شنبه 30 مهر 1401 - 17:42:18

بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن

 

بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن یک روش جدید برای ایجاد فرم زیبا و بی‌نقص برای ابروها یا سایر اجزای صورت با کمک تکنیک‌هایی شبیه به تاتو است. میکروپیگمنتیشن برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد و فقط مختص ابرو نیست. در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن آموزش این تکنیک به همراه نکات مهم داده می شود.

فهرست مطالب:

میکروپیگمنتیشن چیست؟
میکروپیگمنتیشن برای چه کسانی مناسب است؟
بهترین مدرس در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن
مراقبت‌های بعد از انجام میکروپیگمنتیشن
انواع تکنیک میکروپیگمنتیشن
سوالات رایجی که در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن پرسیده می شود

 

 

بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن

 

بهترین مرکز آموزش میکروپیگمنتیشن در سعادت آباد

 

 

میکروپیگمنتیشن چیست؟

انجام میکروپیگمنتیشن به سختی تلفظش نیست؛ روشی است مبتنی بر اصول علمی و پزشکی با استفاده از دستگاه های استاندارد و وسایل یک بار مصرف استریل که به کاربر( پیگمنتر) این امکان را می دهد. که بنا به تقاضای مشتری، نسبت به ارائه یک آرایش دائمی ایمن اقدام کند. این کار فرآیند کاشت رنگدانه های زیست سازگار در عمق مشخصی از لایه پوست، با حداقل اسیب به بافت پوستی است. این روش علاوه بر کاربرد های زیبایی در حوزه پزشکی هم کاربرد وسیعی دارد. در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن به طور اصولی و با تجهیزات مدرن به شما آموزش های کافی در مورد این تکنیک داده می شود.

 

 

میکروپیگمنتیشن برای چه کسانی مناسب است؟

میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائمی هم برای زنان و هم برای مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای کسانی مناسب است که می‌خواهند تغییری در ظاهر خود مثلا خط رویش مو، ابرو، لب و… ایجاد کنند و ظاهر خود را بهتر جلوه دهند. همچنین، این روش برای کسانی ایده آل است که به مواد آرایشی سنتی حساسیت دارند و نمی‌توانند از آنها استفاده کنند. از دیگر کسانی که می‌توانند از مزایای میکرپیگمنتیشن استفاده کنند می‌توان به افرادی با محدودیت‌های فیزیکی اشاره کرد. کسانی که عینک می‌زنند، لنزهای تماسی دارند یا دارای چشم‌های حساس هستند می‌توانند گزینه مناسبی برای این کار باشند. این افراد با مراجعه به بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن دیگر نیازی به استفاده از مواد آرایشی ندارند.

علاوه بر این، به غیر از مقاصد مرتبط با زیبایی ظاهر، از میکروپیگمنتیشن برای اهداف درمانی هم استفاده می‌شود. به این روش درماپیگمنتیشن می‌گویند و برای از بین بردن اسکار یا جای زخم و جوش، اصلاح عیوب لب، بازیابی هاله پستان در افرادی که در حال شیمی‌درمانی هستند و برای عمل‌های جراحی بازسازی پستان استفاده می‌شود. در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن فقط نکات آموزشی در مورد زیبایی به شما داده می  شود.

 

 

بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن

 

 

 

 خانم لیلا نعمتی متخصص قرینه سازی و اصلاح ابرو در شمال تهران زعفرانیه

 

 

بهترین مدرس در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن

برای اینکه بهترین نتیجه را از میکروپیگمنتیشن بگیرید، باید این کار توسط یک فرد متخصص و مجرب در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن انجام شود. کسی که تجربه کافی، نمونه کارهای قابل قبول دارد و برای این کار، آموزش دیده است. با انتخاب کردن فرد مجرب و متخصص، اطمینان حاصل کنید که نتیجه نهایی کار، کاملا حرفه‌ای و دقیق است. آموزش آرایش دائم جزو آموزش‌های ضروری و حساس است و فردی که قرار است میکروپیگمنتیشن را برایتان انجام دهد، باید مجوزهای لازم و مدارک معتبری داشته باشد.
علاوه بر این، قبل از اینکه برای میکروپیگمنتیشن به 
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن سر بزنید، حتما به پزشک‌تان مراجعه کنید و سوال‌های خود را در مورد این فرایند و تاثیری که در شما و شرایط جسمانی‌تان دارد، مطرح کنید. ممکن است به خاطر مصرف داروهای خاص یا شرایط خاص فیزیکی، گزینه مناسبی برای میکروپیگمنتیشن نباشید و پزشک، این موارد را به شما تذکر خواهد داد.

 

 

مراقبت‌های بعد از انجام میکروپیگمنتیشن

اجتناب از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید به خصوص در نواحی آسیب دیده و مورد درمان
دوری از استفاده از لنزهای تماسی برای مدت چند روز اگر میکروپیگمنتیشن را در نواحی اطراف چشم، انجام داده‌اید.
اجتناب از شنا کردن تا چند هفته بعد از میکروپیگمنتیشن در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن
نکندن و جدا نکردن لایه‌های پوست که پوسته پوسته شده و جدا شده‌اند
اجتناب از استفاده از لوازم آرایشی در ناحیه مورد نظر تا مدت 3 تا 5 روز بعد از میکروپیگمنتیشن
استفاده از وازلین یا ژل پترولیوم روی ناحیه آسیب دیده برای مدت 3 تا پنج روز بعد از فرایند به منظور ایجاد سد محافظ در برابر عوامل بیرونی

 

 

بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن

 

خانم نسترن خورشیدی مدرس و پیگمنتر متخصص با سابقه کار و دارای مدرک بین المللی آکادمی Axford انگلیس- دارای مدارک رژووی آمریکا- کمپانی pcms استرالیا و دارای مدرک انجمن پزشکی سازمان ملل متحد UN در زمینه میکروپیگمنتیشن میکروبلیدینگ و مدرک پداگوژی می باشد

 

 

انواع تکنیک میکرو در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن کاملا منعطف است و نتیجه نهایی آن به آنچه که در نظر دارید و برای متخصص مربوطه تشریح می‌کنید، بستگی دارد. غیر از ابرو برای موارد مختلفی می‌توانید از میکروپیگمنتیشن استفاده کنید. که در ادامه به آنها و مزایای آن که در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن نیز انحام میدهیم، اشاره می‌کنیم.

 

میکروپیگمنتیشن ابرو
ابرو در واقع مثل قابی است که صورت را در بر می‌گیرد. اگر ابروهای شما به درستی طراحی شوند، چهره را بازتر نشان می‌دهند و چشم‌ها را بالا می‌برند. در نتیجه ظاهری شاداب‌تر و جوان‌تر خواهید داشت.افرادی که ابروهای کم‌پشت و خالی دارند، می‌توانند با میکروپیگمنتیشن آن را اصلاح کنند. برای کسانی که دچار آلوپسی هستند یا ابروی خود را به کلی از دست داده‌اند، با میکروپیگمنتیشن می‌توان ابرویی جدید را از پایه طراحی کرد.
تکنیک‌های پیشرفته بازسازی ابرو شامل هنر و مهارت بازسازی و طراحی شکل طبیعی ابرو و تارهای باریک ابرو در 
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن صورت می گیرد.

 

میکروپیگمنتیشن لب
از این روش برای مشخص کردن لب و پرتر و برجسته‌تر نشان دادن آن و حتی رنگ‌آمیزی لب استفاده می‌شود. اگر لب‌های باریک یا رنگ‌پریده‌ای دارید می‌توانید از این روش برای افزایش جلوه و زیبایی لب‌ها استفاده کنید. یا اگر لب‌ها بر اثر حوادث یا به مرور فرم اصلی و زیبای خود را از دست داده‌اند، می‌توانید با میکروپیگمنتیشن، آن را اصلاح کنید.
تکنیک‌های پیشرفته در میکروپیگمنتیشن لب شامل رنگ‌آمیزی کامل لب یا ترکیب کردن رنگ روی لب‌ها در 
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران انجام می شود.

 

میکروپیگمنتیشن خط چشم
در 
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن از این روش برای ایجاد جلوه و ظاهری جذاب در چشم و خط رویش مژه استفاده می‌کنند. نتیجه نهایی کار، ایجاد عمق در چشم‌ها است. ضخامت و رنگ این فرایند برای خط چشم، به تمایل هر فرد بستگی دارد و قابل تغییر است. تکنیک‌های پیشرفته میکروپیگمنتیشن خط چشم عبارت است از ایجاد خط چشم‌های سایه‌دار.
فراموش نکنید که میکروپیگمنتیشن به مرور زمان کم رنگ تر می‌شود ولی ممکن است هرگز برای همیشه پاک نشود. اگر از نتیجه کار واقعا ناراضی باشید، فقط با لیزر می‌توانید آن را به طور کامل و برای همیشه، ریمو کنید.

 

 

بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن

 

👇جهت انجام مشاوره خدمات و آموزش از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید👇
برای دیدن نمونه کارهای بیشتر خانم مریم صدوق مدیریت سالن زیبایی مریم در پیروزی شرق تهران به پیج اینستاگرام مراجعه کنید

 

 

سوالات رایجی که در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن پرسیده می شود

آیا در میکروپیگمنتشن تغییر رنگ اتفاق می افتد یا خیر؟
در واقع باید بگوییم که در تکنیک میکروپیگمنتیشن تغییر رنگ زمانی اتفاق می افتد که ترکیب رنگ بر اساس پیگمنتهای پوست مشتری انجام نشود.

 

میکروپیگمنتیشن چه عوارضی دارد؟
به خاطر داشته باشید اگر مراقبت های قبل و بعد از میکروپیگمنتیشن را به درستی انجام ندهیدو این کار را در مراکزی که از دستگاه های استاندارد با مجوز بهداشت استفاده نمی کنند انجانم دهید احتمال عفونت در بخش ابرو، چشم و لب های شما بسیار زیاد می باشد. پس پیشنهاد میکنیم حتما در 
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن که معرفی کردیم این تکنیک را انچام دهید.

 

هزینه میکروپیگمنتیشن چقدر است؟
خب، با توجه به دستگاه ها و رنگ هایی که برای انجام این کار استفاده می شود و با توجه به منطقه ای که 
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در آن قرار گرفته است هزینه بسیار متغییر و متفاوت می باشد. البته جنس پوست شما نیز در این مسئله تاثیر گذار می باشد.

 

دوره ترمیم و ریکاوری میکروپیگمنتیشن چقدر طول می‌کشد؟
دوره ترمیم و ریکاوری در 
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن طولانی نیست. در روزهای ابتدایی، ابروها یا ناحیه مورد نظر، بسیار تیره‌تر به نظر می‌رسد. به مرور زمان و بر اثر لایه برداری، رنگ آن روشن‌تر و ملایم‌تر و در نتیجه، طبیعی‌تر می‌شود. به همین دلیل جلسه دوم یا ترمیمی برای اصلاح رنگ و ظاهر، بسیار مهم است. در افرادی که پوست حساس دارند، ممکن است ورم و مقداری کبودی ایجاد شود. البته می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهید و بالافاصله بعد از میکروپیگمنتیشن، سر کار بروید.

 

مزایای میکروپیگمنتیشن چیست؟

+ لازم نیست زمان خویش را صرف آرایش کنید.
حساسیت چشم به ماده های آرایشی که سبب ایجاد واکنش به آرایش می شود کمتر می شود.
ابروهای شما یکدست و مساوی میشوند
لازم به زدن رژلب نیست
لب های شما نازک و کم حجم می شود.
خط لب شما مشخص می شود.
برای کسانی که مشکل بینایی دارند و آرایش کردن براشون سخته مناسب است.

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
پنجمین ماه سال را وارد کنید.
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: