چهارشنبه 21 آبان 1399 - 18:14:52

فیلم آموزش 10 مدل شینیون

 

 

آموزش انواع شینیون جدید + فیلم

انواع شینیون خطی - شینیون دخترانه - شینیون بالای سر

 

فیلم آموزش 10 مدل شینیون مو

 

 

فهرست آیتم هایی که در این مطلب خواهید خواند

 

1. فیلم آموزش شینیون بالای سر یا شینیون عروس

2. فیلم آموزش شینیون ساده با بوکل

3. فیلم آموزش شینیون اروپایی

4. فیلم آموزش شینیون مواج

5. فیلم آموزش شینیون مدل گره

6. فیلم آموزش شینیون خطی پایین سر

7. فیلم آموزش شینیون کلاسیک

8. فیلم آموزش شینیون بالای سر با تزئین مروارید

9. فیلم آموزش شینیون عروس ساده و جدید

10. فیلم آموزش شینیون دخترانه

 

 

شینیون مدل های مختلفی دارد که هر یک را می توان با توجه به سلیقه و همچنین حجم موها انتخاب و استفاده کرد. همان طور که می دانید، مدل مو تاثیر زیادی در جذابیت چهره دارد. شینیون نیز یکی از انواع مدل مو است که می تواند تاثیر مستقیمی در زیبایی و جذابیت ظاهر داشته باشد. اگر شما هم به دنبال جدیدترین و زیباترین مدل های شینیون مو هستید، پیشنهاد می دهیم مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید. ما قصد داریم فیلم آموزش 10 مدل شینیون را به شما ارائه دهیم تا در منزل موهای اطرافیان و خودتان را شینیون کنید. با ما همراه باشید.


1. فیلم آموزش شینیون بالای سر یا شینیون عروس


شینیون عروس سبک های مختلفی دارد که شینیون بالای سر یکی از شکیل ترین و پرطرفدارترین آنها محسوب می شود. بخصوص برای افرادی که گردن های کوتاه دارند، شینیون بالای سر گزینه خیلی خوبی برای آنها به حساب می آید. برای آموزش شینیون عروس ابتدا باید دور تا دور موها را جدا کنیم و قسمت صدفی سر را با یک کش سر ببندیم. پس از این که قسمت پشت سر را به شکل دم اسبی در بالا فیکس کردیم، شروع به تکمیل شینیون از جلوی سر می کنیم.
مدل جلوی شینیون را می توان بر اساس فرم صورت مشتری انجام داد. موهای جلوی سر را شانه می زنیم و کمی پوش می دهیم. سپس با یک سنجاق در مرکز سر فیکس می کنیم. در مرحله بعد، شروع به در آوردن خطی ها روی موها می کنیم و با سنجاق و اسپری حالت دهنده آن ها را فیکس می کنیم. اضافه موهای جلوی سر را روی دم اسبی می ریزیم تا در نهایت با کمک آن یک شینیون زیبا ایجاد کنیم.
موهای قسمت بغل گوش را نیز به همین ترتیب شانه می زنیم و چند لاین از داخل آن خارج می کنیم. پس از اینکه موهای دور تا دور سر را که در مرحله نخست جدا کرده بودیم سر و سامان دادیم، شروع به دست کردن شینیون بالای سر می کنیم. برای این کار می توان از سیخ های چوبی موجود در بازار استفاده کرد. به این صورت که موهای اضافه را روی دم اسبی مدل می دهیم و از سیخ برای ثابت نگه داشتن موقتی استفاده می کنیم. می توان از انواع مدل های گل یا گره برای شینیون بالای سر استفاده کرد.

 

جهت مشاهده فیلم آموزش شینیون بالای سر عروس کلیک کنید

 


2. فیلم آموزش شینیون ساده با بوکل


همانطور که احتمالا می دانید، شنل یا بوکل به پایه بسیاری از شینیون ها گفته می شود. برای شینیون ساده با شنل ابتدا قسمت گوش تا گوش موها را جدا می کنیم. قسمت صدفی و پشت سر را نیز به همین ترتیب جدا می کنیم. قسمت پشت سر را به شکل دم اسبی با کش می بندیم. دم اسبی را به دو دسته تقسیم می کنیم و کاملا پوش می دهیم. از این لایه مو می خواهیم به عنوان پروتز زیر شینیون استفاده کنیم. اگر مو کم پشت بود و قابلیت ایجاد پروتز را نداشت، از پروتزهای آماده موجود در بازار استفاده می کنیم.
پس از اینکه پروتز را زیر موها نصب کردیم، لایه نازکی از قسمت دوم موها را جدا کرده و کمی پوش ریشه می دهیم تا حالت برجسته پیدا کند. سپس لایه مو را کاملا از هم باز می کنیم و روی پروتز قرار می دهیم تا مانند پوششی روی آن قرار گیرد. همین کار را آنقدر ادامه می دهیم تا کل لایه های موی دسته دوم به اتمام برسد. موها را خوب جمع می کنیم و اضافه آن را زیر پروتز انتقال می دهیم. با سنجاق فیکس می کنیم و اسپری می زنیم. به این ترتیب یک شنل یا بوکل بزرگ به وجود می آید. پس از اینکه شنل را ایجاد کردیم، با موهای قسمت جلوی سر یا شینیون بافت زیبا خلق می کنیم و ادامه آن را روی شنل نصب می کنیم تا از سادگی بیش از حد خارج شود.

 

جهت مشاهده فیلم آموزش شینیون ساده با بوکل کلیک کنید

 

 

3. فیلم آموزش شینیون اروپایی

 

شینیون اروپایی به شینیون هایی گفته می شود که الزاما روش های خطی در آن استفاده نمی شود و حالت ساده و شل دارند. این نوع شینیون معمولا مرتب و باقاعده نیست. برای شروع کار می توان ابتدا موها را براشینگ و سپس بابلیس کشید. قسمت جلو، صدفی و پشت سر را جدا می کنیم. نیازی به بستن قسمت پشت مو با کش سر نیست؛ به جای آن می توانید از چند سنجاق برای بستن موهای پشت سر استفاده کنید. یک پروتز کوچک روی این ناحیه نصب می کنیم. مدل های شینیون اروپایی برای موهای کم پشت نیز بسیار مناسب است.
قسمت صدفی سر را کمی پوش ریشه می دهیم. سپس آن را روی پروتز با سنجاق فیکس می کنیم. موهای پشت گوش را نیز به همین شکل کمی پوش ریشه می دهیم و آن را روی پروتز فیکس می کنیم. برای کار روی موهای جلوی سر نیز به سلیقه مشتری و همچنین تناسب مدل با چهره او دقت می کنیم. می توانید موهای قسمت جلو را فرق کج ایجاد کرده و پشت سر ببندید. سپس چند لایه نازک مو را روی صورت بریزید و با بابلیس یا اتو مو فر کنید.
پس از اینکه شینیون قسمت های جلو مرکز سر به اتمام رسید، با اضافه موها در پشت سر مدل هایی را ایجاد می کنیم. بسته به سلیقه خودتان و تمایل مشتری می توانید شینیون پشت سر را مدل گره یا گل درست کنید. می توان چند تار موهای فر شده را نیز لابلای شینیون بیرون آورد. از اکسسوری های ساده برای دیزاین شینیون اروپایی می توان استفاده کرد.

 

جهت مشاهده فیلم آموزش شینیون اروپایی کلیک کنید

 

 

4. فیلم آموزش شینیون مواج


شینیون مواج پایین سر به دلیل سادگی و شکیل بودن، اخیرا بسیار ترند شده و خانم های بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. در تقسیم بندی شینیون مواج پایین سر ابتدا باید موهای گوش تا گوش را جدا کنیم. قسمت پشت سر را نیز به دو قسمت تقسیم می کنیم.
قسمت پایین مو را به جای اینکه با کش سر ببندیم، با سنجاق فیکس می کنیم تا موها فقط در یک قسمت متمرکز نشوند. فعلا با این قسمت کاری نداریم و شروع کار از قسمت صدفی بالای سر است. پس از اینکه سنجاق ها را زدیم، یک پروتز روی آن نصب کنیم تا کار را شروع نماییم. سپس موهای پشت و پایین سر را روی پروتز می آوریم و با سنجاق فیکس می کنیم تا روی پروتز کاملا ماسکه شود.
شینیون مواج پایین سر ما در اصل از همین جا آغاز می شود. حالا موهای قسمت صدفی سر را روی پروتز با استفاده از سنجاق فیکس می کنیم و روی آنها لاین می اندازیم. خطی ها را با استفاده از سنجاق خوب روی سر فیکس می کنیم و اسپری می زنیم.
در مرحله بعد، موهای جلوی سر را درست می کنیم و اضافه های آن را روی پروتز ایجاد کرده فیکس می کنیم. موهای بغل سر را به حالت مواج درست کرده و با استفاده از سنجاق و کرم مو فیکس می کنیم تا به همان شکل مواج روی سر ثابت بماند. پس از این که موهای جلوی سر را به حالت مواج روی سر فیکس کردیم، نوبت به موهای قسمت صدفی می رسد که آنها را نیز به همین ترتیب درست می کنیم و شینیون مواج پایین سر خود را به اتمام می رسانیم.

 

جهت مشاهده فیلم آموزش شینیون مواج کلیک کنید

 

 

5. فیلم آموزش شینیون مدل گره


شینیون گره دارای یک سبک بسیار ساده و زیبایی است و مزیت آن ساده و راحت بودن آن می باشد. برای درست کردن شینیون مدل گره ابتدا باید قسمت پایین مو را به حالت شنل درست کنیم. به این ترتیب که گوش تا گوش موها را جدا می کنیم و صدفی بالای سر را نیز به همین صورت تقسیم بندی کرده و کنار می زنیم تا شنل پایین پشت سر را ایجاد نماییم.
برای درست کردن شنل ابتدا باید موهای پشت سر را دم اسبی ببندیم. سپس موها را حسابی پوش می دهیم و آن را پشت سر جمع می کنیم. روی شنل را کمی شانه می زنیم تا حالت صاف پیدا کند و روی آن بتوان مدل شینیون گره را پیاده سازی کنیم. حال نوبت به قسمت صدفی سر می رسد. صدفی سر را شانه می زنیم تا صاف و مرتب شود. شما می توانید این قسمت را بنا به سلیقه خود خطی یا ساده درست کنید.
برای خطی در آوردن قسمت صدفی سر، ابتدا باید دو طرف موها را با سنجاق حائل کنیم. سپس قسمت های مورد نظر را کمی بالاتر می آوریم تا خطی ها ایجاد شوند. توجه داشته باشید که خطی ها را باید از سطح مو و نه از عمق مو بیرون بکشید. سپس خطی های ایجاد شده را با سنجاق فیکس می کنیم و اسپری حالت دهنده می زنیم تا ثابت باقی بمانند.
با اضافات قسمت صدفی سر قصد داریم شینیون مدل گره را پیاده سازی کنیم. اما قبل از آن ابتدا قسمت جلوی مو را درست می کنیم تا کار شکیل تر از آب در بیاید. قسمت جلوی موها را به هر مدلی که تمایل دارید درست کنید و اضافات آن را روی شنل پشت سر فیکس نمایید. برای شینیون مدل گره، ابتدا به موها کرم مو می زنیم تا وز آن کاملا گرفته شود. این مدل شینیون بسیار ساده است؛ کافیست یک دسته مو را به دور خود گره بزنید و روی شنل ثابت نگه دارید. اضافه های گره را می توانید روی سر مدل مواج قرار دهید و اسپری بزنید.

 

جهت مشاهده فیلم آموزش شینیون گره کلیک کنید

 6. فیلم آموزش شینیون خطی پایین سر


برای انجام شینیون خطی پایین سر، ابتدا موهای مشتری را براشینگ می کنیم. تفسیم بندی موها در شینیون خطی به این صورت است که ابتدا گوش تا گوش را جدا می کنیم. سپس قسمت صدفی و پشت موها را نیز جدا می کنیم. سپس لایه موهای پشت سر را به خوبی پوش می دهیم و از آن یک بوکل برای پایه شینیون استفاده می کنیم. موهای قسمت صدفی سر را نیز روی بوکل ثابت می کنیم و روی آن چند لاین ایجاد می کنیم.
به این ترتیب، موهای جلوی سر را نیز به صورت خطی درست می کنیم. توجه داشته باشید که ابتدا روی موها لاین ایجاد می کنیم و سپس اسپری فیکس کننده را به کار می بریم. قسمت اضافات موهای جلوی سر را نیز می توان روی بوکل فیکس کرد و مدل داد. در نهایت از انواع اکسسوری ها برای جذاب شدن شینیون خود به کار می بریم.

 

فیلم آموزش شینیون خطی پایین سر

 

 

7. فیلم آموزش شینیون کلاسیک


روش کار در این مدل شینیون بسیار ساده است و شما با یادگیری آن به راحتی می توانید خودتان موهایتان را در منزل شینیون کنید و نیاز به آرایشگاه رفتن را برطرف نمایید. برای این مدل شینیون کلاسیک کافیست ابتدا موهای قسمت گوش تا گوش را جدا کنید. سپس قسمت پشت سر را با کش سر می بندیم و آن را خوب پوش می دهیم. از این قسمت یک بوکل ایجاد کرده و آن را به شکل گوجه پشت سر با سنجاق فیکس می کنیم.
قسمت روی شنل را شانه می زنیم تا صاف و مرتب شود. حال به سراغ موهای جلوی سر رفته و آن را یک بافت خیلی ساده و زیبا می زنیم. برای این مدل شینیون کلاسیک بهتر است که موهای جلوی سر شما کاملا بلند باشد. فرق کج باز کرده و موهای این ناحیه را کمی پیچ می دهیم. لایه لایه از موهای بغل سر را به این قسمت اضافه کرده و خوب پیچ می دهیم تا یک مدل بافت موی بسیار ساده و زیبا خلق شود. پس از اینکه جلوی موها را روی شنل با سنجاق فیکس کریم، کمی از قسمت پیچ خوردگی موها را خارج می کنیم تا شکل خطی به خود بگیرد. سپس اسپری حالت دهنده و شاین می زنیم.

 

جهت مشاهده فیلم آموزش شینیون کلاسیک کلیک کنید

 

 

8. فیلم آموزش شینیون بالای سر با تزئین مروارید


برای این مدل شینیون بالای سر ابتدا باید قسمت گوش تا گوش موها را جدا کنیم. موهای پشت سر را نیز دم اسبی می بندیم و زیر آن پروتز نصب می کنیم. سپس موها را پیچ داده و اضافه آن را زیر شینیون با سنجاق می بندیم. در واقع با موها یک پرتز درست می کنیم. در مرحله بعد می توان موهای جلوی سر را مدل داد و دنباله آن را روی شینیون تثبیت کرد. برای تزئین این مدل مو نیز می توان از رشته های مرواریدی استفاده کرد. این مدل مو گزینه بسیار خوبی برای نامزدی یا مراسم عقدکنان می تواند باشد.

 

فیلم آموزش شینیون بالای سر با مروارید

 

 

9. فیلم آموزش شینیون عروس ساده و جدید


برای شینیون عروس ساده و جدید ابتدا موهای جلوی سر را به اندازه چهار سانت جدا کرده و موهای پشت سر را در بالای سر به صورت دم اسبی می بندیم. سپس دم اسبی را کاملا شانه می زنیم و پس از مرتب شدن به دو قسمت تقسیم می کنیم. لایه جدا شده را چند پیچ می دهیم و آن را کمی باز می کنیم. سپس در جهت مخالف دور کش سر می پیچانیم و دنباله آن را با سنجاق فیکس می کنیم. همین کار را با لایه دیگر مو نیز انجام می دهیم. قسمت جلوی سر را می توان به هر مدل که تمایل دارید، درست نمایید.

 

جهت مشاهده فیلم آموزش شینیون بالای سر عروس کلیک کنید

 

 

10. فیلم آموزش شینیون دخترانه


برای این مدل شینیون دخترانه باید ابتدا قسمت های جلوی مو گوش تا گوش، صدفی و پشت سر را تقسیم بندی کنیم. شینیون را از قسمت پشت سر آغاز می کنیم و یک پروتز درست می کنیم. سپس قسمت صدفی مو را به صورت خطی درست می کنیم و روی بوکل نصب می نماییم. در مرحله بعد، نوبت به درست کردن مدل موی جلوی سر می رسد. این یک مدل شینیون ساده و دخترانه را می توانید همراه با تکنیک خطی درست کنید و لذت ببرید.

 

جهت مشاهده فیلم آموزش شینیون دخترانه کلیک کنید

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
پنجمین ماه سال را وارد کنید.
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: