یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 - 16:35:07

معرفی بهترین مدرس ها برای آموزش گریم عروس در تهران

 

معرفی بهترین مدرس ها برای آموزش گریم عروس در تهران

مهم ترین موردی که در ارتباط با آموزش گریم عروس در تهران وجود دارد این است که حتما باید توسط یک مدرس خوب و حرفه ای به شما تدریس شود. زمانی که شما آموزش های خود را توسط یک مدرس حرفه ای و کاربلد ببینید آینده ی کاری و شغلی تان نیز به مراتب بسیار بهتر و موفق تر خواهد بود. در ادامه به به یک سری از بهترین گریمور های عروس در تهران اشاره می کنیم و به طور کامل اطلاعاتی را در ارتباط با آموزش گریم عروس در تهران در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

 

بهترین مدرس برای آموزش گریم عروس در تهران

همان طور که گفته ایم در این قسمت قصد داریم به آموزش گریم عروس در تهران بپردازیم. جالب است بدانید هزینه ای که یک گریمور و یا میکاپ آرتیست دریافت می کند بسیار بیشتر از یک آرایشگر معمولی می باشد. زنجیره ی دو مرحله ای کوچکی وجود دارد که همه ی افرادی که می خواهند پیشرفت کنند و یا در این رشته آموزش ببینند باید یک مربی و یا یک مدرس عالی و حرفه ای را انتخاب کند. این زنجیره ی دو مرحله ای به این صورت می باشد که برای این که یک گریمور خوب باشیم باید یک مدرس خوب نیز داشته باشیم. گریم و همه ی مواردی که در این زمینه است بسیار نیازمند ظریف کاری می باشد. یک مدرس عالی تمام این نکته های ریز و درشت را در اختیار کارآموز خود قرار می دهد. سه مدرس هدیه صادق نیا ، دلارام شفیعی و خانم سپیده فتاحی از بهترین مدرسان در حوزه آموزش گریم عروس در تهران هستند که بسیار حرفه ای هستند.
از دیگر مورد هایی که یک مدرس خوب  آنها را رعایت می کند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این است که باید کلاس ها را راس ساعت زمانبندی شده شروع و در نهایت به پایان برساند. کم کردن تایم توسط مدرس ها از جمله مشکلاتی می باشد که همه ی کارآموزان و شاگردان با آن برخورد داشته اند و تقریبا برای همه ی ما پیش آمده است. مگر این که یک مدرس حرفه ای زمان اضافی را به آموزش های عملی بپردازد. موضوع دیگری که حائز اهمیت می باشد این است که مدرس باید آموزش های خود را به ترتیب شروع کند. به طوری ذهن شاگرد و یا کار آموز خود را مرتب کند و او را برای مرحله های بعدی آموزش هایش به درستی آماده کند. در ارتباط با این رشته یعنی گریم عروس از نکته هایی که بسیار حائز اهمیت است این است که شاگرد در حال آموزش در این رشته باید بیشتر از هروقت دیگری آموزشهای عملی داشته باشد. یعنی آموزشهای عملی او بیشتر از آموزش های تئوری اش باشد. تا بتواند با کار کردن کمی تجربه کسب کرده و تمامی نکته هایی که تا به امروز یاد گرفته است را حالا به صورت عملی انجام دهد. از دیگر نکته های مهمی که به انتخاب محل آموزش یا همان آموزشگاه برمی گردد این است که آن محیط آموزشی باید پس از اتمام آموزش ها و برای پاسخگویی به هنرجویان خود نیز پاسخ دهی و پشتیبانی کامل را داشته باشد. این نکته بسیار مهم است و کارآموز و یا هنرجویان را برای ادامه دادن و یا ادامه ندادن تشویق می کند.

 

 

 

نکات مهم برای آموزش گریم عروس در تهران

 

1) یک سری نکته ها وجود دارد که باید یک آموزشگاه خوب و یک مدرس خوب آنها را بداند و در حین آموزش آنها را رعایت کند تا به یادگیری بهتر هنرجو یا هنرجویان خود کمک ویژه ای کرده باشد. در ادامه به مهم ترین نکات برای آموزش گریم عروس در تهران اشاره کرده ایم:
برای آموزش گریم عروس در تهران به این نکته باید بسیار توجه کرد که گریم عروس باید کاملا آپدیت باشد: زمانی که در ارتباط با آپدیت بودن گریم عروس صحبت می کنیم در واقع منظور متدهای روز گریم است. در دنیای امروز اکثر رشته ها در حال به روز شدن هستند گریم عروس نیز از این قاعده و قانون مستثنا نیست . از اینرو باید دانش خود را در ارتباط با گریم عروس اپدیت کنید. حال نیاز است که با اساتید و یا مدرس های خود در این زمینه در ارتباط باشید و از تجربه های آنها استفاده کنید. یک سری از این اساتید و مدرسین نمونه و حرفه ای پس از اتمام آموزش هنرجو های خود به آنها یک سری مکان ها و کنگره هایی را معرفی می کنند که در یادگیری بیشتر و تثبیت نکات قبلی کمک می کنند و علاوه بر آن نکته های جدید دیگری را در همین حین می اموزند.


2) آموزش های مجازی برای آموزش گریم عروس در تهران: خیلی از ما این سوال ممکن است برایمان پیش بیاید که آیا کلاس های آنلاین و غیر حضوری نتیجه مطلوب را دارد یا خیر؟ این سوال کاملا بدیهی و ساده می باشد و جواب آن کاملا مشخص است. خیر نمی توانید. در جواب این که چرا ؟ باید گفت که کلاس های یادگیری و آموزشی گریم جزو آن دسته از کلاس هایی می باشد که حفظی نیست و بیشتر جنبه ی عملی دارد. کلاس هایی که کار عملی آنها 80 درصد و تئوری آن ها 20 درصد می باشد بهتر است به صورت حضوری برگزار شود تا فرد به روند کار مسلط تر شود. کلاس های آنلاین را فقط افرادی می توانند شرکت کنند که چندین و چند سال در زمینه گریم و آرایش فعالیت داشته اند و به خاطر وجود یک سری مشکل ها و رفع اشکال می خواهند به صورت غیر حضوری شرکت کنند. برای این افراد شرکت به صورت آنلاین و غیر حضوری بلامانع می باشد.

 

 

 

 

3) خلق و خوی یک مدرس خوب و ویژگی های یک مدرس آموزش گریم عروس در تهران: یک مدرس خوب و حرفه ای کسی است که تمام مجوزهای تدریس خود در زمینه ی گریم و آرایش صورت را از برترین سازمان های فنی و حرفه ای دریافت کرده باشد. چرا که تدریس بسیار مهم و اساسی می باشد. برای مثال امکان دارد شخصی به صورت کامل و حرفه ای در زمینه ی آرایش صورت و گریم مهارت داشته باشد ولی توانایی تدریس خوب و قوی را نداشته باشد. از دیگر مورد هایی که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و یک مدرس خوب باید این ویژگیها را داشته باشد این است که یک مدرس خوب و یا یک میکاپ آرتیست خوب باید دلسوز باشد و هم چنین متعهد. یک مدرس متعهد به کار می تواند نقش بسیار مهمی را در زمینه ی یادگیری به هنر جوهای خود داشته باشد. هم چنین باید تا حد امکان هنرجو های خود را با انواع پوست و انواع آرایش و انواع خط چشم و ... یا به عبارتی همه ی مورد هایی که به او در یادگیری بهتر و موفقیت بیشتر کمک می کند راهنمایی کند.

 

4) طریقه ی فید کردن گریم ها : باید نکته ها در ارتباط با این موضوع کامل گفته شود مثلا این که فید ها باید از تیره به روشن زده شود. همچنین یک سری از نکات هست که مدرس به صورت تجربی آموخته است که به صورت کامل در دوره آموزش گریم عروس در تهران به هنرجو های خود تعلیم می دهد.

 

 

 
 

5) دوام داشتن و ماندگار تر بودن آرایش و گریم عروس : باید همه ی این موارد کامل گفته شود که زیرساز ها درست کار شود و فینیشینگ در آخر زده شود. توجه داشته باشید پنکیک مک و یا پنکیک های خوب باید استفاده شود تا نتیجه عالی به همراه داشته باشد.

 

6) روش های مختلف برای محو کردن سیاهی دور چشم ها : در این زمینه نیز باید همه ی موارد از جمله کانسیلر زرد و یا نخودی یا کاموفلاژ ها استفاده شود. همچنین اگر فرد دارای سیاهی دور چشم هست باید از کانسیلر مناسب تر استفاده شود . 

 

7) کشیده تر کردن صورت با استفاده از گریم ها برای عروس : یک مدرس خوب همه ی نکته ها در ارتباط با صورت را به هنرجوی خود آموزش می دهد به طوری که هنرجو از روی صورت و حالت چشم های یک شخص میتواند تشخیص دهد که چه نوع خط چشمی مناسب آن صورت می باشد.

 

8) گریم کردن عروس با وجود داشتن پوستی چرب : همانطور که میدانید نوع پوست در افراد متفاوت می باشد و ممکن است خشک یا چرب باشد بنابراین اولین موردیکه مدرس باید آموزش دهد تفاوت بین این انوع پوست ها است و سپس تمام نکات مهم و کلیدی که به هنرجو کمک میکند میکاپ ارتیست حرفه ای شود را آموزش دهد. دقت داشته باشید نوع پوست بسیار در گریم کردن عروس تاثیر دارد.  

 

9) تشخیص نوع خط چشم سازگار با صورت عروس: در ارتباط با کشیدن خط چشم یک سری نکته ها وجود دارد مثلا این که باید بدانید که آکوا را باید کمی داخل آب بزند و از کمی الکل نیز استفاده کند این میزان باید دو به یک باشد یعنی دو برابر اب و یک برابر الکل. دانستن این نکته های ریز می تواند به هنرجویان کمک کند تا بهترین نتیجه ها را بگیرند.

 

 

 

سرکار خانم سپیده فتاحی، بهترین مدرس برای آموزش گریم عروس در تهران

مژده به خانم هایی که به دنبال بهترین میکاپ آرتیست عروس و حرفه ای برای آرایش عروس هستند، خانم سپیده فتاحی گزینه مناسب و مورد اعتمادی برای انتخاب میکاپ عروس میباشد.  استفاده از بهترین برندهای آرایشی با دوام، ظرافت در اجرای کار آرایش VIP عروس و صبر و حوصله و سلیقه منحصر به فرد ایشان در تشخیص آرایش مناسب هر چهره  از دیگر ویژگی های منحصر به فرد ایشان میباشد. ایشال از سال 2005 شروع به یادگیری این حرفه به صورت تخصصی کرد و در مدرسه معتبر makeup forever جنوب فرانسه مراجعه کرد.

 

 

 

تلفن بهترین میکاپ آرتیست عروس شمال تهران

 

 

خانم سپیده فتاحی مدرس آکادمیک میکاپ و میکاپ آرتیست تخصصی عروس در الهیه شمال تهران

 

 

مواردی که در آموزش تخصصی گریم ها و کانتورینگ های عروس یاد می گیرید شامل موارد زیر است:

 1. آرایش و یادگیری چندین و چند مدل سایه مخصوص عروس
 2. کانتورینگ و یادگیری انواع گریم
 3. توانایی شناخت انواع پوست
 4. توانایی شناخت انواع جام چهره
 5. پاکسازی پوست و همچنین زیر سازی پوست
 6. آموزش انواع آرایش در ارتباط با ابرو
 7. آموزش حرفه ای متعادل تر کردن چهره
 8. انواع گریم های چرب و خشک
 9. آموزش هایلایت چهره
 10. گریم استخری متناسب با محیط های شرجی
 11. آمبره ی لب به روش های مختلف مثل شاین و یا مات
 12. حجم دهی و یا حجم سازی گونه ها
 13. واریاسیون های چهره
 14. آموزش هایی در ارتباط رفع عیب هایی مثل ماه گرفتگی ها و یا انواع لک ها
 15. آموزش انواع مدل های خط چشم متناسب با چهره ی افراد
 16. کاشت مژه به صورت مدل های مختلف مثل کاشت مژه ی دانه ای و یا یک سره و یا نیمه
 17. زیرسازی های پوست
 18. مخملی کردن پوست
 19. رفع اشکال و برگزاری کارگاه های آموزشی
 20. معرفی بهترین نوع محصول ها و انواع برند های آرایشی مرتبط با آموزش

 

 

 

 

سرکار خانم دلارام شفیعی، بهترین مدرس گریم و میکاپ

در سال های اخیر رقابت در حوزه ی آرایش و زیبایی بسیار شدید شده و مدرسین بسیاری برای یادگیری میکاپ وجود دارند.اگر تصمیم به یادگیری میکاپ دارید و یا دوست دارید میکاپ مناسب صورت خود را یاد بگیرید پیشنهاد سایت رژلب شرکت در کلاس های آموزش میکاپ خانم دلارام شفیعی است. در طی سال های تحصیل همواره از شاگردان برتر مدرسه و میکاپ آرتیست بزرگان صنعت مد و زیبایی بودند.پس از سال های تحصیل در سالنی مشغول به آموزش و خدمات میکاپ شدند و تا به امروز همواره در جدید ترین همایش های میکاپ جهان شرکت میکنند.

 

 

برخی از نمونه کارهای خانم دلارام شفیعی، بهترین میکاپ آرتیست در تهران

 

 
 
 

 

خانم دلارام شفیعی در نیاوران تهران تمام متد ها و سبک های جدید میکاپ و خودآرایی را به شما عزیزان در کلاس های خصوصی و عمومی آموزش میدهد. مدرس و مدیر این آکادمی خانم مریم علاکم می باشند. و پس از پایان دوره ها شما میتوانید مدارک معتبری را نیز دریافت کنید.

 

برای شرکت در کلاس های آموزش میکاپ خانم دلارام شفیعی با شماره ی درج شده تماس بگیرید.

 

 

 

 

مواد مورد نیاز برای آموزش گریم عروس در تهران
مواد آرایشی لازم برای یک گریم خوب و تمیز و حرفه ای عروس شامل موارد زیر می شود:

 1. خط چشم مارک کاراکتر و میبلین و یا ...
 2. خط چشم ژله ای مارک ژله ای کاسه ای مک و ...
 3. مداد چشم : مداد های کاراکتر میکاپ فکتوری
 4. کرم با پوشش دهی خوب با مارک آموتیا و آرتدکو
 5. رژگونه خوب مارک جیو و مک رژلب با مارک هایی مثل مدادی لچک و نوبا آرکانسیل
 6. سایه چشم مک و مورفی
 7. کرم پودر پوست خشک روزانه مارک هلثی میکس
 8. پنکیک برای کار عروس جیو و مکسی
 

 

 

آموزش گریم صورت عروس توسط بهترین مدرس آرایش و گریم


مهم ترین اصلی که باید در آرایش و گریم عروس به آن توجه داشته باشیم، شناخت پوست مراجعه کننده است. یعنی باید ببینیم که پوست وی از نوع چرب، خشک یا مخلط است تا کرم پودر و سایر لوازم آرایشی متناسب با نوع پوست را به کار ببریم. برای پوست صورت عروس حتما باید پاکسازی را انجام دهیم. علاوه بر این، ماساژ پوست صورت عروس به گریم و میکاپ بهتر وی نیز کمک بسیاری خواهد کرد.


هنگام انجام کانتورینگ صورت نیز باید به فرم چهره عروس خانم توجه داشته باشیم. برای پاکسازی پوست عروس، ابتدا آن را کلینز می کنیم. سپس با استفاده از دستگاه اولتراسونیک، لیفت صورت و همچنین افزایش میزان جذب مواد مغذی در پوست را انجام می دهیم. به اولتراسونیک، دستگاه اتوی صورت نیز گفته می شود. پس از استفاده اولتراسونیک، پوست را کاملا پاک کرده و کلینز می کنیم.
استفاده از دستگاه اولتراسونیک در زیرسازی گریم عروس بسیار حائز اهمیت است. چرا که ماندگاری و دوام میکاپ عروس را افزایش داده و از ایجاد خطوط یا ماسیدگی لوازم آرایش روی پوست جلوگیری می کند. در میکاپ و گریم عروس، تنها مواد آرایشی و گریم مهم نیست؛ بلکه پاکسازی پوست و لیفت صورت نیز در افزایش کیفیت آن تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
آخرین ماه سال
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

خانم ساعتی عالی هستن
رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: