببینیم خود آنیستون این مدل مو را دوباره برای خود برمی گزیند یا خیر؟

 

کوتاهی مو ریچل

مدل کوتاهی مو ریچل


مدل موی ایتی بیتی


مدل موی ایتی بیتی در واقع نوعی چتری بسیار کوتاه است که موجب جوان تر به نظر رسیدن چهره شخص خواهد شد. این مدل موی فرانسوی بسیار جذاب است و گزینه خوبی برای تغییر ظاهر محسوب می شود. البته به یاد داشته باشید که این مدل مو به حدی کوتاه است که امکان به عقب یا به طرفین بردن موها وجود نخواهد داشت. اما واتسون یکی از افرادی است که مدل موی چتری کوتاه را برای ظاهری جسورانه انتخاب کرده است.

 

چتری کوتاه

مدل مو چتری کوتاه


مدل موی بلند


اگر تمایلی به مدل موهای کوتاهی که پیش از این گفتیم ندارید، اصلا نگران نباشید. چون مدل موی بلند نیز از دیگر ترندهای کوتاهی مو سال 2020 است. اگر می خواهید تاکید بیشتری روی گونه های خود داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از مدل موی جلوی سر چتری استفاده نمایید. برای انتخاب مدل موی جلوی سر همواره به نکات دیگری از جمله فرم صورت توجه داشته باشید. اگر صورت شما گرد است، می توانید از مدل موی جلوی سر فرق از وسط استفاده کنید تا بین اجزای صورت تان تناسب بیشتری برقرار شود.

 

مدل مو بلند

مدل موی بلند


مدل موی کرلی و چتری جلوی سر


این مدل مو در دهه 70 میلادی محبوبیت بسیاری پیدا کرد. مدل موی کرلی به همراه چتری جلوی سر، می تواند چهره شما را خندان و پرنشاط جلوه دهد. چتری جلوی سر از این بابت پیشنهاد می شود که می تواند پیشانی بلند شما را متناسب تر جلوه دهد. اگر دارای موهای مجعدی هستید، این مدل بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. نگهداری آن آسان بوده و حتی می توانید بدون این که موهایتان را براشینگ کنید، ظاهر زیبایی برای خود رقم بزنید.

 

مدل مو کرلی

مدل مو کرلی


مدل موی لیر


مدل موی لیر یکی دیگر از ترندهای سال 2020 خواهد بود. افرادی که دارای موهای پرپشت هستند، با خیال راحت می توانند این مدل را انتخاب نمایند. همچنین، چنانچه دارای فرم صورت بیضی شکل هستید، مدل موی لیر امکان برقراری تناسب را محیا می کند. برای آراستن مدل موی لیر خود می توانید از روش براشینگ استفاده کرده و اسپری حالت دهنده مو را فراموش نکنید.

 

مدل مو لیر

مدل مو کوتاهی لیر


مدل موی یکدست


مدل موی یکدست برای افراد دارای موهای کاملا صاف مناسب است. حتی اگر موهای شما صاف نیست، می توانید از ترفندهای براشینگ یا صافی مو ژاپنی استفاده نمایید. در این مدل مو، قسمت های جلو و پشت مو دارای اندازه یکسانی بوده و سبک جدیدی محسوب می شود. برای این مدل مو، نیازی نیست خیلی موهای پرپشتی داشته باشید.

 

مدل کوتاهی مو

مدل مو یکدست


مدل مو پیکسی 2020


مدل موی پیکسی یک مدل بسیار کوتاه است که معمولا خانم های دارای اعتماد به نفس بالا آن را انتخاب می کنند. مدل موی پیکسی را می توان یک مدل تابستانی نام گذاشت؛ چرا که با استفاده از آن، احساس خنکی و سبکی بسیاری خواهید کرد. این مدل از اواخر سال 2019 بسیار رایج شد و محبوبیت خود را در سال 2020 نیز ادامه داد.

 

کوتاهی مو پیکسی

مدل کوتاهی مو پیکسی


مدل موی فرفری


اگر از صاف کردن روزانه موهای خود خسته شده اید یا تمایلی به انجام روش های شیمیایی نظیر صافی دائم مو ندارید، خوب است بدانید که مدل موی فرفری یکی دیگر از ترندهای سال 2020 است. ظاهرا در هفته مد نیویورک که اخیرا برگزار شده است، موهای طبیعی به وفور مشاهده می شده است. بنابراین می توان این گونه پنداشت که در سال 2020 مدل موی طبیعی بسیار ترند خواهد بود. اگر موهایتان صاف است و تمایل دارید آن را فر کنید نیز می توانید از دستگاه های فر کننده استفاده نمایید.

 

مدل مو فرفری

مدل مو فرفری


بافت مو آفریقایی ترند سال 2020


به طور کلی می توان گفت که استفاده از اکسسوری های مختلف مانند روسری، دردلاک، بافت با روبان و ... در سال 2020 بسیار مد شده است. بافت مو آفریقایی نیز بسیار ترند خواهد بود.

 

بافت مو آفریقایی

مدل بافت مو آفریقایی


مدل موی لخت و صافی ژاپنی


مدل موی بسیار لخت و بلند نیز از آن مدل موهایی است که در سال 2020 عاشقش خواهید شد. جهت افزایش جلوه این مدل مو، پیشنهاد می کنیم موهای خود را کاملا یکدست کوتاه کنید. اگر تمایل به صاف کردن روزانه موهایتان با استفاده از اتو مو ندارید، می توانید از روش های کراتین بهره مند شوید.

 

مدل مو

مدل مو لخت


اکستنشن مو ترند سال 2020


اگر موهای شما کوتاه است و قصد دارید در سال جدید تغییر و تحول شگرفی را در ظاهر خود ایجاد کنید، می توانید از اکستنشن استفاده نمایید. بازار جهانی اکستنشن مو و کلاه گیس از سال ها پیش رو به رشد بوده و حدس آن می رود که تا سال 2023 با بیشترین رشد خود مواجه شود. اکستنشن مو را اگر بدون مواد افزودنی و به صورت صحیح نصب نمایید، هیچ گونه آسیبی را برایتان به دنبال نخواهد داشت.

 

اکستنشن مو

اکستنشن مو 2020

 

 

 

 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

به‌نظر‌‌من‌مدل‌مو‌ها‌بسیار‌بد‌بودند‌‌وفقط‌مدل‌مو‌لخت‌بسیار‌خوب‌بود
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: