دوشنبه 06 آذر 1402 - 14:47:24

بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن

 

بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن یک روش جدید برای ایجاد فرم زیبا و بی‌نقص برای ابروها یا سایر اجزای صورت با کمک تکنیک‌هایی شبیه به تاتو است. میکروپیگمنتیشن برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد و فقط مختص ابرو نیست. در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن آموزش این تکنیک به همراه نکات مهم داده می شود.

فهرست مطالب:

میکروپیگمنتیشن چیست؟
میکروپیگمنتیشن برای چه کسانی مناسب است؟
بهترین مدرس در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن
مراقبت‌های بعد از انجام میکروپیگمنتیشن
انواع تکنیک میکروپیگمنتیشن
سوالات رایجی که در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن پرسیده می شود

 

 

بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن

 

بهترین مرکز آموزش میکروپیگمنتیشن در سعادت آباد

 

 

میکروپیگمنتیشن چیست؟

انجام میکروپیگمنتیشن به سختی تلفظش نیست؛ روشی است مبتنی بر اصول علمی و پزشکی با استفاده از دستگاه های استاندارد و وسایل یک بار مصرف استریل که به کاربر( پیگمنتر) این امکان را می دهد. که بنا به تقاضای مشتری، نسبت به ارائه یک آرایش دائمی ایمن اقدام کند. این کار فرآیند کاشت رنگدانه های زیست سازگار در عمق مشخصی از لایه پوست، با حداقل اسیب به بافت پوستی است. این روش علاوه بر کاربرد های زیبایی در حوزه پزشکی هم کاربرد وسیعی دارد. در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن به طور اصولی و با تجهیزات مدرن به شما آموزش های کافی در مورد این تکنیک داده می شود.

 

 

میکروپیگمنتیشن برای چه کسانی مناسب است؟

میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائمی هم برای زنان و هم برای مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کسانی مناسب است که می‌خواهند تغییری در ظاهر خود مثلا خط رویش مو، ابرو، لب و… ایجاد کنند و ظاهر خود را بهتر جلوه دهند. همچنین، این روش برای کسانی ایده آل است که به مواد آرایشی سنتی حساسیت دارند و نمی‌توانند از آنها استفاده کنند. از دیگر کسانی که می‌توانند از مزایای میکرپیگمنتیشن استفاده کنند می‌توان به افرادی با محدودیت‌های فیزیکی اشاره کرد. کسانی که عینک می‌زنند، لنزهای تماسی دارند یا دارای چشم‌های حساس هستند می‌توانند گزینه مناسبی برای این کار باشند. این افراد با مراجعه به بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن دیگر نیازی به استفاده از مواد آرایشی ندارند.

علاوه بر این، به غیر از مقاصد مرتبط با زیبایی ظاهر، از میکروپیگمنتیشن برای اهداف درمانی هم استفاده می‌شود. به این روش درماپیگمنتیشن می‌گویند و برای از بین بردن اسکار یا جای زخم و جوش، اصلاح عیوب لب، بازیابی هاله پستان در افرادی که در حال شیمی‌درمانی هستند و برای عمل‌های جراحی بازسازی پستان استفاده می‌شود. در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن فقط نکات آموزشی در مورد زیبایی به شما داده می  شود.

 

 

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن غرب تهران با مدیریت سرکار خانم سمیه عبدالهی بهترین مدرس آرایش دائم تهران می توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: